331 Shares 2681 views

Dzhek Londyn, "The Mexican": Podsumowanie prac

Dzhek Londyn – słynny amerykański pisarz. Nasz publiczny jest znany jako autor powieści przygodowych i opowieści. Jako dziecko, wielu z nas musiało czytać swoją pracę na zwierzętach, „Biały Kieł”, „brązowy wilk” i inne. Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że ten autor był niegdyś aktywnym działaczem społecznym, namiętnie nienawidzę burżuazję. Twoja postawa to odzwierciedlenie w opowiadaniu „The Mexican”. Zatem zagorzałym socjalistą próbował obudzić rewolucyjnego ducha mas pracujących. W tym artykule chcę powiedzieć wam tę historię. Więc Dzhek Londyn, "The Mexican", podsumowanie pracy.

Znajomość Felipe Rivera

Felipe Rivera – żarliwym rewolucjonistą, który niedawno dołączył do grupy Junta. Z innymi członkami tej organizacji, której głównym zajęciem było przygotowanie rewolucji, to wyróżnia się bardzo ciemny wygląd i dotkliwe. W jego żyłach płynęła krew Meksykanina. Junta go nie lubił. Associates rozumieć, że Felipe życie było jak cholera. Być może ten pozostawił swoje piętno na jego charakter. Po prostu go kocham nadal nie mógł. Nikt nie wiedział, gdzie on śpi, gdzie i co jeść. Nikt nie ma ochoty wejść do jego duszy i zapytać o jego życiu. Opisał głównego bohatera Dzhek London. „The Mexican”, której streszczenie jest podane w tym artykule – to opowieść o odwadze i patriotyzmie.

Pierwszym zadaniem Felipe

Wkrótce Felipe Zaufanie jest pierwszym bardzo ważnym zadaniem. Członkowie grupy stwierdzili, że mieli wroga – Juan Alvarado. Dowodził sił federalnych. Ze względu na niego, Junta stracił kontakt z jego zwolenników w Kalifornii. Po Felipe powrócił z misji, ważne kontakty z kalifornijskich rewolucjonistów zostały przywrócone, a Juan Alvarado z nożem w klatkę piersiową w swoim własnym łóżku znaleziono. Po sukcesie pierwszego rzędu towarzyszami naszego bohatera rozpoczęła się go boi. Zdarzało się, że wracał do następnej pracy tak pobity, że nie miał siły, by wstać z łóżka następnego dnia. Opisując te wszystkie fakty, to nie mogło być lepiej scharakteryzować głównego bohatera Dzhek London. „The Mexican”, którego treść jest niniejszym wyszedł w dużych ilościach, a zdobył serca i umysły milionów ludzi.

Junta potrzebuje pieniędzy

Dla swoich działaniach Junta stale potrzebne fundusze. Felipe, ponieważ może on pomógł grupie z ich pieniędzy. Raz włożył aż sześćdziesiąt dolarów na złoto, do wynajęcia pokój dla organizacji. Ale to nie była nieznaczna. Potem przyszedł czas, kiedy rewolucja meksykańska przed komisją było tylko kilka dni, wszystko było gotowe do tego, ale nie było pieniędzy na zakup broni w wystarczających ilościach. A nasz bohater zdecydował się na desperacki krok – mecz bokserski ze znanym i doświadczonym sportowcem Denni Uordom do ceny. Ale to, co opisuje wydarzenia na Dzhek Londynie? „The Mexican”, którego podsumowaniem jest mało prawdopodobne, aby być w stanie przejść pełen sprzecznych postaw czasu – to nie tylko opowieść o losie jednostki, a historia o życiu całego narodu w pewnym okresie czasu.

Prawdziwe Felipe i Danny

W tym meczu Felipe zaproponował dobrą kwotę – ponad tysiąc dolarów. Nikt z publiczności nowo narodzone bokser nie znał, więc wszystkie zakłady na Danny'ego. Rzeka jest prawie nikt nie szuka. Ale nasz bohater jest po prostu stan zapalny. Był pewny zwycięstwa. Choć zrozumiałe jest, że nie jest łatwo dostać się do niego. Danny poznał swojego przeciwnika potężną lawinę ciosów. Tłum ryknął i zażądał krwi. Ale nagle Felipe wysłał swojego przeciwnika w nokaut. Wszyscy byli przeciwko bohaterowi, nikt nie chciał stracić swoje pieniądze. Nawet sędzia tak powoli licząc minuty Danny że znalazł siłę, by wstać i kontynuować walkę.

wygranie Felipe

Kilka rund trwała długa walka. Co dziesiąty etap Felipe wykazać jego przeciwnik swoją technikę sygnatur trzykrotnie umieścić go w ringu. Właściciel show i trener zaczął próbować nakłonić naszego bohatera do poddania się. Ale to nie było w naturze Felipe. Rewolucja potrzebne fundusze, a jedynie to, pomyślał. Danny oszalała. Nie mógł przyznać, że jego słynny mistrz może wygrać jakąś nieznaną meksykańskiej. Siedemnastego rundzie Rivera udawał się być wyczerpany. Danny lekceważyć wroga i wkrótce został wysłany do nokautu, jest już ostateczna. Tym razem nad historią Dzhek London „Mexican”.

Ta historia może być nazwany wybitny w dziele pisarza. Powoduje to poczucie patriotyzmu i chęć być tak silny i zdeterminowany jak bohatera. Jest to uczucie, że te uczucia są zaznajomieni z takimi autorami jak Dzhek Londynie. „The Mexican”, której streszczenie jest podane w tym artykule, polecam czytać w całości.