880 Shares 5079 views

Teatr „Chłopcy nad kwiatami”: aktorzy i postacie, fabuła

Filmy i programy telewizyjne w Korei Południowej bardzo łatwo i szybko wejść w życie rodzinne nie jest Azjaci. Ujawniają one ważnych problemów społecznych, tak, że kino i trzymał dość długo w życiu codziennym, nie tylko dzieci, ale także dorosłych.

Głównym tematem jest dramaty miłosne. Chociaż wydarzenia szeregowe mają niewiele wspólnego z prawdziwym życiem zarówno obcokrajowców i Koreańczycy sami, nawet rdzennych mieszkańców przyznać, że wyglądają na przebieg wydarzeń jest zawsze ciekawe, nawet jeśli fabuła jest dosyć stary.

Drugim najbardziej popularnym tematem jest intryga płci. Tutaj głównym bohaterem lub bohater ubierać jak płci przeciwnej w celu osiągnięcia konkretnych celów .: Uzyskiwanie sławę, awansu zawodowego, itp tym temacie przyciąga Europejczyków, choćby dlatego, że jest niezwykły i nieco się różni od zwykłych dla nich amerykański, rosyjski i drugiej serii telewizyjnej.

W uzupełnieniu do gatunku, w którym wystąpili dramat, mogą zaszczepić miłość do swojego kraju, jego kultury i obyczajów. Koreańczycy – prawdziwymi patriotami, których brakuje w przemyśle filmowym zagranicznych.

Jeden z czołowych koreańskich dramatów – „Chłopcy nad kwiatami”. Aktorzy – pierwszą rzeczą, która popycha publiczność do oglądania. Według Azjatów, indywidualny, wybrany do filmowania, uderzająco piękna i doskonałej pracy z ich ról. W tym dramacie z udziałem znanych aktorów, takich jak Lee Min Ho Gye Kim Hye Piosenki Hon Dzhun, Kim Bum, Kim Dzhun, Kim So Eun, Kim Lee Hyo Joo Hon Yeon i innych. Wszystkie z nich zyskały ogromną popularność w ojczyźnie i gdzie indziej w Azji.

W Korei Południowej kinie

Często krytycy są ściśle stosuje się do większości amerykańskich filmów z powodu obecności wulgarności, pospolitości, monotonii. To prawda, ale Hollywood nadal kręci świat silnym historia, która pozostanie na zawsze w sercu patrzącego, a osoba ta nie ulegnie rozpadowi w czasie. Niestety, więcej niż jakikolwiek inny kraj na świecie nie może pochwalić się taką samą ilością Forever Living arcydzieł, z wyjątkiem Korei Południowej.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat, półwysep stał się najlepiej w dziedzinie kina azjatyckiego. Tutaj rząd wspierać kina narodowego, inwestowanie dużo pieniędzy, a także zakazuje kina pokazujące filmy zagraniczne głównie. Lokalne obrazy a więc przynieść dobre dochody, a ich wartości populacji.

Charakterystyczną cechą południowokoreańskiej historii jest to, że dyrektorzy oświetlić te aspekty życia, które nie są sprzeczne z mentalnością innych krajach. To jest to, co pozwala im ciągle migocze na międzynarodowych festiwalach filmowych. Robber Macchi zastanawiał się, jak namiętne, ciekawe i niesamowite scenariusze rodzą autorów azjatyckich. Teraz największą firmą Film Ameryki aktywnie stworzyć remake słynnego filmów koreańskich. Kiedy decyzja o wycofaniu amerykański „Oldboya” Steven Spielberg (słynny reżyser) wyglądał oryginalny, nie chciał wziąć w nim udział. Wszystko ze względu na fakt, że dzieło sztuki nie jest uznawany za jeden z krytyków, i próbuje usunąć wersje zagranicznych może po prostu zawodzą.

Koreańskie kino dostał do serc obywateli rosyjskich. Jednak rozwój jest na tyle powolny, jak dystrybutorzy boją się, że ludzie, o tendencyjne nastawienie wobec Azji jako całość, nie pójdzie do kina.

Koreańskich filmach i serialach TV (bardziej znany jako „dramat”) uczyć ludzi jak żyć, aby priorytety w życiu. Powinny one wyglądać nie tylko zwykłych obywateli, lecz również zagranicznych producentów. Wszystko to tworzy ten kraj, przesiąknięta nacjonalizmu, wiary w siebie i swojego kraju.

Seria „Chłopcy nad kwiatami” (lub „Florets po jagody”)

Oprócz dwóch najbardziej popularnych imion, ma również jedno zadanie: „To lepsze niż chłopcy kwiaty.” Dramat został nakręcony na historii mangi (japońskie komiksy). seria premiera odbyła się w jednym z koreańskiej kanału (KBS2TV) 5 stycznia 2009 roku. Skończyło się w tym samym roku, w dniu 31 marca. W sumie jest seria 25, każde 60-70 minut. „Chłopcy nad kwiatami” po rosyjsku można oglądać w Internecie. Istnieje zarówno w wersji z napisami i dubbingiem amatorskim. Dramat od jego wydania do dnia dzisiejszego został pokazany w krajach i wysp, jak Kazachstan, Filipin, Singapuru, Tajwanu, Chin, Indonezji, Tajlandii, Wietnamu, Kanady, Izraela i Ukrainy.

fabuła

Główny bohater, Kum Chang Di, dziewczyna z ubogiej rodziny, pracowała w pralni chemicznej. Musiała wziąć czystą postać faceta, który jest przeszkolony w jednej z najważniejszych szkół w Seulu – w „Shinhva” szkoły. Kiedy przybywa na miejsce spotkania, on rozumie, że ten student, który potrzebuje, próbując zrzucić z dachu, a ostatecznie go ratuje. To wydarzenie grzmiał na całej stolicy.

Wokół „Shinhvy” skandal nad faktem, że nie uczą się tylko dzieci bogatych rodziców, podczas gdy biedny ciągle popełnienia samobójstwa. W celu rozwiązania konfliktu, instytucja administracja zdecyduje się przyjąć Chan Dee na budżet w ich szkole. Niechętnie, pod presją rodziców, wciąż zgadza i to zamienia jej życie. Tam spotyka potężnego czterech facetów, którzy nawet w tak młodym wieku jego już mają ogromny wpływ zarówno w Seulu i poza nią. Są one nazywane po prostu – F4. Ich lider – Gu czerwca Pyo (główny bohater), uparty, arogancki i lekkomyślny, utrapieniem spokojnie żyć głównego bohatera. Zakończone w dramacie pojawia się, gdy przyjaciel Chan Di upuszcza lody na buty lidera. Po jego straszna reakcja jest zmuszony do wypowiedzenia wojny na niego.

Postacie i aktorzy z serialu

Dramat „Chłopcy nad kwiatami”, które podmioty stały się dość popularne od czasu jego premiery, ma szereg większych i mniejszych znaków. Wszystkie one mają swoje własne historie i postacie, które zostaną opisane poniżej.

Kum Chang Di (Goo Hye niedziałający link) – główny bohater. Uparty, sprawiedliwy, odważny. Zawsze w stanie wstać o prawdę. Po raz pierwszy był w „Shinhve” z powodu działalności rodziców. Uczeń, którego uratowała od samobójstwa, otrzymał kartę z F4, co oznaczało „nie jesteś tu żyć.” Cztery zrobiłby wszystko, aby jego życie w piekło. Po pewnym czasie, bohaterka dostaje tę samą kartkę nauki. Ma jednak silnego ducha, to jest trudne do złamania, zwłaszcza po jego stronie staje się jednym z najbardziej wpływowych ludzi w szkole – Dzhi Hu. Pierwszy zakochuje się w nim, a następnie zaczyna odwzajemniać uczuć lidera F4.

Gu czerwca Pyo (Lee Min Ho) – bohater. Cyniczny, egoistyczny, a przywódcą kwartetu szkolnego. On – syn dyrektora korporacji „Shinhva”, pod którego kierunkiem i otrzymuje w szkole. Od dzieciństwa, chłopiec dorastał bez rodziców, otoczony przez pracowników domowych. Joon Pyo przyzwyczaiłem się do tego, że wszystko oddawać i cieszyć się. To niesubordynacja Kum Chang Di obudził w nim gniew. Jednak w czasie wojny z niej, zaczyna doświadczać uczucia dziewczyny. Najprawdopodobniej miłość wynikała z faktu, że postać przypominała mu jego siostry: ten sam miłujący wolność, niezależna dziewczyna, zawsze w stanie walczyć o prawdę. Na początku dramatu można zauważyć, że jest to – jak zwykle głównym. Ale w procesie komunikowania się z Chang Di, to otwiera się w innym świetle: miły, opiekuńczy, zawsze gotowy do pomocy swoich bliskich.

Yun Hu Dzhi (Kim Hon Dzhun) – kolejny facet z F4. Ma romantyczną naturę i niekonwencjonalny umysł. Może grać na kilku instrumentach muzycznych i ma doskonały słuch. Zamknięty w sobie, nie chce otworzyć się na ludzi. Takie zachowanie wywołało wypadek samochodowy, w którym jego rodzice zostali zabici. Jego dziadek – jeden z byłych prezydentów Korei. Chang Di facet nie tylko pomaga pogodzić się z nim (nie komunikować się niemal od chwili wypadku), ale również otworzyć, być różne i kochać to życie.

Śpimy Bin (Kim Dzhun) – Don Juan od możnych z czterech. Dla państwa, rodzina – budowanie potentatów, którzy posiadają największe budowa konglomeratu, hoteli, kasyn i klubów nocnych. Nieoficjalnie są organizacją mafia, która ma wpływ nie tylko w Korei Południowej, ale także za granicą. Dlatego Bing ma wiarygodność z różnych gangów i złodziejami, ale również w pewnym serię koncertów, które jest również w stanie walczyć. Chan Dee kocha jako bliskiego przyjaciela, zawsze ją wspiera.

Oraz Jana (Kim Beom) – Casanova, a jednym z członków F4. Dobry, ale także cyniczny. On zajmuje się ceramiki, podobnie jak jego ojciec. Rodzina jest właścicielem muzeum. Pod płaszczykiem ukrywa swoje prawdziwe oblicze. Na sercu, wierzę w miłość, ale w rzeczywistości działa tak, że nie istnieje. Wynika to z jego traumy. Ja sobie z tym poradzić i John pomógł Ga il (najlepszy przyjaciel Dee Chan).

Chu Ga il (Kim So Eun) – przyjaciel bohatera. Szczery, miły, szczery, otwarty. Prawdziwy romantyczny i wierzy w prawdziwą miłość swojego życia. Początkowo uważany za dorobkiewicz i Jana, jednak przekazane lepiej, w stanie „czytać” je, i dowiedzieć się, kim naprawdę jest.

Ku Dzhun Hee (Hon Kim Joo) – siostra Joon Pyo. To ma taki sam charakter jak Chan Dee. Słabe komunikuje się z matką, bo zmusił ją do poślubienia biznesmen z Europy i zapomnieć o swojej miłości. Impulsywny, ostry; Pomaga zbiegają Kum Chang dwu- i Gu Jun PYO, bo nie chcę, żeby mój brat powtórzył swój los.

Wszystkie postacie w dramacie „Chłopcy nad kwiatami”, które aktorzy poradzili sobie bardzo dobrze z ról nie można liczyć: dużo części bitowych i wielu bohaterów nie są ujawniane.

Gu Hye piosenki

Urodził się 9 listopada 1984 roku w Seulu. Dziewczyna występować po dramacie, który został opublikowany w roku 2006. Pierwszym znanym, który jest nazywany „czystego serca”. W tej samej roli nagrodzony jako najlepszy wschodzącego aktorki. Również otrzymał kilka nagród za rolę w dramacie „Chłopaki nad kwiatami”. Ciekawostką jest fakt, że Syn Hye działa nie tylko aktorką. Ona również okazały się filmowiec, malarz, pisarz i kompozytor.

Lee Min Ho

Guy urodził się w Seulu w dniu 22 czerwca 1987 roku. Wystąpiła w ponad 10 dramatów i 7 filmów. Największą popularność zyskał po roli w projekcie „Kwiaty po jagody” (2009), „City Hunter” (2011) oraz „Spadkobiercy” (2013). W 2013, on również zaczął wykonywać utwory solowe.

Uczył się w miejscowej szkole Seulu „Namsun”, „Panbo” i „Dangok” ukończył kolegium z porządnych znaków, mimo napiętego harmonogramu.

W dramacie „Chłopaki nad kwiatami”, aktorów, którzy są obecnie wysoko opłacanych ludzi, Lee Min Ho otrzymał tytułową rolę.