442 Shares 3494 views

Najlepszy drzwi wejściowe do mieszkania. Drzwi wejściowe o dobrej izolacji akustycznej

Drzwi frontowe – jest to jeden z najważniejszych elementów mieszkania lub domu na wsi. To jest główną przeszkodą do intruzów, więc drzwi w pierwszej kolejności powinny być wiarygodne, w stanie chronić siebie i swoją własność od nieproszonych gości. Ponadto, należy zwrócić uwagę na swoją konstrukcję, w rzeczywistości przyjmuje gości do swojego domu.

Kto jest najlepszym przednie drzwi? Jak wybrać najlepszą opcję z ogromnej liczby modeli dostępnych na rynku? Te pytania są istotne na tyle dzisiaj i uzyskać odpowiedź musisz wiedzieć, jakie wymagania musi spełniać bardzo dobre drzwi. Opinie klientów na temat producenta, jego obecność wszystkich niezbędnych certyfikatów – gwarancja jakości produktów.

Ogólne zalecenia przy wyborze drzwi wejściowych

Konwencjonalnie, drzwi mogą być podzielone na drewno i metal (to jest opcjonalna a kombinacja). Niewątpliwie dzisiaj zajmują wiodącą pozycję drzwi ze stali. Jednak bez względu na to, którą opcję wybrać, najlepsze drzwi muszą spełniać kilka istotnych cech:

 • Zapewnienie ochrony domu przed włamaniem z użyciem brutalnej siły.
 • Mają dobrą izolację cieplną i dźwiękową, zdolną do zapobiegania przenikaniu mieszkaniu lub domu zapachy, zimna i hałasu.
 • Ważnym czynnikiem – kontrola dostępu (śruba, łańcuch, szkło pancerne, oko, nadzór).
 • Możliwość zerwania intelektualnej powinno być ograniczone do minimum.
 • Większość drzwi w mieszkaniu lub domu powinien mieć atrakcyjny wygląd, to nic dziwnego, że Amerykanie mówią, że drzwi jest uśmiech z domu.

Jest to podstawowe wymagania, jakie muszą spełniać modeli wysokiej jakości.

klasyfikacja

Jakie drzwi są najlepsze dla instalacji w domku lub mieszkania? Odpowiedź można uzyskać poprzez poznanie klasyfikacji drzwi.

 • Pierwsza klasa – najbardziej prosty i tani modelu. Mogą być posiekany przy użyciu konwencjonalnych narzędzi. Takie drzwi są mało prawdopodobne, aby zapewnić bezpieczeństwo, dlatego nie zaleca się zwrócić uwagę na nich.
 • Druga klasa – to można otworzyć przy pomocy narzędzi elektrycznych. Modele te są bardziej wiarygodne niż pierwszy, ale dość łatwe do ich złamać, choć może to trochę potrwać.
 • Trzecia klasa – do zgryzienia drzwi, trzeba będzie narzędzie o pojemności ponad 500 watów. Jeśli nie wiesz, co dobrego metalowe drzwi wejściowe, należy pamiętać, że jest to model trzeciej klasy.
 • Czwarty stopień – najwyższy stopień niezawodności. Te drzwi stalowe są w stanie wytrzymać atak bronią.

drzwi stalowe

W czasach sowieckich, metalowe drzwi zawsze wzbudził podejrzenia wśród sąsiadów, którzy myśleli, że właściciel kryje się za nimi coś nielegalnego. Ponadto, zawsze przyciąga uwagę złodziei, więc wystarczy ustawić tak niezawodne drzwi, więc nie ma coś do ukrycia.

Jednak pod koniec ubiegłego wieku, sytuacja zmieniła się dramatycznie. Drewniane drzwi zatonął w zapomnienie, i zostały one zastąpione przez modele stalowych, które są w stanie zapewnić niezawodną ochronę własności.

W jaki sposób można umieścić na dobrej drzwi wejściowe metalowe? Składają się one z dwóch blach stalowych – przód i tył. Czasami struktura może obejmować trzeci arkusz (wewnętrznej). Zatem pożądane jest, aby były one w jednym kawałku, jak szew po uderzeniu młotkiem rozproszonej.

Korzystnym blachy stalowe drzwi ma grubość nie mniejszą niż 1,5 mm. Oczywiście, można zamówić model, w którym wartość będzie większa (3-4 mm), ale te drzwi są bardzo ciężkie.

usztywnienia

blacha stalowa o właściwościach dość elastyczny. Przy pomocy prostych narzędzi atakujący może łatwo zginać i dostać się do mechanizmu zamka. Usztywnienia znacznie zwiększyć wytrzymałość drzwi. Dobre metalowe drzwi wejściowe powinny mieć co najmniej dwa rzędy pionowych i poziomych usztywnień. Pusta przestrzeń pomiędzy nimi wypełniona jest specjalnymi materiałami, które zapewniają izolację termiczną i akustyczną.

Generalnie usztywnienia wykonane są z metalu wysokiej jakości.

Zawiasy i poprzeczki

Element konstrukcji drzwi, które często zwraca uwagę napastników, są pętle. Mogą obniżyć młotka lub szlifierki do łatwo ciąć. Następnie można otworzyć drzwi i wejść do pokoju.

Aby zapobiec takiej sytuacji, że najlepsze drzwi w mieszkaniach są wyposażone anty-piny (śruby), które są bierne i aktywne. W pierwszym przypadku są one nieruchome, natomiast druga – podniesione, gdy właściciel zamyka drzwi, przekręcając zamek.

Liczba pętli zależy od ciężaru drzwi od intensywności użytkowania i. Jeśli tkanina o masie ciała mniejszej niż 70 kg, to tylko dwie pętle. Jeśli ta wartość jest większa, trzeba mieć trzy lub cztery pętle, w przeciwnym razie drzwi będą zwisać.

ukryte zawiasy

Korzyści zrównane pętle są widoczne od razu. Po pierwsze, są one mało widoczne, gdy brama jest w pozycji zamkniętej. Po drugie, taka pętla jest poważnym problemem dla złodziei. nie mogą one obniżyć, cięcie – ciężko, a kiedy przychodzi do budynku mieszkalnego, to opcja ta jest zasadniczo wykluczone, ponieważ nie ma zbyt dużo hałasu, który przyciągnie uwagę sąsiadów. Po trzecie – estetyka. Ukryte zawiasy nie zepsuć wygląd drzwi.

Jeśli nie wiesz co dobre wejście metalowe drzwi, należy pamiętać, że model z ukrytymi zawiasami są bezpieczne.

Opaski i łuki

Drzwi wejściowe o dobrej izolacji akustycznej są łuki, które są dołączone do różnych uszczelnień, zapewniając ciszę w mieszkaniu. Ponadto łuków i wykonują funkcję ochronną. Znajdują się one na pierwszej stronie i nie pozwalają atakującym wykorzystywać złom, tak jak blisko przestrzeń między ramą a drzwiami.

Wzory zamknięcia przestrzeń pomiędzy ramą drzwi i otworem, w którym jest ona zamontowana. Bez osłonek mógłby zrobić drzwi z ramą za pomocą łom i duży łom. Siła fizyczna dwóch normalnych ludzi jest wystarczająco, aby uczynić go.

zamki drzwiowe

Więc chcesz kupić drzwi. Najlepsze modele posiadają blokady, które uniemożliwiają nie tylko przenikają do mieszkania przy użyciu brutalnej siły, ale również pękanie intelektualnej.

Jakie są zamki? Najczęstszym i niezawodne są opisane poniżej.

 • Cylinder – posiada wewnętrzną część, która jest często nazywany „bot”. Jeśli stracisz klucz tej blokady, nie jest konieczne, aby całkowicie zmienić, bo można po prostu kupić nowy kapelusz. Główny problem polega na tym, że zamki cylindryczne mogą być wiercone, wbić w lub na zewnątrz.

 • Dźwignia – Głównym zadaniem tego typu blokad – opozycja, aby wymusić otwarcie domu lub mieszkania. Jednak to nie jest przeszkodą dla złodzieja intelektualnej.

 • Smartloki – zamki, które nie wymagają kluczy. Otwarty po przejściu egzaminu linii papilarnych (odcisków palców, skanowanie siatkówki), albo trzeba wprowadzić hasło. Zasilane przez energię elektryczną.

Izolacja cieplna i akustyczna

Jak wspomniano powyżej, pomiędzy żebrami są puste przestrzenie są wypełnione dźwięku i materiałów termoizolacyjnych. W modelach tanich użyć wełny mineralnej, trociny, polistyrenu.

Jeśli dostaniesz wysokiej jakości drzwi wejściowe o dobrej izolacji akustycznej, w tym przypadku, wypełniacz jest pianka poliuretanowa. Według właściwości (izolacja termiczna) 1 cm materiału jest niższa niż 30 cm muru.

Aby poprawić ciepło i dźwięk właściwości izolacyjnych stosuje się jedno- i uszczelnienie dwuobwodowy. Czasami można znaleźć, a trzy-loop, ale, według ekspertów – nie jest już konieczne, a smak przypadku klienta.

Pamiętaj, nie skąpić na pojeździe! Przy wyborze drzwi, trzeba pamiętać, że materiał wewnątrz tkaniny muszą być ognioodporne i nietoksyczne.

projekt

Rozwijanie drzwi, najlepsi producenci starają się brać pod uwagę potrzeby każdego klienta. Dlatego modele są dostępne z różnymi wygląd zewnętrzny:

 • Skóra (lub jego substytut), winylu innych miękkich materiałów przyczynia się do doskonałej izolacji akustycznej i cieplnej. Drzwi z tapicerki mają bardzo atrakcyjny wygląd i stosunkowo niski koszt.
 • Płyty MDF, tworzyw sztucznych, okładziny, obejmuje wszystkie rodzaje – wspaniały materiał dekoracyjny, który może podkreślić indywidualność właściciela domu.
 • Wandal okładka – świetnym rozwiązaniem dla wiejskiej rezydencji. Chociaż na miejskim mieszkaniu drzwi z natrysku miejscowego, jak czasami znęcających może zarysować drzwi lub zgasić niedopałków na nich.

W przypadku sytuacji finansowej, należy zwrócić uwagę na model, w którym jako materiał wykończeniowy używany naturalne drewno.

kontrola dostępu

Poza zamkami i niezawodnych konstrukcji, najlepiej przednie drzwi powinny mieć dobrą kontrolę dostępu, która jest dostarczana przez zasłony, zatrzaski, oczka, CCTV.

Lepiej wybrać wizjer o szerokim kącie widzenia. Pozwala to na uzyskanie pełniejszej informacji o tym, co dzieje się za drzwiami.

Co do łańcucha drzwi, są one obecnie stosowane coraz mniej, jak stal ma imponującą masę. Jeśli jej ciągnąć, łańcuch jest łatwo rozdarty.

Chiński drzwi

Aby wiedzieć, które drzwi są lepiej wybrać, należy przestrzegać następujących zaleceń. Na przykład, nie można zapisać na własnym bezpieczeństwie.

Pamiętaj, niezawodne drzwi nie może kosztować 100 $. Obecnie na rynku można znaleźć wiele chińskich wykonanych modeli. I to właśnie tutaj, że pierwszą rzeczą, że połowy oka – ich taniość. Jednak jakość tych drzwi, delikatnie mówiąc, nie najlepszy. Jako wypełniacz chiński użycie falistej tektury, która ma właściwości izolujące dźwięk i ciepło nie. Grubość metalowej 0,5 mm może być łatwo ciął przez proste otwieracz.

A to nie wszystkie „zalety” od drzwi, więc jest zalecane, aby kupić krajowych lub importowanych modeli, które są dobrze znane, ponieważ lepiej jest zapłacić więcej, ale czuć się bezpiecznie.

zdrowa rada

Prawie wszystkie metalowe drzwi otwierają się na zewnątrz, co oznacza, że można niechcący prop drzwi lub złamać sąsiada na podeście. W rzeczywistości odbywa się to ze względów bezpieczeństwa, nie można pokonać. W tym przypadku, stare drzwi otwarte są zazwyczaj do mieszkania. Prawo zabrania do zmiany kierunku otwierania drzwi. Dlatego przed zainstalowaniem drzwi metalowe, wskazane jest, aby zgodzić się z sąsiadami. Jeśli nie, to mogą one wnieść skargę, chodź Nagłe pracowników ministerstwa i demontaż drzwi, po napisaniu do ciebie również w porządku.

wniosek

Teraz wiesz, że powinny stanowić lepsze drzwi. Jak widać, nie ma szczegółów, każdy szczegół jest ważny – grubość stalowej, zamki, wypełniaczy, projektowanie itd .. Oczywiście, jeśli chcesz kupić drzwi do mieszkania, które zamierzają wydzierżawić, można wybrać tańszą opcję.

Jednak dla własnego bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa ich własności zaleca się zainstalować niezawodne drzwi.

809 shares 902 views
496 shares 7654 views
809 shares 4893 views