186 Shares 2745 views

Co się dzieje, gdy człowiek zdaje sobie sprawę, że miłość

Jeszcze zanim człowiek uświadamia sobie, że jest zakochany w jego umyśle istnieją procesy, które wpływają na zachowanie, gesty i mimikę. On staje się inny otaczający ten anons, przyjaciele zaczynają przekomarzania i przechodniów zawrócić po nim. W większości przypadków osoba, której serce jest, aby umieścić go w staromodny język poetycki, „przebite strzałą Kupidyna przez” staje się lepszy, uśmiecha się często, ale czasami jest niewytłumaczalny smutek.


Całkiem normalne jest pragnienie, aby dbać o kobiety, które były przedmiotem tej jasnym poczuciem, izolowanie go od jakichś nieprzyjemnych okolicznościach lub, w skrajnych przypadkach, po prostu bawić, bawić, a nawet wywołać uśmiech. Gdy człowiek uświadamia sobie, że jest zakochana, jego postawa zmieniła. On nie wie, co robić, ale rozumie, że jest to niezbędne do działania. Jednocześnie odkryć ich sens przed momentem, który zostanie zainstalowany wzajemności, wielu przedstawicieli silniejszej płci nie chce, obawiając się szyderczy „obracając bramę”. Więc co czyni nas tchórzami wątpliwości …

Ale, jak mówi przysłowie, morderstwo nie będzie ukryć. Miłość mężczyźni patrzą mówi więcej niż miłosne arie z oper geniusza, i jest lepszy w swoim wyrazie odgrywają żadnej utalentowany aktor. Ma wszystko: nadzieja i strach nieodpowiedzialność i adoracja, i rozpacz, i mamy nadzieję ponownie. Tylko kobieta niewidomych i całkowicie nieczuły zrozumieją, że taka (nazwa) wpadła w głowie miłości na obcasach. Ale w tym przypadku, zawsze jest ktoś, kto klarownie wyjaśnić jej okoliczności.

Ze strony innych jest często zabawne patrzeć, jak człowiek uświadamia sobie, że jest zakochana. Jest w filmie i w powieściach opisane migający natychmiastowy pasji. Tak to bywa w życiu, ale nie chodzi o pożądanie lub gra hormonów, a poważną i zdecydowaną uczucia, a to wymaga refleksji. Proces ten jest stopniowy, na pierwszy rzut oka wydaje się, że nic specjalnego, podobnie jak kobieta, dobrze, wszystko. Potem przychodzi zrozumienie zazwyczaj definiuje słowo „zniknął”.

Hussar gesty kochać ludzi, przejawia się w bezprecedensowy hojność, nawet w tych, którzy wcześniej mieli śrubę reputacji, wyjaśnia pragnienie stania się nieodzowne. Pragnienie, aby wejść do życia kobiety, którą kocha jest połączony z zadowoleniem otwartych drzwi własnego wewnętrznego świata. Jeśli masz coś, aby pokazać im, że jest w porządku, ale należy wziąć pod uwagę fakt, że smutny nie każdy jest zainteresowany. Oczywiście, można dać inteligentną porady nie spieszyć, ale najpierw dowiedzieć się preferencje pań, ale kto słucha zaleceń trzeźwego umysłu, gdy drży serce w jej obecności, i tęskni, gdy nie jest tam!

Miłośnicy potrzebują innych wskazówek, chcą ustalić, w jaki sposób atrakcyjny dla obiektu jego adoracji. I nie czekając na mądrych przemówień od przyjaciół, krewnych i znajomych, zaczynają uważnie monitorować wygląd, są stara się błyszczeć dowcipem i erudycją, w ogóle, wyróżniać. Coś, co przypomina paw zaloty, ale co to znaczy, i powinien zachowywać reprezentatywnej mężczyzna z plemienia z prawami natury.

Tak, to człowiek zdaje sobie sprawę, że w miłości do rzeczywistego, a nie tylko pasjonatem? Czuje się jego serce. Jeśli myśli kobiety pod prysznicem jest ciepły fala czułości, a następnie – tak.