322 Shares 5834 views

Tylko o lek „Amprilan”: instrukcją użytkowania

Medycyna „Amprilan” pomaga walczyć wysokie ciśnienie krwi. zawiera substancję, która zapobiega hormonu angiotensyny konwersji prekursora do samego hormonu. W efekcie ciśnienie w całości jest znacznie zredukowane i poprawia zdrowie.

W niektórych przypadkach, nawet powołać amprilan? Instrukcje użytkowania i wymienia zjawiska zastoinowej niewydolności serca. Zastosowanie tego leku zwiększa przeżywalność po zawale mięśnia sercowego, co zwiększa się znacznie.

Lek jest bardzo niebezpieczne dla dziecka w czasie ciąży, należy do grupy leków, które stwarzają zagrożenie poronieniem. Dlatego przy pierwszych oznakach ciąży amprilan przestać pić i skonsultować się z lekarzem w celu uniknięcia nieodwracalnych skutków dla nienarodzonego dziecka. Nie zaleca się karmienia piersią podczas przypisane do tego obiektu.

Nie należy przyjmować leków, które zawierają potas, równocześnie z odbiorem „Amprilan” narkotyku. Instrukcje użytkowania nie są też zaleca się stosowanie substytutów soli. Unikać kompleksy witaminowe potasem, ponieważ połączenie go z amprilanom może być niebezpieczne.

Stan bardzo niebezpieczna może być obniżenie ciśnienia ekstremalne. Ich przyczyną odwodnienie, nasilone wymioty lub biegunka przewlekła, systematyczne stosowanie niewielkiej ilości soli, leków moczopędnych i nadmiernym poceniem się.

Powinny być regularnie i często monitorować ciśnienie krwi w chwili przyjęcia „Amprilan” narkotyku. Instrukcje użytkowania zalecamy robi to przynajmniej raz dziennie, optymalnie 2-3.

Jeśli przyporządkowany do zabiegu chirurgicznego, lekarz powinien być świadomy amprilana recepcji. Może trzeba będzie dokonać zmian w systemie i dawkowanie.

Nawet jeśli ciśnienie krwi spadła wskutek stosowania leku „Amprilan”, instrukcja obsługi nie zaleca odstawienie leku, ponieważ wysokie ciśnienie krwi może powrócić do postaci bezobjawowej, nadal zagrażają zdrowiu. Anuluj lek powinien być lekarzem. Self-porzucić to możliwe tylko wtedy, gdy jesteś w ciąży.

Przed zastosowaniem leku należy upewnić się, że nie masz alergii na leki z tej grupy leków ( „Kaptopryl”, „”, „Enalapryl Lizynopryl”). Zazwyczaj, jeśli jest nadwrażliwość na jeden z leków z tej grupy, inni zbyt słabo tolerowane przez pacjentów.

Lekarz musi wiedzieć, obecność cukrzycy, chorób nerek, wątroby, tkanki łącznej (zespół Marfana, toczeń rumieniowaty układowy, zespół Sjogrena, reumatoidalne zapalenie stawów, twardzina skóry). Również umieścić lekarza sobie sprawę z faktu, że pacjent telmisartan. On musi wiedzieć o wszelkich poważnych reakcji alergicznych, nawet gdyby to było dziecko.

Podczas przyjmowania leku, kobiety powinny cieszyć się bardzo skuteczną metodę antykoncepcji.

Można wziąć amprilan znaczenia, kiedy jesz, jedzenie nie ma wpływu na wchłanianie. Nie można żuć tabletki. Aby zmyć lek nie tylko wody. Jest całkowicie poprawny jako pomarańczowego lub soku jabłkowego.

Nie należy pić alkoholu podczas przyjmowania leków „Amprilan”. Sugerują, że w tym przypadku pojawia się znacznie więcej efektów ubocznych.

Mówiąc o niepożądanych: wśród nich, senność, zawroty głowy, osłabienie, suchy kaszel i niewielką zmianą w definicji obrazu, który oka widać. Jeśli zacząłeś omdlenia lub zmniejszenie popędu płciowego, zmniejszenie ilości wydalanego moczu, koniecznie daj mi znać o tym lekarza. Omdlenie nie jest uważany za krótka utrata przytomności z ostrym rośnie.

Jeśli mocz staje się ciemny lub żółte twardówki oczu, należy skonsultować się z lekarzem.

Przechowywać lek ten jest niezbędny w suchym i chłodnym miejscu.