559 Shares 2191 views

Jak przygotować eliksir niewidzialności w Minecraft

Doświadczony gracz w „Maynkraft” wie dokładnie, co imponująca część gry tutaj obraca się wokół gotowania różnych mikstur. Mogą one dać znak do niesamowitej wytrzymałości i nadania mu wspaniałą zdolność do walki z wrogiem. Przepisy w tej grze jest ogromna ilość. Niektóre z nich są przydatne, tak aby żadna z tych par eliksirów nie zaleca się daleko od domu. Inne eliksiry stosowane są bardzo rzadko, głównie dla własnej przyjemności, dlatego, aby nauczyć ich recept nie są wymagane. Mikstura niewidzialności w Minecraft jest najbardziej składnik, bez którego nie trzeba iść na polowanie na dużych zasobów lub wiedzy. Pozwoli ona swoją postać, by stać się niewidzialny dla wścibskich oczu, i to działa lepiej niż jakikolwiek pancerz.

początkowy preparat

Niewidzialność Mikstura w Minecraft, jak również inne mikstury, wymaga solidnego przygotowania. Przede wszystkim trzeba być wykonane samodzielnie gotowania stoisko, gdzie można nadal być zaangażowany w alchemicznych eksperymentów. Ponadto, nie można zrobić bez żarówek, które zostaną przygotowane i eliksirów, więc zawsze mieć kilka pustych naczyń, dzięki czemu w każdej chwili dokonać żądaną kompozycję, która będzie cię wzmocni, będzie to mniej podatne na uszkodzenia i tak dalej. , To nie ma potrzeby wykonywania dodatkowych czynności, aby przygotować eliksir niewidzialności w Minecraft – można bezpiecznie przystąpić do procesu.

Pierwszym krokiem w kierunku niewidzialnym

Nie należy oczekiwać, że wszystko okaże się w mgnieniu oka za pomocą dwóch składników. Mikstura niewidzialności w Minecraft jest jednym z najpotężniejszych, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość i podjąć krok po kroku, nie mylić składników i przy użyciu dodatkowych elementów. Aby rozpocząć, należy napełnić butelkę wodą i dodać piekło brodawki. Jest to kluczowe znaczenie dla produkcji dowolnej kompozycji, jak mieszanina wody i brodawki eliksiru uzyskuje się, co nazywa się oryginalne. Większość mikstury zrobić poprzez dodanie pewnych elementów do oryginału. Jeżeli początkowy skład już otrzymała, musimy przejść do następnego kroku – jak to ma charakter alchemii w Minecraft. Jak warzyć eliksir niewidzialności – jest to problem, który dręczy wielu nowych graczy, ale odpowiedź brzmi nie okazują naraz, więc mieć cierpliwość i przejść do następnego kroku.

Noktowizor – dlaczego?

Ku zaskoczeniu wielu, eliksir niewidzialności w Minecraft receptury zawiera inny eliksir, który pozwala widzieć w ciemności. Aby zrobić to, do oryginalnego składu, trzeba dodać złotą marchewkę – składnik ten jest również bardzo popularny wśród alchemików, więc nie powinien mieć problemów z jego obecnością w inwentarzu. Każdy szanujący się Snape zawsze ma ze sobą parę marchewek, ponieważ bez nich wyrafinowanych mikstury nigdy nie dostać. Tak więc, gdy ten etap zostanie zakończony, i masz, co było wymagane, jesteś blisko ukończenia pojęcia, jak zrobić miksturę niewidzialności w Minecraft. Pozostałeś tylko jeden krok, i nadszedł czas, aby to zrobić!

pająk oko jako ostatni składnik

Gdy bulion widząc w ciemności jest w ekwipunku, przychodzi czas, aby dodać ostatni składnik, który daje pożądanego rezultatu. Ale do tego trzeba zabić pająka i marynować w oczach, bo bez niego eliksir niewidzialności nie będzie działać. Ponieważ pająki są jednym z najsilniejszych wśród standardowych potworów, trzeba zrozumieć, że niewidzialność eliksir staje się jednym z najcenniejszych w grze. Dodaj Pająk oko w gotowej kompozycji, a jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, w końcu będą mogli uzyskać niewidzialność na czas określony. Niestety, termin ten jest bardzo krótki – tak ciężko zaledwie trzech minutach niewidzialności dla wścibskich oczu. Wielu graczy uważa, że gra nie jest warta świeczki, i lepiej nie tracić czasu i środków na produkcję takiej krótkiej bulion. Jednak sytuacja ta jest także wyjście, jak w „Maynkraft” praktycznie każdy eliksir można wzmocnić poprzez dodanie do niej pewnych składników. Podobnie należy zrobić z eliksiru niewidzialności, jeśli uważasz, że trzy minuty – to zbyt krótki czas.

efekt odnowienia

Jeśli marzysz o, aby was nikt nie widział dłuższy okres czasu, to trzeba będzie nabyć Redstone. Że jest zatem elementem, który przedłuża okres ważności eliksiru niewidzialności. Wystarczy zmieszać go z gotowej kompozycji – i masz bulion wysokiej jakości. Średnia eliksir czyni cię niewidzialnym przez trzy minuty, a wzrósł – aż o osiem minut. Naturalnie, jest to efekt, dla których warto spędzać czas poszukiwania Redstone. W osiem minut będziesz mieć czasu, aby zrobić wszystko, co chcesz z pełną niewidzialność, więc nie szczędzić czasu i wysiłku, aby stworzyć zaskakująco przydatnych mikstur.