540 Shares 7225 views

Odpowiedź na zniewagę, pogląd wyrażony w adresie

Bardzo często, wydaje ci się, że świat jest niesprawiedliwy dla Ciebie. W społeczeństwie słychać cursing, przekleństwa, chamstwa, który jest czasami wyrażone otaczający cię. To naprawdę bardzo smutne i wyświetla równowagi psychicznej, spokojny dotyk o tym, w niektórych przypadkach po prostu nie mogę. Co jest słowne poniżanie, a co najważniejsze, jak reagować na zniewagę, jeśli to dotyczy ciebie osobiście? Wiele będzie zainteresowany, aby wiedzieć o tym.

I czy jest to konieczne do reagowania na takie ataki? Lepiej nie myśleć o tym, jak reagować na zniewagę, i po prostu zignorować obecność człowieka, który pozwolił sobie przysiąc w swoim adresem. Wybór taktyki postępowania, można zaoszczędzić nie tylko swój spokój, ale również zmusić sprawcę myśleć powiedzieć słowo, ponieważ nie reagują na to w drodze wzajemnego chamstwa.

Często się, mówiąc w niegrzeczny sposób, więc chcą dochodzić do siebie i wywyższy się w oczach społeczeństwa. W tym przypadku, przed udzieleniem odpowiedzi na zniewagę, myśleć o tym, a nie powodując wulgaryzmów cię uczucie litości i współczucia. Jeśli odpowiedzi na brutalne chamstwo, twój sprawca zacznie się cieszyć, ponieważ udało mu się dotknąć i wzburzyć. Czasami tak nagle ustnie obrażony, że absolutnie nie wiem, jak reagować na zniewagę, aczkolwiek lepiej tego nie robić. Jednak ogromna liczba ludzi, gdyby powiedział coś niegrzeczny, natychmiast zaczynają myśleć o tym, jak się zemścić. To jest złe! To nie ma sensu, „marnować”. Panna obraza „ze słuchu”. Jeśli nadal nie dotknął słowa wypowiadane, odpowiedz chamstwa z humorem, żeby nie stracić godności.

Oczywiście, ta technika nie wygładzić sytuację, ale będzie można honorowo z niej wydostać. Wyobraźmy sobie, że opinia osoby nie mieć żadnego znaczenia, nie starają się z nim porozumieć.

Nie ma innej metody, jak grzecznie odpowiedzieć na zniewagę. To się nazywa „Akwarium”.

Jeśli twój przełożony, do przeprowadzenia „Planowanie spotkań” zaczyna podnosić ci głos i przeklinać, wyobraźcie sobie, że on – małe rybki w akwarium i spróbuj coś powiedzieć, otwierając usta, a ty nic nie słychać i to powietrze potrząsając „całkowicie niezrozumiałe.

To ćwiczenie pozwoli Ci po spotkaniu, aby czuć się pewnie i nie tracić dobrych duchów, podczas gdy twoi koledzy będą doświadczać odwrotny skutek.

Na złość i chamstwa muszą reagować z uśmiechem, ale aby dowiedzieć się, jak to zrobić, trzeba mieć pewną przygotowanie psychologiczne. W szczególności, jeśli słychać ostre słowo z zamku, który może reagować na zniewagę? Oczywiście, można powiedzieć mu, co następuje: „Jesteś niegrzeczny i niekulturalny ludzie.” Czasami odpowiedź zapewnia natychmiastowe rezultaty. Ludzie po prostu nie znaleźć tego przedmiotu i masz możliwość przerwania rozmowy. Nieodpowiednie i nieskuteczne metody w tym zakresie – to głośno reagować na słowa jej sprawcy. Niektórzy używają metody takie jak „rozlewając negatywną energię do wody” krzycząc słowa wyrażające całą gamę negatywnych emocji nagromadzonych. Po tym następuje przemywanie zimną wodą i dostrojenia wyłącznie w pozytywny sposób.

Czy jest sens odpowiadać obrażać innych? Mogę zmieniać niegrzeczny? Być może, ale bardziej rozsądne, aby zatrzymać je wszelkiego rodzaju kontaktów.