523 Shares 4121 views

Okan Yalabık: biografia popularnego tureckiego aktora

Okan Yalabık – turecki aktor najlepiej znany rosyjskojęzycznej publiczności na historycznej sagi „Wspaniałe stulecie”, gdzie grał wielkiego wezyra Imperium Osmańskiego – Ibrahim Pasha. Utalentowany aktor urodził się w Stambule w dniu 13 grudnia 1978 roku, stając się radość nie tylko dla rodziców, ale także dla jego brata Ozan.


Podczas treningu, zainteresował się aktorstwa w szkole Okan Yalabık. On stale brał udział w szkolnych i marzyła o zostaniu profesjonalnym aktorem. Rodzice też nie popiera decyzję syna, ale miał nadzieję, że do końca tej szkoły zainteresowania Ocana przechodzić.

Jednak ich oczekiwania nie doszło do skutku, Okan Yalabık, którego biografia jest znany dziś niemal wszyscy miłośnicy kina tureckiego, wciąż odwracają się od swojej bramki. Po ukończeniu szkoły został studentem na Uniwersytecie w Stambule. Tutaj na Wydziale Sztuki, on dalej doskonalił swoje umiejętności aktorskie na kilka lat.

Działając w Enough Okan University, więc zaczyna uczestniczyć przesłuchań i stara się spróbować swoich sił w telewizji jako prezenter. Po pierwsze, jest on zaufany grać tylko niewielką rolę, ale ich zakres wzrosła znacząco po filmowców realizowanych kto Okan Yalabık. Biografia aktora jest interesujący, ponieważ jest przykładem dla wszystkich, którzy są tylko do rozpoczęcia ścieżki aktorskiej.

Postacie Ocana zainteresowanie publiczności, a on był zainteresowany kobietami. Ale wszystko, wyblakłe po tureckiego aktora Okan Yalabık zgodził się zagrać rolę Ibrahima Paszy w historycznej sagi „Wspaniałe stulecie”. Jego rola jest bardzo nietypowy, bo aktor musiał pokazać proces przekształcenia mistrza niewolnikami i towarzysz że urojenia wielkości, z którym poradził sobie wspaniale.

W całej serii 82 na Okan Yalabık grę Ibrahim Pasha, przyjaciel i współpracownik Sulejmana Wspaniałego, a potem opuścił projekt „Wspaniałe stulecie”. Aktor wyznał w wywiadzie, że ten odcinek dał mu nie tylko dobre wynagrodzenie, ale także wspaniałych przyjaciół z którymi Associates, a po zakończeniu pracy. Jeśli chodzi o charakter Ocana, aktor wierzy, że mimo wszystkich błędów Ibrahima Paszy, jeszcze traktowany niesprawiedliwie.

Teraz Okan Yalabık, którego biografia jest znany wszystkim fanom „Wspaniałe stulecie”, grając w kilku przedstawieniach w Teatrze Stambułu, jak również zaangażowany w dubbingu filmów i filmów animowanych. Warto zauważyć, że aktor jest biegły w jej głosie, że mogą dziś kilku członków rzemiosła aktorskiego.

W Turcji, Okan Yalabık znany również jako aktor, który wyraził głównego bohatera, „Kung Fu Panda” kreskówki, dodatkowo, że od czasu do czasu wyrażał gier komputerowych i reklamach. Wszystko, co on osiągnął swój upór i pragnienie, ale jeśli nie wiem ile lat Okan Yalabık spędzony na naukę aktorstwa, może się wydawać, że robi głos cudów.

Okan Yalabık, którego biografia jest jeszcze nie koniec, od niedawna biznesmen. Stał się właścicielem małej fabryki do produkcji wyrobów mleczarskich i zamierza w najbliższej przyszłości, aby rozwinąć swoją działalność. Tureckich mediach pogłoski, że był Okan żeni się.