105 Shares 4807 views

Zupa grzybowa z grzybów

Grzyby moczyć w wodzie przez pięć minut do trochę brudu grzyby zmiękną i wtedy łatwiej było umyć. Umyć i pokroić na pół, a następnie w cienkie plasterki. Dodaj w rozgrzanym rondlu umieścić oleju i grzyby. Przykryć pokrywką.

Pomo i oczyścić marchew, potem trzeba trzeć na dużej tarce. Dodaj do miski i wymieszać.

Cebulę obrać, pokroić na pół pierścienie, włożyć do rondla. Dodać sól do smaku. Dobrze wymieszać. Piętnaście minut. od początku smażenia grzyby ładunek powinien być już przygotowany. Podczas gotowania, trzeba okresowo mieszać lub Pogórze treści.

Przylegający palnik Blachę z małą ilością wody. Obrać i umyć ziemniaki. Wycięte kwadraty, prostokąty mogą być, jak chcesz. Zupa będzie gotowa do dwudziestu minut po wrze woda.

We wrzącej wodzie umieścić ziemniaków. Dodaj do mieszaniny grzyba. Gotowanie w niskiej temperaturze wrzenia. Wymieszać i zobaczyć pikantne. W razie potrzeby dodać więcej soli. Jednocześnie należy dodać pieprzu.

W ciągu pięciu minut przed gotowaniem, aby dodać kilka kawałków liścia laurowego. Przez kilka minut, aż gotowane dodać makaron.

zupa grzybowa jest gotowy. Niech danie skonfigurować sobie około pięciu minut i podawać. Płyta zupy cebule dodać zielone drobno pokrojone i biurek. loże. śmietana, smak jest niezapomniany. Można eksperymentować z dodatkiem różnych zieleni i wybrać ten, który bardziej Ci się podoba, ale nie jest pożądane, aby dodać pietruszkę, inaczej aromat i smak grzyby będą zepsute.

Aby przygotować potrawę trzeba:

Dwieście gramów pieczarek, 100 g cebuli, 40 g marchwi, 180 g ziemniaków, stolik. loże. olej roślinny, dwa litry wody, a smak dodać pieprz, sól i liść laurowy.

Zupa grzybowa z grzybów jest smaczne i zdrowe. Zawiera duże ilości witamin, aminokwasów i różnych składników odżywczych vesch w przyczyniając się do utrzymania w dobrej kondycji układu nerwowego i układu krążenia. Jest to niskokaloryczne żywności – o 0,1 funtów z 26 kalorii. Innymi słowy, w wyniku czego otrzymano nasycenia organizm nie leżały na bokach jak kalorii tłuszczu. Wzmacnia układ mięśni i zwiększa objętość, jak zawartość białka jest wystarczająco duży, nawet więcej niż w mięsie, jajach i rybach.

Dobrze nadaje się dla ludzi, którzy oglądają ich liczby. Zaledwie wegetarianie i ludzie, którzy obserwują pości religijnych, ponieważ zawiera niezbędne aminokwasy podobne do aminokwasów w mięsie i produktach mięsnych.

Powodzenia w staraniach kulinarnych i smacznego!