238 Shares 5699 views

Making of feng shui pracy

Najprawdopodobniej trzecią naszego życia spędzamy nie tylko w łóżku, ale także w miejscu pracy. Nie jest tajemnicą, że od tego jak jest to zorganizowane, zależy w dużej mierze od tego, jak czujemy i wpływ naszej pracy. Poruszanie się w tym przypadku w dużej mierze okazała się jego sprawność pomaga nauki feng shui. Na jej zasad są tak samo w domu, dzięki czemu mogą one bezpiecznie wziąć na pokładzie.

Kilka zasady ogólne

Making of Feng Shui pracy – zadanie nie jest tak skomplikowane, wystarczy pamiętać i szanować najważniejsze wytyczne i zasady. Przede wszystkim zacznijmy od lokalizacji tabeli. Nie zaleca się siedzieć przed drzwiami i powrót do okna. Za powinno być symbole wody (fontanny, akwarium, kalendarz wodospadu, i tym podobne). Te rzeczy symbolizują bogactwo i dobrobyt, a zatem powinny być tylko przed lub nad miejscem pracy. Organizacja feng shui pracy rozpoczyna się od eliminacji wszelkiego rodzaju notatek, szkiców, długopisy i spinacze, a kierunkiem Spartan kolejności. Pomoże to w celu zachowania stabilności w pracy. Tabela, zakopane pod stertą papierów – zawartość awarii (feng shui) szafce w pracy.

spektrum kolorów

Kolejny krok – jest właściwa konstrukcja pracy. Według chińskiej nauki harmonii i koloru – jest wyrazem szczególnej formy energii. On jest w stanie nie tylko zwiększyć lub zmniejszyć nasze samopoczucie, ale również mają bezpośredni wpływ na nasze zdrowie. Modne w dzisiejszych czasach białe, szare i czarne kolory Biuro całkowicie nieskładny, ponieważ zawiera tylko trzy kolory, które są neutralne biały, czarny tylko pochłania i odbija nic i szary jest modyfikacją czarny. Zbyt jasne kolory również mieć negatywny wpływ, a więc organizacja Feng Shui miejscu pracy polega dosłownie trzymać się „złotego środka”. Otocz się złote odcienie: jasny pomarańczowy, beżowy, żółty, czerwony jest ciepły, miękki bog i kawa. Pomagają tworzyć poczucie radości i bezpieczeństwa.

lokalizacja stół

Eksperci badający naukę projektowania Feng Shui pracy, okazało się, że najbardziej niefortunne jest to, że pokój w pobliżu drzwi. Mężczyzna siedzi w miejscu, w porównaniu z ich kolegami znudzi więcej, a postawa będzie mniej szacunku niż personel w kącie pokoju. Jeżeli przeniesienie pracy związanej z przejściem z wielkich trudności, można położyć na stole jakiś duży lub jasny obiekt. Dzięki niemu Twoja strona będzie bardziej znaczące i zauważalne. Aby zaprojektować Feng Shui pracy miał rację, spróbuj umieścić swoją pracę z powrotem stronie stołu do gabinetu szefa. To naprawdę nie ma znaczenia, czy główny stół w tym samym pomieszczeniu, w którym pracujesz, lub znajduje się na innym piętrze. Ten układ pracy będzie wspierać władze, a jeśli siedzieć „twarzą szefa”, może to doprowadzić do konfrontacji. pamiątka metalu lub lampa stołowa w lewym rogu blatu przyciągnie sukces finansowy, a jeśli umieścisz przed zdjęciem z wydajności na prestiżowej konferencji, w ten sposób można wzmocnić swoje szczęście w jego karierze.