518 Shares 8268 views

Kuchnia niemiecka – to jest smaczne i satysfakcjonujące

Puzzle nad tym, co się gotować teraz gospodynie nie trzeba. Miliony recept są określone na stronach internetowych, czasopism, gazet. Ale rozumiem, że z co gotować i jak stosować, aby nie szkodzić zdrowiu – tego zadania. Aby go rozwiązać, można korzystać z receptur potraw narodowych. Na przykład, Kuchnia niemiecka ma do zaoferowania wiele ciekawych potraw. Niektórzy nie ma jedności w każdej kuchni świata. W każdym obszarze jakichkolwiek potraw kraju są zawsze przynajmniej trochę się od siebie różnią. Dlatego pojęcie „kuchni niemieckiej” – to dość obszerna. Dla tych, którzy lubią jeść, proponujemy kilka przepisów na obfite i wysokokalorycznych posiłków.

Wieprzowina w Bawarii

Tradycyjna kuchnia niemiecka jest głównie tłustych, których nie można nazwać dieta, ale wszystkie dania są zwykle smaczne i obfite. Często zawierają one mięsa i kapusta. Składniki te są po prostu potrzebne do przygotowania potraw.

O kilogram wieprzowiny, płukania i pocięte na małe kawałki, kształt zbliżony kotlety, 1-1,5 cm grubości. Pieprz czarny pieprz i sól. Mięso gotować przez pięć minut z każdej strony na średnim ogniu. Nie usuwając wieprzowina z patelni, dodać do niego pół szklanki bulionu lub wody. gulasz mięso duszone przez 15 minut.

Przygotowując wieprzowina, posiekać trzy ząbki czosnku, cebuli (jeden pół-ringi), jeden owoc pigwy (pokrojone w kostkę). Drobno posiekać trochę więcej niż połowa średniej kapusty widelcem. Wszystko to, wraz z mięso umieścić w naczyniu do pieczenia, który musi być głęboka. Umieścić go w piekarniku podgrzanym do 200 stopni. Twoja potrawa będzie do pełnej gotowości przez kolejną godzinę.

Tłuszcz wieprzowy, kapusta kiszona, grillowane kiełbaski i piwo – to z tych potraw wielu ludziom kojarzy kuchni niemieckiej. W rzeczywistości jest to bardzo zróżnicowane i słynie z wielu smakołyki. I każda kobieta w Niemczech posiada swoje oryginalne receptury. Oto jeden z nich.

Kiełbaski z piwem w języku niemieckim

Ich wytwarzania, trzeba będzie około trzystu gramów wieprzowiny i wołowiny nawet o 2 metry jelit wieprzowych, jedno jajko, jedną dużą cebulę sto gramów białego chleba, łyżeczka kminku, 100 ml mleka, pięćdziesiąt gramów smalcu, łyżkę kwaśnej śmietany. Dodatkowo pietruszka, pieprz, gałka muszkatołowa, soli. I kilka godzin czasu. Kuchnia niemiecka jest znany do dań, którego wytwarzanie jest procesem długotrwałym.

Moczyć chleb w mleku. Drobno posiekać cebulę i smażyć na oleju. Mięso jest niezbędne do przygotowania farszu. Kminek zmiażdżyć w moździerzu. Czosnek, pietruszka, bazylia kotlet. Wszystkie powyższe połączyć i dobrze wymieszać. Nie zapomnij dodać sól i pieprz.

Przygotowany farsz Rozpocznij wstępnie przemytego jelita. Proces ten ułatwia prostą rurę z tworzywa sztucznego. Napełnić 15-20 cm wrzodu, powiązać go jedwabną nicią. I tak to idzie.

Przez 15 minut do wrzenia wody kiełbas surowych. Następnie muszą usmażyć na grillu lub na patelni na maśle. Ale to jest całkiem możliwe, aby korzystać z grilla w kuchence mikrofalowej.

A to tylko niewielka część z nich ma do zaoferowania kuchni niemieckiej, zwłaszcza że przyciąga wszystkich, którzy kochają kwadratowy posiłek.

Bon appetit!