552 Shares 9328 views

Symbolika Aztec: Tatuaż

Tatuaże w dawnych czasach były uważane za szczególne dzieło sztuki. W przeciwieństwie do obrazów na papierze lub drewnie, wszyscy byli na organizm człowieka, stają się jego częścią. Wśród plemion słynęli umiejętne tatuaże Rękodzieło, podkreślając Azteków. Aztec symbole i ozdoby dekorują ciało kapłanów, przywódców religijnych i politycznych oraz wszystkich tych, którzy uczestniczyli w ich specjalnych rytuałów. Aztec tatuaże są popularne dzisiaj, ale wiele z nich nie zdaje sobie sprawy, jak ważne są.

Mistrzowie swoim rzemiośle

Plemię Azteków tatuowanie poznać ludzi jak najbardziej honorowe i godne szacunku. Każdy traktuje tę sprawę z największą delikatnością, wykazując dobrą znajomość sprawy. Aztec symboliki jest znany ze swojej złożoności. Rysunki zawsze zawierało wiele drobnych elementów, kolorów i różni się od wszystkich poprzednich, stając się tym samym do ich wyjątkowy przewoźników.

boski kult

Znaczenie Aztec tatuaż był ściśle związany z boskim kultem. Mieli duchowej i rytualne znaczenie. Dla Azteków, którzy żyli sześćset lat temu, głównym zadaniem w ich życiu był kult bogów. Tatuaże były zdeponowane na znak posłuszeństwa wyższych istot.

Najważniejszym bogiem Azteków panteonu był Huitzilopochtli, bóg słońca, strażnik nieba, dając życie. Był przedstawiany jako dość nietypowe, jak twarz jest niebieski. Słońce wschodzi i zachodzi, i tak codziennie w kółko. Aztekowie widział to jako dowód, że śmierć życie powinno być ponownie. Aztec symboliki tylko jeden obraz bóstwa nie skończy. W tym samym napisem tatuażu stosowanych w pięknym języku Azteków. Co do zasady, to była nazwa bóstwa, a słowa pochwały nim. Dziś tatuaż jest stosowany do ciała ludzkiego, wyraża wiarę w życie pozagrobowe.

Aztec Tatuaże: wartość

Innym popularnym obraz w Azteków tatuaże są bóg Tezcatlipoca. Bóg wojownik był kiedyś przedstawiono na skórę żołnierza. Obecnie jest on stosowany na ciele, aby pokazać swój męski charakter, ponieważ ten tatuaż oznacza poświęcenie, odwagę i nieustraszoność.

Aztec symbolika zawarta a obraz boga stworzenia, pogoda, płodności i mądrości Quetzalcoatla. Był przedstawiany jako uskrzydlony wąż. Ten Bóg wpływa na wszystkie dziedziny życia ludzkiego, a więc w panteonie zajmowały szczególne miejsce. Wartość takiego tatuażu jest łatwe do zrozumienia. To symbolizuje pragnienie, aby cieszyć się każdą część życia, w celu znalezienia sukces w biznesie jest absolutnie wszystkich kierunkach, nie ograniczaj się.

Wybór miejsca podania

Jeden tylko Aztec symbolizm, stosowana do ciała, nie jest obarczona szczególnym znaczeniu. Symbolika koniecznie musi iść w parze z właściwym wyborem skóry. Aztekowie są wybierane głównie na rękę Tatuaże, brzucha i klatki piersiowej. Jako centrum energii, te części ciała pomaga skierować energię obrazu we właściwym kierunku i do czynienia dobra.

Wytatuowany, nie tylko dorośli, ale także dzieci. Tatuażem z kilkoma więcej bramek – jako zastraszania wrogów, specjalne insygnia wskazać pewien status w społeczeństwie. Na przykład, żołnierze ładowane miecze ramiona i sztylety, kapłanów – magiczne znaki.

kamień słońcem

Ponadto, można często znaleźć sobie tatuaż z wizerunkiem Sun Stone. Wiele osób błędnie uważa jego kalendarz Azteków. Początkowo było wyryte na kamiennym kręgu z symbolami 20-dniowego kalendarza. Kiedy ludzie uznał ten obraz, po czym poczułam jego zwykły kalendarz, a dopiero po kilku latach zaczął odkrywać prawdziwe znaczenie Sun Stone. W szczególności zawarte informacje, które od dawna istniały cztery światy, wszystkie z nich umarł i zajął piąte miejsce, z życiem, jedną w którym wszyscy żyjemy.

Według napisu na kamieniu, plemiona Azteków, Inków, Majowie wierzyli w górach Czwarta Era zniknął pod wodą i niebem, i znosi ziemi. Trwało to wszystko od 52 wiosny. Potem był potop i cały lud zamienił się ryby. Przed tą śmiercią spotkał trzecią erę. Końcu to był wielki pożar, który przyszedł z nieba na ziemię. Wiele wierzę, że w ten sposób, plemiona te próbowały uchwycić w mitach meteorytu spadającego na ziemię. Druga era zakończyła transformacji ludzi do małp, a wszelkie życie na Ziemi zostało zniszczone przez huragan straszny. Pierwsza epoka została zniszczona ogromne gigantów. Także, to jest prawdopodobne, że była to kwestia Atlanty. Nasza piąta era został stworzony przez bogów w odległym roku 986. Zgodnie z przewidywaniami Azteków, koniec tej epoki posłuży jako najsilniejszy w historii trzęsienie ziemi.

Niestety, wielu ludzi, powodując Aztec tatuaż, nawet nie myśleć o ich znaczeniu. Zakładanie firmy napisami ciała nieznanymi językami i nieznany obraz, zmieniają swoje przeznaczenie, sprawiają, że coś nowego. Dlatego szczególną uwagę należy zwrócić na wartości tatuaż zanim go zastosować.