274 Shares 9370 views

15 oznak, że twój związek jest na skraju załamania

Związek – to nie jest łatwe, nie ma sensu zaprzeczać. Najbardziej przerażająca część z nich jest związany z luką. Przecinanie – jest to nieprzyjemne, bolesne, bolesne. Jeśli jesteś zmuszony rozstać się z kimś, trzeba bardzo trudne, zwłaszcza jeśli jeden rzucisz, dobrym człowiekiem. Jeśli rozbić też chodzi ciężko. Tak czy inaczej, przerwa jest niczym przyjemnym. Jeśli okaże się to przyjemne, z tobą jest prawdopodobne, że coś jest nie tak. Zwykły człowiek nie lubi ranić uczucia innych i być ranny. Jeśli twój związek z partnerem przeżył swoją przydatność, trzeba przyjąć, że związek się kończy. Pomyśl, jeśli zauważy te znaki ostrzegawcze, a jeśli tak, niestety, konieczne jest przygotowanie się do zerwania.

Stosunki stały się napięte

Jest to jedna z pierwszych oznak, że ty i twój partner są na krawędzi separacji. Relacje wymaga wysiłku, ale jeśli czujesz, że są irytujące, a nie czerpać przyjemność z komunikacji, masz czas do namysłu. Kiedy związek jest napięte, najprawdopodobniej, będą one źle skończyć. Jeśli jesteś z niewłaściwej osoby, prędzej czy później skończy. Nie ma nic złego, to nie twoja porażka, tylko że jest istotą życia.

Już nie ma stosunków seksualnych

Sex – nie jest ważne w związku, ale jest to dość ważna część z nich. Intymność odróżnia przyjaciół z kochanków. To jest coś, co ma stosunki na odpowiednim poziomie. Jeśli twoje życie seksualne praktycznie zniknął, jest to sygnał alarmujący. To jest coś, co samo w sobie nie zniszczyć połączenia, więc można jeszcze naprawić. Jeśli chcesz zapisać związek, spróbuj dodać trochę zabawy do swojego życia seksualnego. Czasami połączenie staje się rutyną i trzeba pokazać partnera, można jeszcze odkryć w sobie nawzajem coś nowego.

Masz uczucia do kogoś innego

Jest to bardzo nieprzyjemna sytuacja. Jeśli jesteś w związku i zacząć czuć sympatię do kogoś innego, to nie znaczy, że jesteś złym człowiekiem. Zdrada – jest zły, ale uczucia nie mogą być kontrolowane. Trzeba tylko dać się przed zmianą. Człowiek, który zatrzymuje relacje zdają się obwiniać, ale rzeczywistość jest o wiele bardziej skomplikowane i czasami po prostu nie mają wyboru. Jeśli boisz się zranić czyjeś uczucia, to go jeszcze bardziej zranić oszustwa. W końcu, to jest sprawiedliwe dla wszystkich.

Nie komunikować

Komunikacja – jest najważniejszym elementem stosunków. Jeśli nie mówić nic więcej, twój związek jest skazany. Jeśli chcesz spędzić całe życie razem, na pewno trzeba się komunikować. Życie może być bardzo trudne, a partnerem, w którym można mieć pewność, aby być w stanie pomóc radzić sobie z przeciwnościami losu. Musisz być w stanie mówić na każdy temat: i codziennych czynności i uczucia. Jeśli komunikacja zniknął ze względu wkrótce dobiegnie końca.

Jesteś zawsze kłócą

Brawl – to część każdej relacji. Skandale nie zawsze są złe, ponieważ jest to forma komunikacji. Niemniej jednak, jeśli spór staje się częścią Twojego codziennego harmonogramu, to jest warte rozważenia. Można znaleźć pozytywne aspekty, ale w większości przypadków wieczne kłótnie są po prostu oznaką końca. Większość czasu ludzie przysięgają, ponieważ czują się źle ze sobą, oznacza to problem. Niekończące się kłótnie niszczą nie tylko relacje, one kolidować z każdym z partnerów. Skandal może być bardzo stresujące, i powiedział w złości tylko popchnąć cię nienawidzić.

Nie ufasz siebie

Trust – kluczowy składnik dobrych stosunków, mocne i trwałe. Jeśli nie wierzysz, osoby, z którymi żyjesz, po prostu nie powinno być już razem. Relacje nie powinno cię z siebie, nie powinny one powodować stres i sprawiają, że myślisz o tym, gdzie twój partner iz kim. Jeśli nie masz pewności, zawsze myślę, że chodzi o niego. Wiele osób zostało spalone w przeszłości, a więc mają problem z zaufaniem. Można go otruć tych stosunków dopóki ktoś nie znajdzie siłę, by zaakceptować własne błędy i radzenia sobie z nimi. Nie dlatego drugi występują trudności z ufnością. Jeśli chcesz zmienić, po prostu rasstantes.

Nie wiem, jak przebaczać

Przebaczenie – jest czymś bardzo ważnym dla relacji. Należy od razu powiedzieć, że przebaczenie nie oznacza upokorzony cierpliwości we wszystkich przypadkach. Po prostu trzeba być w stanie iść dalej. Jeśli jesteś w związku i przeszłości cały czas wisi nad wami, można byłoby bardzo trudne, aby kontynuować związek. Przebaczenie – jest najważniejszą umiejętnością. Kiedy wybaczyć, pozbyć się bólu spowodowanego ty. Jeśli tak się nie stanie, po prostu nie kosztują więcej, aby być razem. Niezdolność do przebaczenia – prostą wskazówkę, że to nie będzie działać.

Nie trzeba już bawić razem

Jest coś, co łączy wiele par. Po uruchomieniu celownik, wszystko wydaje się nowe i ekscytujące. Będziesz się dobrze bawić razem. Bez względu na to, co robicie razem, wszystko zamienia się w ekscytującą przygodę, bo jesteś w miłości. Po kilku latach zaczynasz czuć, że nie masz nic się nie dzieje. Miłe wspomnienia zostały zachowane, ale w to nie masz nic się podoba. Powinienem zostać z tymi, z którymi się nie bawić? Jest to wyraźny priznik że różnica będzie najlepszym rozwiązaniem. Trzeba tylko znaleźć kogoś, z kim nigdy nie będziesz się nudzić.

Nie widzisz wspólną przyszłość

Jedynym powodem, który powinien utrzymać związek – jeśli widzisz przyszłość. Jeśli nie można sobie wyobrazić, że połączenie powinno zostać przerwane. Wizja przyszłości powinien inspirować, trzeba marzyć o wspólnym domu i myśleć o dzieciach. Jeśli reprezentują perspektywy na przyszłość, ale nie widzę osobiście budeschem, które razem pod koniec relacji. Tylko już nie pasują do siebie nawzajem życie.

Wszystko to sprawia, że Twój partner, jesteś przykry

Pod koniec relacji zdarza się wszystko: jesteś zły, że partner mówi i robi. W rezultacie, w stosunku stałej intensywności, jeden zły cały czas, i innych przyczyn negatywnych, nie wiedząc dlaczego. Szczególnie trudne dla tych, którzy żyją z i nie może oderwać się od siebie nawzajem. Zanim znajdziesz się w punkcie bez powrotu, spróbuj zrezygnować, aby zachować szacunek dla siebie.

Nie starają się zadowolić siebie

Relacja jest być z kimś, kto przynosi radość. Jeśli twój partner nie próbuje cię zadowolić, nie należy trzymać się razem. Musisz znaleźć kogoś, kto będzie tam, który pozwoli Ci uśmiech. szczęścia nie można kupić, nie można dowiedzieć się, że to niesamowite uczucie, że każdy marzy. Szczęście jest warta więcej niż wszystkie pieniądze, bez niego nigdy nie będzie czuć się jak kompletny osoby.

Już nie są przyciągane do siebie

Dzieje się to rzadko kiedy związek dobiegł końca, tracisz atrakcją. Relacje zawsze zaczynają się od sympatii, może nasilać lub osłabiać w czasie. Jeśli nie czują najmniejszego atrakcji, może to być poważny problem. To może zdarzyć się do tych, którzy próbowali zbyt długo, aby utrzymać związek, w którym nie ma już sensu. Jeśli nie ma współczucia, pozostawić.

Nie publikuje wspólne zdjęcie

To wiele mówi. Jeśli dana osoba jest szczęśliwy w związku, wydał wspólną fotografię z ukochaną. Jednakże istnieją pary, które nie lubią fotografować, jednak w większości przypadków sytuacja jest taka – kochankowie pojawiają się na zdjęciu razem. Oni po prostu chcą pokazać światu, jak są szczęśliwi. Jeśli zauważysz, że twój partner nie publikuje zdjęcie swojego stawu, co bardziej prawdopodobne, jego zmysły zaczęły ostygnięcia.

Nie można odpowiedzieć na rozmówcę

Jeśli nie odebrać telefonu więcej Dzwoniąc partnera, różnica jest bardzo blisko. Oczywiście, nie trzeba rozmawiać przez całą dobę, ale nie można też ignorować siebie. Jeśli nie chcesz odpowiedzieć, być może nadszedł czas, aby odejść.

Już nie jesteś w miłości

Kochać i być w miłości – to dwie różne rzeczy. Jeśli jesteś w związku, w którym nie ma miłości, ich czas, aby zatrzymać. Wiele mówi się o niej niewygodne. Może ludzie nadal chcesz, ale jeśli nie ma miłości, nie ma sensu być razem.