262 Shares 3420 views

Najbardziej romantyczne miejsce na świecie (zdjęcia)

Cokolwiek się dzieje na świecie, to zawsze było miejsce na romans, a ludzie zawsze będą się zakochać i staramy się wnieść radość do swoich połówek. A co może być lepszego niż podróż dla dwóch osób do najbardziej romantycznych miejsc na świecie, gdzie powietrze szybować tkliwość i miłość?

Werona

Jest to miasto, które było świadkiem tragicznej historii miłości Romea i Julii. Przez wiele wieków przyciągał nowożeńców i kochanków, którzy wierzą, że jest to najbardziej romantyczne miejsce na świecie. Raz w Werona, powinno się odwiedzić dom Capulet. Tam po raz kolejny mają okazję wyznać miłość stojącego pod balkonie Julii, a jeśli jesteś bardzo szczęśliwy, słuchać opera w rzymskiego amfiteatru Arena di Verona, gdzie teatralne odbywały się przez kilka wieków przed Chrystusem.

Paryż

W rankingu „najbardziej romantyczne miejsce na świecie” przez wiele dziesięcioleci, pierwsze miejsca zajmują Paryż. Dlaczego? Aby odpowiedzieć na to pytanie, to wystarczy wymienić nazwiska niektóre z atrakcji stolicy Francji. Ten Marie Bridge (Most miłości), miłość na Wall Monmatre, Katedra Notre Dame, podsycana przez romantycznej legendy o pasji do Esmeraldy Quasimodo, i wiele innych. Popularnym miejscem dla romantycznych deklaracji są Wieża Eiffla i Bois de Vincennes, gdzie przysięga zabrzmi szczególnie przekonujący.

Wenecja

Jednym z najpiękniejszych miast Europy – Wenecja – miejsca, gdzie ty i twój partner czeka na romantyczne przejażdżki gondolą po kanałach na brzegach którego majestatyczne pałace weneckie doges i szlachta. Ponadto, będzie można scalić w namiętnym pocałunku na Moście Westchnień, który według legendy, gwarantuje szczęśliwe życie w nadchodzących latach.

zatoka Afrodyty

Jak stwierdzono w starożytnej greckiej legendy Krecie był często miejscem, gdzie wszechmocny Zeus oddawał się rozkoszy miłosnych z ziemskimi kobietami i bogiń olimpijskich. Jest także słynna Zatoka Afrodyty, gdzie urodziła się z morskiej piany. Ci, którzy zostali tam, powiedzieć, że jest to najbardziej romantyczne miejsce na świecie, gdzie można zobaczyć niezwykle piękny zachód słońca i złożyć zeznanie, które na zawsze zmienić swoje życie.

Bahamas

Jeśli istnieje raj na ziemi, to jest najprawdopodobniej znajduje się w tropikach. Na przykład, zgodnie z ideą, jaka powinna być najbardziej romantyczne miejsce na świecie, a także możliwe podlega Bahamach. Nie czekasz na spokojnym wypoczynku na białych plażach otoczonych majestatyczne palmy, żeglarstwo, samoloty latające nad oceanem i klubów nocnych.

Belcekız

Ostatnio modne stało dać ulubione pudełko z żywych motyli tropikalnych. Takie prezenty są zawsze radość i wdzięczność na targach połowa ludzkości. Teraz wyobraź sobie, jak dużo więcej zabawy współmałżonek zajmuje całą dolinę motyle fruwające, a zrozumiesz, dlaczego po prostu trzeba odwiedzić ze swoim ukochanym Belcekız. To malownicze miejsce jest blisko do tureckiego kurortu Fethiye, a znajdziesz tam niezapomniane przeżycia.

Skye

W każdym zakątku świata nie było napisane jak wielu romantycznych ballad, jak w Szkocji. Pomimo, że nie jest najbardziej łagodny klimat tego zakątka ziemi przyciąga miłośników jego niesamowitą uroku i dużą ilością zabytków, wśród których są szczególnie interesujące średniowiecznych niezdobytych zamków. Jeśli chcesz odwiedzić najbardziej romantyczne miejsce na świecie, przejdź do szkockiej wyspie Skye, którego nazwę tłumaczy się jako „niebie”. Nie czujesz się w chmurach i zapomnieć o wszystkich swoich zmartwień dla paru dni.

Santorini

Przytulne białe domy, położone jest nad brzegiem morza ultramaryna pod błękitnym niebem – co może być lepszym tłem dla niezapomnianą podróż poślubną? Wątpliwości, że takie miejsce istnieje? Następnie przejdź do greckiej wyspie Santorini, gdzie można wędrować ulicami greckiej Pompei – miasta Tyru, który został pochowany pod popiołem wulkanicznym kilka tysięcy lat temu. Nawiasem mówiąc, Grecy przez kilka stuleci nie może zdecydować, czy najbardziej romantyczne miejsce na świecie na wyspie Palea Kameni, albo w pobliżu Nea Kameni. Fakt, że według legendy, jeden z nich rozmieszczone tajnych spotkań chłopców i dziewczynki zniknęły Atlantis, ale nie określił, co to jest.

Pulau Seribu

Jak wiadomo, kochankowie szukać samotności, jako takich jasnych chwil życia, niezależnie od siebie, że nie potrzebuje nikogo. Wśród nielicznych miejsc na świecie, gdzie można zapomnieć o wszystkim, to grupa wysp Pulau Seribu z wielu pięknych plaż, gdzie nikt nie będzie przeszkadzać, że czujesz się jak niewielu ludzi na Ziemi.

Petersburg

Mówiąc o najbardziej romantycznych miejsc na świecie, nie wspominając o północnej stolicy naszego kraju. Po przejściu przez kilka stuleci podczas Białych Nocy swoich wspaniałych poetów nabrzeży inspirujących do stworzenia zestawu utworów lirycznych.

Tunel Miłości

Najbardziej romantycznych miejsc na świecie – to nie jest koniecznie tropikalne wyspy i starożytne miasta. Można je znaleźć znacznie bliżej. Na przykład, w ukraińskim mieście Klevan jest Tunel Miłości, która stanowi tor kolejowy z nikąd do nikąd. Jest on utworzony przez gałęzie drzew i skondensowany w ciepłym sezonie lub śnieżna zima jest niezwykle malowniczy widok.

„100 z najbardziej romantycznych miejsc na świecie”

Jeśli jesteś na główne daty w życiu szuka czegoś zupełnie niesamowite, i znane tylko nielicznym, zarezerwujesz Alena Sokolinskii. Opisuje najbardziej romantyczne miejsce na świecie, zdjęcia, które powodują chęć spakować walizki i natychmiast udać się tam z ulubionych lub ulubione. Ci niesamowite doświadczenia i ekscytujące wakacje!