454 Shares 8764 views

Nierozdzielone Crochet – proste i wygodne!

Szydełka pozwala na stworzenie prawdziwie unikalne produkty. Taka odzież jest trudno stworzyć w inny sposób, to było. Ze to urzeczywistnić szczytach przewiewnych, długie spódnice, ciepły szal. Jednocześnie, istnieje wiele sposobów na drutach, każdy we własnym interesie. Najczęściej wykorzystuje kilka needlewoman łącząc je razem, aby osiągnąć najlepszy wynik.

Szczególną uwagę zwraca się nierozdzielone szydełka, który stanowi jeden kawałek tkaniny tworzy laika wrażenie, że produkowane w różnych motywów w procesie jej tworzenia i połączone ze sobą. W rzeczywistości, w procesie tworzenia kardigan stempel ażurowe lub nici nie pęknięciu. Wzór jest tworzony przez specjalny sprzęt dziewiarskiej.

Metoda ta jest powszechnie stosowana w produkcji wielu produktów ażurowe. Każdy szwaczka w stanie opanować bez problemu nierozdzielonych szydełka: system znajduje się w domenie publicznej. Istota tej metody polega na tym, że motywy są wykonane w serii, ale nie do końca vyvyazyvayut. Co do zasady, to pozostaje nedovyazannym elementem ostatni wiersz. Jest utworzona tylko po to jest w pełni dovyazana pierwszy łańcuch kwiatów lub kwadratów ażurowych. Sekwencja produkcji w tym przypadku zależy od obwodu, tworząc wytworzonego artykułu.

W razie potrzeby można wybrać wzór, który zapewni wystarczającą ażurowe i zwarta tkanina. W pierwszym przypadku, proces produkcyjny jest ukształtowana dostatecznie dużej liczby wyładowań łukowych, połączone w sposób szczególny. W drugim przypadku, elementy uzyskane dość mały i znajduje się jak najbliżej siebie.

Nierozdzielone Crochet pozwala na tworzenie nie tylko solidne, ale również wielobarwne tkaniny. W tym przypadku, tworzenie się wstęgi przeprowadza się kolejno dwa różne gwinty. Po pierwsze, przędza jest tego samego koloru, a potem drugi. Wynikiem jest produkt składający się z szeregu serii vyvyazannyh wielobarwny. Metoda ta jest najczęściej wykonana różne koce i inne rzeczy dla domu. Nawet początkujący szwaczka w razie potrzeby można łatwo poradzić sobie z tą techniką, ponieważ tworzenie takich produktów nie wymaga wysokich umiejętności hak zawodnika.

Nierozdzielone Crochet pozwala nam produkować wielobarwne odzież jest nie tylko proste, ale również skomplikowane kształty. W tym przypadku, szwaczka nie są ograniczone w wyborze kolorów i kształtów gotowego produktu.

Przykładowo, motywy nierozdzielone szydełka dziania stosowany do wytwarzania szali i szale. Jest to bardzo ważne, aby śledzić sekwencję elementów dziewiarskich, tak jak w pierwszym przypadku, produkt końcowy musi być w postaci trójkąta, natomiast drugi – prostokąta.

Każdy szwaczka, który wie, jak szydełka, będzie w stanie opanować tę technikę. To wystarczy, aby móc powietrze dzianiny pętle i wiele barów. Nierozdzielone szydełku – jest to doskonały sposób, by stworzyć niepowtarzalny produkt własnymi rękami!