184 Shares 6293 views

Yellow peel: Przegląd, wskazania i efekty

Estheticians i ich klient z wielkim powodzeniem przy użyciu żółtej skórki. Odpowiedzi o nim jest prawie zawsze pozytywne, ponieważ minimalny okres (5-7 dni) odzyskiwania. Jest to bardzo skuteczne: radzić sobie z takimi problemami, jak trądzik, przebarwienia, przed starzeniem i fotostarzenie.

Żółty Peeling: opinie, działanie, wskazania

Metodą ekspozycję peelingi skóry są powierzchowne, środkowy i głęboki. W rzeczywistości, peel – powierzchowne, ale jego skuteczność jest zbliżona do mediany. Dzięki tej żółtej obierania osobiście zmaga się z problemami, takimi jak małe i średnie zmarszczki, plamy starcze, przed starzeniem, zwiotczenie koloryt skóry twarzy, po trądziku, zaskórników, więdnięcia. Po obraniu żółtą twarz dostaje dobrą sprężystość, podnoszenie występuje tkanek zniknie matowa cera, wypryski, zmarszczki, jest świeżość, poprawia wyrównane i zaostrzone kontur twarzy i ulga. Past przebieg procedur „żółte Peeling„opinie i zalecenia wyrażone tylko pozytywne.

Zasada działania żółtego peelingu

Składnik aktywny o obierania – kwas retinowy, który jest pochodną witaminy A w części oznacza również zawiera witaminę C, fitynowy kojowy, fitowy i kwas azelainowy. Obieranie funkcji sprzężenia retinolu znajduje się sposobem interakcji z komórek skóry, co skutkuje wyraźnym estetycznego odmłodzenie i wyeliminowania defektów. Gdy stosuje się do maski twarzowej obierania retinolu, z uwagi na jego zdolność rozpuszczalnych w tłuszczach nie wnika w warstwę lipidową skóry. Dalej, że „zaangażowany” z receptorami komórek skóry, co prowadzi do szybszej przemiany materii i powstawania nowych młodych komórek. Ci, dochodząc do powierzchni i przesunąć martwe komórki skóry. Proces towarzyszy wytwarzanie kolagenu, elastyny i formy kwasu hialuronowego.

Rezultatem jest zauważalny odmłodzenie i poprawiły ogólny stan skóry: jest dokręcone, ulepszony dźwięk, turgoru, plamy znikają drobne zmarszczki i blizny ślady. Dermatologów i kosmetologów Peeling retinowy jest uznawany za jeden z najbardziej skutecznych narzędzi w walce ze starzeniem i innych niepożądanych problemów.

Procedura peelingu

To jest zastosowanie specjalistycznego personelu na twarzy, szyi i dekoltu (na życzenie). Ta maska pozostaje na twarzy klienta, który miał iść do domu. 7-12 godzin jest zmywany przez siebie w domu. Okres zwrotu wynosi od 5 do 7 dni.
Charakteryzuje się peeling, wygląd skalach i filmów na twarzy. Są one w żadnym wypadku nie może być oddzielony i usunięty. Z reguły proces eksfoliacji nie powoduje wiele dolegliwości pacjentów. Te dni, muszą stosować specjalne kremy i środki przy wyjściu na ulicę i jest w domu. Jest to, po pierwsze, zwiększa efekt peelingu, a po drugie, chroni „nagi” skórę przed agresywnymi czynnikami środowiskowymi. Żółty peeling, opinie o którym można znaleźć specjalistyczną kosmetyczki, jest przeciwwskazane w ciąży, laktacji, choroby wątroby, trądzik różowaty, opryszczka i ostrego zapalenia.