661 Shares 9100 views

Aktor, który grał de Peyrac. Film – "Angelica Marquis Anioły". Robert Hossein

ekranizacją przygód pięknej Angelica w jednym czasie nabył wielki sukces z publicznością. udało mu się stać sławny wszyscy wykonawcy kluczowe role. I nie był wyjątkiem i człowiek urzeczywistnił wizerunku de Peyrac. Co wiadomo na temat charakteru i aktora, który go grał?

Jeoffrey de Peyrac: prototypem bohatera

Pierwszym z nich jest do uporządkowania, jakiego rodzaju postać w pytaniu. Obraz de Peyrac dokonał niezatarte wrażenie na publiczności. Jest on jednym z bohaterów powieści o Angelica, męża bohaterki. deformacja fizyczna nie przeszkodziło człowiekowi zdobyć serce młodej piękności, niech i zmuszony stać się jego żona. Angelica nie był w stanie zapomnieć jej kochanka, gdy są one oddzielone przeznaczenie.

Anne Golon – kobieta, przez którą światło pojawiła się tak jasny i charakter odróżniający jako Jeoffrey de Peyrac. Prototypem bohatera – mąż pisarki Serge, we współpracy z którym stworzył serię książek o przygodach Angelica.

linia miłość

Rodzina sprawia, że główny bohater, aby zaakceptować ofertę zamożnego arystokraty, ponieważ potrzebują pieniędzy. Początkowo ona jest oburzony z mężem, którego ona nałożona, a następnie stopniowo otworzyła swoją godność. Geoffrey – osoba z niezliczonych talentów. Studiował nauki i techniki, dużo podróżuje, pisał wiersze i odtwarza muzykę. Hero udało się tak bogaty i potężny, że wywołało zazdrość króla Ludwika XIV. Władca Francji upewnił się, że „wróg” został skazany na śmierć. Główny bohater, przekonany, że nie jest to już druga połowa, zmuszony do walki o przetrwanie.

Angelica i Jeoffrey de Peyrac rozstanie nie było zawsze. Przychodzi taki czas, kiedy widzowie dowiadują się, że rzekomo wykonany liczbę faktycznie uniknął śmierci. Po udało się przeżyć, musiał się ukrywać, co skłania go do zostania piratem. Geoffrey zdesperowani, aby połączyć się z kobietą, którą kochał, ale zawsze zapobiec nieoczekiwanych przeszkód.

Biografia aktora

Powyższy opis charakteru, ale kto go grał? Robert Hossein – człowiek, który otrzymał ten zaszczyt. Przyszła do roli hrabiego urodził się w Paryżu, stało się to w grudniu 1927 roku. Aktor urodził się w muzycznej rodzinie, jego ojciec Andre był skrzypkiem, a matka, Anna – pianista. Wśród przodków Robert istnieją Tadżyków, Azerowie, Żydzi.

Język rosyjski Hossein doskonale opanowane w dzieciństwie. Jest to zasługa matki, którego rodzina zmuszona do opuszczenia Kijowa w rewolucyjnych lat. Przyszły aktor ledwie 15 lat, kiedy zaczął studia w szkole teatralnej. Następnie Robert ukończył kursy Rene Simona, zaczął się role w sztukach. Największą popularność udało mu się nabyć w „Grand Guignol”, która jest znana jako „teatr grozy”.

Pierwsze sukcesy

Na planie Robert Hossein okazało się po raz pierwszy w 1948 roku – zadebiutował w filmie „Wspomnienia nie są na sprzedaż.” Wtedy jego filmy zaczynają się pojawiać jeden po drugim: „Maya”, „blondynki Quay”, „Black Series”, „Rififi”, „łajdacy iść do piekła”. Ostatni z tych obrazów stała się również jego debiut reżyserski.

W 1956 roku francuski powieści Dostojewskiego „Zbrodnia i kara” został przedstawiony w sądzie publiczności. Reżyseria Zhorzh Lampen oferowane kluczową rolę Roberta. Decyzja została podjęta w tym ze względu na fakt, że aktor mówi po rosyjsku.

Filmowanie w „Zbrodni i karze” Hossein mogą stać się poszukiwanym aktora. Zagrał główną rolę dla innych, na przykład w filmie „You – trucizna” „Uważaj na dziewczyny”, „Wolność pod nadzorem”, „Night of szpiegów” Stan swojego partnera na ekranie przez kilka lat należał Marine Vladi, na które przyszły do roli liczyć na jakiś czas w związku małżeńskim.

Finest godziny

Hossein został rozchwytywanych aktorów na kilka lat przed film wyszedł, „Angelica, Marquise od aniołów”. Jednak jest to filmowa adaptacja dzieła Anny i Serzha Golon dał mu statusu gwiazdy. Rola dyrektora przejął Bernard Borderie, który już stał się sławny dzięki strzelaniu do filmowej wersji „Trzech muszkieterów”. Że udało mu się przekonać Hossein na tym, że rola hrabiego Geoffrey go po ramieniu.

Film „Angelica, Marquise aniołów” otrzymał mieszane recenzje od krytyków. Pisarze skrytykował fakt, że dali się pewnych odchyleń od działki. Jednak publiczność opowieścią o przygodach dzielnego Angelica i jej tajemniczej żony został przyjęty z entuzjazmem.

Oczywiście, Bernard Borderie nie ograniczała się do uwolnienia jednego z opowiadań. „Angelika i król”, „Unrestrained Angelica” – taśma, w której widzowie spotkają się z ich ulubionych bohaterów, w tym rzekomo wykonany z wykresu. Okaże się, że postać nie tylko uniknął śmierci, ale również udało się dokonać nazwę dla siebie w świecie piratów. Jako niezwyciężony Reskatora walczył z Royal Navy na morzu.

Inne prace filmu

Przede wszystkim ten człowiek pamiętał do widzów jak Jeoffrey de Peyrac. Aktor może być dumny i innych barwnych ról. W dramacie „I Killed Rasputin” on doskonale ucieleśnia wizerunek jednej z kluczowych postaci – Siergiej Sukhotina. Fabuła, jak sama nazwa wskazuje, obraca się wokół morderstwa znanego starszym. Hossein – nie tylko wokalista jednej z głównych ról, ale także reżyser filmu. Był konsultowany ze świadków i ich potomków do najbardziej wiarygodnie opowiedzieć widzom historię tajemniczej śmierci Rasputina.

Wybitny aktor udał się do roli w filmie kryminalnym „Time of the Wolf”. Również należy zauważyć, że sposób komisarz Robert stworzył w filmie akcji „profesjonalny”. Co ciekawe, ten wzór był bardzo popularny w naszym kraju na początku lat 90-tych.

Widzowie, którzy lubią działający duet Hossein i Mishel Merse (który gra Angelica), z pewnością powinni zwrócić uwagę na innych zdjęciach z tandemu. W sumie gwiazdy spotkał się na planie około osiem razy. Oprócz „Angelica” duet można zobaczyć w filmie „Thunder of Heaven”, „Druga prawda”, „cmentarz bez krzyży”.

Hossein i Vladi

Oczywiście, fani nie mogą pomóc, ale zastanawiam się, a życie osobiste człowieka, który odegrał de Peyrac. W 1955 roku Robert najpierw postanowił rozstać się z jego wolności, jego wybór był gwiazdą filmową Marina Vlady. wspólne życie pierwsze kilka lat para dała wrażenie idealnej pary, prawie nigdy z przedziałkiem, w tym na planie. Potem zaczął argument, który doprowadził do rozwodu. Powiązania Marina i Robert zakończył w 1959 roku.

Gwiazda filmowa dał Hossein dwoje dzieci. Chłopcy nazwie Igor i Peter, nie podążać śladami rodziców. Najstarszy syn zajmuje się uprawą pereł, Jr. wybrał muzyk kariery.

Druga i trzecia żona

Tuż po zerwaniu z Vladi Hossein znowu brać śluby. Jego wybór padł na scenarzysty Carolyn Elyashiv – ta kobieta aktor mieszkał przez około 15 lat. Druga żona dała aktor grający syna de Peyrac Nicolas. Przez pewien czas, zagrał w filmie, a następnie wybrał życie rabinem w Strasburgu.

Aktor i rozstał się z trzecią żoną Marie-France. Czwarta żona Candice, żonaty, z którymi jest on w tej chwili, urodziła czwartego syna Juliena go. Wiadomym jest, że powieść Roberta i Candace zaczęło się z faktem, że zaprosił ją do gry w filmie „Les Miserables”, ujrzał światło w 1982 roku.