459 Shares 3362 views

Organizatorzy wraz z ich rąk od materiałów pochodzących z recyklingu

Powszechnie wiadomo, że to, co nas otacza, nie tylko wpływają na nastrój, ale także w sprawności. Więc spojrzeć wokół siebie. Stos książek rozrzuconych po całym pomieszczeniu, małe rzeczy, do których cały czas „nie osiągnęła”, starych gazet, ołówki, narzędzia do szycia i rzemiosła. Z tym trzeba coś zrobić. Organizatorzy starają się uczynić swoje ręce, aby powiedzieć, że nasze zdecydowane „nie” nieporządek i entropia.

Za mało czasu lub pomysły? W zasadzie jest to możliwe, aby kupić wszystko to, na przykład, w tej samej „Ikea”. Ale o wiele ładniejszy, aby organizatorom własnymi rękami swoich rzeczy na własnych projektach. Wszystko zależy od wyobraźni i ile chcemy wydać na produkcie. Idealnie, praktycznie każdy wzór może być wykonane z „materiałów śmieci.” Regularnie kupić wystarczająco dużo butów. W konsekwencji, w domu są zawsze dobre mocne kartony. Wystarczy, aby wkleić na swoją dekoracyjną folię, włożyć w obrębie murów, wykute w plastikowych butelkach lub grubym papierze – a organizator na ubrania z gotowymi ich ręce! Nie będzie musiał gorączkowo szukać prawej biustonosz lub pary na bezludną skarpety. Za każdy drobiazg jest biuro. I możliwe jest, aby odciąć dna plastikowych butelek, naprawić je w pierścienie z drutu i zrobić pionowy organizer.

Kobiety często mają problemy z przechowywania biżuterii. Wybierz coś, my go wybrać na naszych ubraniach, ale w odpowiednim czasie, aby znaleźć pewien pierścień lub łańcuch, trzeba zawsze zachować je w jednym miejscu i na zamówienie. W tym celu można tworzyć własne ręce organizatorów na biżuterię. Aby uczynić je bardzo prosto z kawałka pianki polietylenowej. Często ten materiał jest stosowany w urządzeniach do pakowania towarów lub niestabilnych. Zrób szczelinę na gumie, która wzmocni haki na kolczyki i pierścionki. Elastyczny oplot może być maskowany z piękną wstążką i użyć drutu do zawieszania. Zakładanie osobistego organizatora, wykonany własnymi rękami, wnętrze drzwiach szafy, będziemy zawsze mieć pod ręką wszystkie nasze ozdoby.

Krawcowa, uwielbiają szyć lub haftować dobrze wiedzą, jak to czasami poszukiwanie jakiejś rzeczy (czy prawidłowa igły i motek nici, ripper lub autobus) może wzburzyć. Czy organizer nici swoje ręce. Aby to zrobić, można użyć ideę polu: w jednej ścianie z otworami, zainstaluj oczka lub przepusty. Molyneux określone splątania i gwint końce przez otwory w produkcji. W każdej chwili można odciąć żądaną długość. Jest to również łatwe do przechowywania i haft satynowe wstążki, nawinięte na płytach z tworzyw sztucznych.

W sklepach do robótek i internecie, a teraz są sprzedawane gotowego jedzenia, na przykład, do dekoracji decoupage. Możemy dokonać drewna z rąk organizatorów takich wykrojów. Wystarczy tylko karty decoupage lub serwetki, farby akrylowe i lakiery według życzenia. I można zrobić i organizatorzy ścienne z rękami, to najlepiej, gdy pas nośny jest przymocowany do tradycyjnego wieszaka odzieżowego. Kieszenie plastrów o różnych kształtach może być stałe lub ręcznie Stebnowany ozdobnym szwem. Można zrobić z nich guziki lub spakowane. Ale stać na drobiazgi na biurku wykonane z szerokiej gamy odpadów z puszek do starych dyskietkach. Iść z duchem czasu: nie spiesz się wyrzucać pustych pojemników lub niepotrzebnych rzeczy na pierwszy rzut oka. Z odrobiną wysiłku, można dać im nowe życie, a więc nie tylko dbać o środowisko, ale również zaoszczędzić pieniądze.