612 Shares 8645 views

Gdzie zjeść w Kazan smaczne i niedrogie

Jeśli wybierasz się w podróż, trzeba nie tylko w pełni wyposażyć swoje torby i dbać o wielu innych ważnych punktów, ale także dowiedzieć się więcej o miejscu, w którym do wysłania. Pomoże organizować działania, aby zobaczyć najbardziej interesujące usłyszeć wszystkie najbardziej uderzające i spróbować wszystko najsmaczniejsze! Planujesz odwiedzić w Kazaniu? Wspaniałe! Aby odkryć najpopularniejsze restauracje i kawiarnie, gdzie tani posiłek – to nie problem.

Restauracja „rodzynków”

Wysoce uzbeckich mistrzów pracują nad tak, że są sprawdzone tylko najlepsze dania orientalne. Jeśli nie wiesz, gdzie zjeść w Kazaniu, ale chcą spróbować świeżo upieczone bułeczki w Tandoor, najdelikatniejsza manta promienie, to pilaw ze specjalnych odmian ryżu, a potem cię tutaj. Kebab baranina, wykonane przez specjalną recepturą, przyniesie do umysłu każdego odwiedzającego.

Cafe "Syuyumbike"

To miejsce jest idealne dla tych ludzi, którzy nie tylko chcą mieć smaczny posiłek w Kazaniu, a mianowicie do smaku potraw narodowej kuchni. Tu i sorbet, a Pahlavi i kabartma i katyk i więcej. Narodowy meble oraz szeroka gama dań nie pozostawi obojętnym.

„Malabar” Restauracja

Miłośnicy ajurwedyjskiej i kuchni indyjskiej powinien odwiedzić to miejsce. Unikalna atmosfera pomogą Ci w pełni zrelaksować i zapomnieć gdzie jesteś. Po prostu cieszyć się wyśmienite dania i desery. Należy zauważyć, że nie tylko unikalne receptury, ale także przyjazny personel, a wszystkie akcesoria we wnętrzu jest również z Indii.

Herbaciarnia „Starożytna Buchara”

Gdzie zjeść w Kazaniu, ale jednocześnie czerpać przyjemność z orientalnych potraw, dań piękne, wyrafinowane wnętrza? Doskonałym wyborem będzie herbaciarnia „Starożytna Buchara” z tradycyjnych stołów i dastarkhan (jest to niski stolik i poduszki na dywanie).

„Maximilians” Restauracja

Opisaliśmy kilka miejsc do jedzenia w Kazaniu. Jeśli nie chcą jeść tylko za, ale również cieszyć się program muzyczny, który odbywa się tutaj w godzinach wieczornych, to właśnie tutaj. Występy rosyjskich gwiazd muzyki pop, disco, muzyka na żywo – wszystko to znajduje się restauracja „Maximilians”. Punktem kulminacyjnym tej restauracji jest nie tylko smaczne dania kuchni narodowej, ale także w tym, że tylko tutaj można skosztować świeżo warzonego piwa, który został przygotowany w sali tuż przed wami!

W restauracji „Shelter kawalerem”

Nie możemy ignorować tego miejsca, która oferuje wyśmienite dania kuchni europejskiej. Ta restauracja jest w piwnicy starej posiadłości. Więc nie jesteś tu tylko do jedzenia, ale w jakiś sposób dotknąć historii. Przyjemna atmosfera, przyjazny personel i przystępne ceny sprawią, że po prostu zakochać się w tym miejscu!

Oczywiście, to jest daleko od wszystkich miejsc do jedzenia w Kazaniu jest zawsze miła. Jednak staraliśmy się zapoznać się z restauracji i kawiarni, gdzie można spróbować w kuchni narodowej, a także niektórych innych i spędzać czas przyjemnie! Udane wakacje!