605 Shares 1000 views

Jak zrobić zastrzyk domięśniowo kota? Wskazówki i sztuczki

Koty domowe, jak również osoby podatne na choroby i rzadko właściciel może pochwalić się faktem, że nigdy w życiu nie renderować opieki nad zwierzętami. Za sukces, a co najważniejsze, leczenie chirurgiczne jest lepiej używać zastrzyk, czyli zastrzyki, ponieważ pigułki zwierzęcia, najprawdopodobniej, tam nie będzie, i wcisnąć je przez życie – to kpina zarówno od zwierzęcia, a na siebie. Do przeprowadzenia tej procedury jest o wiele łatwiejsze niż się wydaje na pierwszy rzut oka. W tym artykule będziemy mówić o tym, jak zrobić kot domięśniowe wstrzyknięcie. Także dać kilka wskazówek, które pomogą Ci poradzić sobie z tą trudną sytuacją.

Jak się do zastrzyków domięśniowo kota? Przygotowanie do wstrzykiwań

O wyborze leku należy skonsultować się z lekarzem weterynarii i powinna mu zaufać z zabiegiem wstrzyknięcia roztwór zwierzęcia w przypadku, gdy nie ma w moim życiu nie robić zdjęć. Rzeczywiście, brak doświadczenia w takiej sytuacji może być obarczona konsekwencjami. Strzykawki do iniekcji insuliny jest lepiej wybrać, ponieważ mają one dość cienkiej igły, które dostaje się do mięśni jest praktycznie bezbolesny. Jeśli twój kot – stworzenie spokojnej i innego gwałtownego temperamentu, można dźgnąć i stworzyć własną. Ale jeśli zwierzę jest skłonność do agresji i niespokojny, to najlepiej wezwać pomoc przynajmniej jeszcze jedna osoba.

Jak dostać strzał domięśniowo kota?

Aby rozpocząć z kotem trzeba siedzieć w taki sposób, że jest, nawet z silnym pragnieniem nie był w stanie uciec. Można to zrobić na dwa sposoby:

  • położyć na kolanach, w łóżku lub krześle i docisnąć do powierzchni, trzymając stopę;
  • pet siedzieć na takiej powierzchni, która go w uchwycony przez szpony i powoli wyjmij go (tym samym silniejsze byłoby trzymać) od niego. W tym zgiełku, można zrobić zdjęcie.

Tak więc, gdy kot jest gotowy do procedury, to jest czas, aby przejść do najbardziej odpowiedzialnych kroku. Jak sprawić, by Twój kot zastrzyk domięśniowo? Pamiętaj, aby umieścić swoje ręce gumowe rękawice, aby nie nosić infekcji. W celu określenia lokalizacji na wstrzyknięciu uda tylnej łapy psychicznie podzielona na cztery części. Wstrzyknięcie powinno odbywać się w jednej czwartej znajduje się w górnej części końcowej lub w strefie granicznej między górną a dolną strefą. Igła powinna być umieszczona równolegle do powierzchni, a w każdym razie nie prostopadłe. Warto trzymać go mocno i głęboko, w przeciwnym razie istnieje ryzyko zranienia i uszkodzenia kości. Sama procedura dla wprowadzenia leku powinno być szybkie i natychmiastowe, że zwierzę nie miał czasu, aby odzyskać i zacząć się oprzeć. Upewnij się, że przed podjęciem strzał, upewnij się, że nie ma powietrza w strzykawce.

Jak zrobić zastrzyk domięśniowo kota? Wskazówki

  • Jeśli przed wyborem – leczenia tabletki lub zastrzyki pet, nie wahaj się wybrać drugą opcję. Preparat wstrzykuje się do mięśni, zaczyna działać szybciej, a więc zwierzę poczuje się lepiej.
  • Lek w strzykawce przed linią mocowania zwierzęcia.
  • Aby utrzymać umysł Twojego kota, to nie jest konieczne, aby pokazać strzykawkę – ona szybko zdali sobie sprawę, że został zastosowany do niego i zaczynają panikować.

To wszystko, teraz wiesz jak umieścić strzał domięśniowo kota. Kochasz swoje zwierzęta i utrzymać swoje zdrowie, a nie uciekać się do używania narkotyków.