141 Shares 7512 views

Jak zostać miss bikini?

Każda dziewczyna marzy o byciu królową piękności w szkole, a potem na studiach. Niektóre z nich, ze względu na jego naturalne piękno i talent jest nieuchwytny. Jednak po ukończeniu studiów, wielu z nich szybko tracą swoją fizyczną formę i wygrywając staje się odległym wspomnieniem.

Często taka szybka utrata postaci jest wynikiem braku wiedzy na temat prawidłowego odżywiania i ćwiczeń fizycznych. Profesjonalny trener kulturystyki twierdzenie, że trening z ciężarami może pomóc każdą dziewczynę, aby stać się królową piękności na 25 i 30 lat. I potwierdzenie konkursie Miss Bikini Olympia, które zostały przeznaczone do 3 lat w Stanach Zjednoczonych.

Bikini girl – to zawodowi sportowcy, którzy są zaangażowani w poziomie kulturystyki i CrossFit z mężczyznami tylko patrzeć jak bogini. Co więcej, wiele z nich przyszło do tej nominacji przez przypadek. Na przykład, mistrz świata miss bikini Oksana Artemov przyszedł do siłowni w wieku 21 lat, aby „pressik zawiedzie.” Na to zwrócił uwagę jej przyszłego męża, profesjonalnego sportowca, i zaprosił ją do udziału w konkursie. Rok później, Oksana rozbłysły na ciele etapie dobrze zbudowany, a kilka lat później wygrał konkurs w Olimpii i dar otrzymał kontrakt od wiodących producentów żywieniu sportowców i jednego miliona dolarów.

Jeśli jesteś zainteresowany, czytaj dalej i dowiedzieć się przepis stania pannę bikini!

Na początek, trzeba przyzwyczaić się do idei prawidłowego odżywiania. Oznacza to, że będziesz jeść 5 do 6 razy dziennie, zdrowe, nieprzetworzone jedzenie, które mogą i powinny gotować każdego wieczoru. Głównymi produktami są wołowina, kurczak, ryby, owoce morza, niskotłuszczowy ser i jogurt. Musisz trenować z ciężkimi hantlami i sztangą 4 do 5 razy w tygodniu, a jeść odżywianie zaangażowany CrossFit grzybicę – białko, kreatyna i palniki tłuszczu. I najtrudniejsze – do tego będzie miał czasu, a wyniki przyjdą dopiero po sześciu miesiącach. Nadal czytasz? Następnie dowiedzieć się o korzyściach, że dostaniesz.

W – Po pierwsze, wszyscy ludzie w siłowni będzie można traktować z szacunkiem. Zbyt małe dziewczynki, którzy regularnie ćwiczenia. Zasadniczo, wszystkie pochodzą one na miesiąc „aby pompować pressik”, a rozczarowany, przejść przez miesiąc treningu.

W – drugi, wszyscy ludzie na zewnątrz hali będzie zwracać uwagę na smukłą i dopasowanie rysunku.

B – Po trzecie, jeśli można dostać się do Olimpii – możemy zakładać, że życie zostało ustalone! Zapraszamy do magazynów mody i sesja zdjęciowa została wyróżniona w motywacji i promo video. Dziś rynek fitness nie jest bardzo rozwinięta w Rosji, ale w Ameryce – przemysł o obrotach 500 miliardów dolarów rocznie. Nasze dziewczęta chętnie zapraszanym do współpracy!

B – Po czwarte, zawsze będziesz w świetnej formie!

Miss bikini – to styl życia. Nie trzeba poświęcić cały swój czas na praktykę, ale będziesz musiał poświęcić złych nawyków i pielęgnować nowe cechy – dyscyplina, cierpliwość i konsekwencja. Będziemy musieli opuścić swoją strefę komfortu i poszerzyć perspektywy. Dowiesz się również o sobie dużo. Ponieważ ciśnienie i stres narażeni są wszelkie wady i zalety.

Co sądzisz, czy warto do tego, aby podnieść swój tyłek z kanapy i zacząć sobie z nimi radzić? Czy konieczne jest, aby przezwyciężyć swoje lenistwo i umieść w życiu?