445 Shares 1328 views

Showman Winogradow Pavel

Paweł Winogradow, którego biografia rozpoczęła się w zwykłej rodzinie, jest obecnie ściśle związany z telewizją. On – właściciel talentu twórczego żyły i wielkim poczuciem humoru. Te cechy zdecydowały o losie jego profesjonalny i pomógł dotrzeć na szczyt.

młodzież

Winogradow Paweł urodził się w Moskwie w 1983 roku. Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczął naukę w Technikum Mirea. Jeszcze jako student pierwszego roku, Paul stał się członkiem zespołu uniwersyteckiego KVN „wyjątek od reguły”, a później jego kapitana. Pod jego kierownictwem, zespół stał się finalistą Moskwa ligowych kilka razy. Potem zaczął Winogradow grę w Premier League ( „Nezolotaya Youth” zespołu).

Praca w telewizji

W 2003 roku Paweł Winogradow rozpoczęła również pracę w rosyjskiej telewizji jako scenarzysta. Opracował koncepcję wielu popularnych szlaki jazdy „Star Fabryka”, „Intuicja”, „Epoka lodowcowa”. W 2008 roku na TNT rozpoczęła humorystycznego show „Śmiech bez zasad”, jednego z ideowych autorów był właśnie Winogradow. Ze względu na zapotrzebowanie na tego formatu uruchomiono dwa kolejne projekty: „Zabijanie League” i „zabity w nocy”, która jest udziałem tych samych komików.

Winogradow Paweł był nie tylko mózg programu „Ubój noc”, ale także jego liderem. Okazało się bardzo dobrze przejawiać się w tej roli. Ze względu na fakt, że wielu uczestników znał Pawła odkąd KVN na wystawie panował miłą, przyjazną atmosferę. Na przykład, w ramach humorystów i był Evgeniy Otstavnov. Winogradow z nim grał w przeszłości w tej samej drużynie. Żarty były jeszcze śmieszniejsze niż słynny humor show „Comedy Club”. Dlatego widzowie z przyjemnością obserwował projekt. Również fani uwielbiali oglądać Paul. Przyjemny głos, stylowy wizerunek, słoneczny uśmiech i słoneczny kolor włosów nie mógł ich pozostawia obojętnym. Jednak w 2009 roku ze względu na nieporozumienia twórców programowania i zarządzania TNT serialu „zabity w nocy”, a reszta koncert przerwano.

Nowy projekt

Po wycofaniu się z TNT Winogradow Pavel Postanowiłem nie zatrzymują się tam i wraz z Iloy Durovym opracowała koncepcję oryginalnego projektu „Nie worki do ruchu”, który jest prowadzony na Muz-TV w 2010 roku. Istotą serialu było zaprosić gwiazdę, rozmawiając z nimi i prowadzenia zabawy konkursy. Winogradow ponownie stać się wiodącym, ale nie jedynym – to było kilka weteran KVN Dmitry Kozhoma. Widzów, sfrustrowany po zamknięciu „zabity w nocy” widziano ponownie przez wzgląd na Pawła na ekranie.

obecny

W 2012 roku, pierwszy kanał zaczął pojawiać humorystyczny pokaz „Wieczór Urgant”. Bardzo szybko stał się jednym z najbardziej popularnych w telewizji krajowej. Ale niewielu wie, że Paweł Winogradow jest teraz również udział w tym projekcie. Zawarł w swojej grupie pisarzy. Winogradow kocha swoją pracę ze względu na fakt, że za kulisami atmosfera co najmniej pozytywne i korzystne, niż na sali, a show odwiedzić swoich idoli. Na przykład, jeden z gości był brytyjski aktor Reyf Fayns. Paweł podzielił że uścisnął mu dłoń i podziękował mu za pracę. Ogólnie rzecz biorąc, praca Winogradow na Kanale bardzo owocne – pisał scenariusz do różnych programów: „Gwiazdy na lodzie”, „duża różnica”, „Cyrk z gwiazdami”, „Wieczór z Maksimom Galkinym”. Oprócz trotylu i po raz pierwszy, ma on również współpracował z NTV, który wymyślił koncepcję uroczysty koncert „Nowy Rok w miejscowości Gluharovo”, „Carnival noc z Maksimom Averinym”, „niecodzienny koncert”.

Po raz kolejny, wiodący

Ponadto, showman często posiada różne imprezy i uroczystości. Liczba zdarzeń Występował przekroczyła trzysta. W 2016 roku, zarządzanie siecią społeczną „kolegów” zaryzykował wspierać niezwykły pomysł i uruchomił własny program w formie wywiadu „OK w dotyku.” Ołów został wybrany winogron. W każdy czwartek o siódmej wieczorem widzowie oglądając jak słynny gości rozmawia z Pawłem i odpowiadania na pytania zadane przez publiczność. Timati Michaił Efremov, Katya Klep – bohaterowie serialu jest bardzo zróżnicowana.

Winogradow przyznaje, że martwi się przed każdym wydaniu, po raz pierwszy. Jednak wywiad miał być dobry. Wszystkie dotychczasowe projekty Paul, gdzie pracował jako starszy, wyróżniał się wśród innych przytulne, brak stresu atmosferze. A nowy pokaz nie był wyjątkiem. Winogradow rozcieńczono eterem dowcipnych żartów, konieczności jego gości i widzów, a transfer nie zostawić „na sucho” i monotonne rozmowę. Z wiodących znaków rozmawiać jak ze starym przyjacielem, nie ruszając się jednocześnie na osobowości i znajomości. Nawet przy takich szacownych osobistości, Władimir Pozner i Konstantin Ernst, Paweł był w stanie utrzymać konwersację w odpowiedni sposób.

Paweł Winogradow, kto jest zainteresowany w osobistym życiu wielu fanów, on jest żonaty. Wraz z żoną uwielbia podróżować do różnych zakątków świata. W jego „Instagram” -akkaunte showman umieszcza zdjęcia z wypraw, jak i filmowania. Paweł Winogradow zdjęcia zawsze towarzyszy bardzo zabawnymi napisami powoduje abonenci uśmiechnąć.