657 Shares 3548 views

Popularny teatr w Moskwie w centrum miasta

Moskwa – wielka metropolia, dlatego turyści, a nawet zwykli obywatele mogą być trudne do określenia, gdzie można pójść do kina, aby cieszyć się atmosferą nowości kinowych. Kino w centrum Moskwy jest trudny do podziału między sobą i odgadnąć, gdzie i ile wydać na sesji. Gdzie trzeba iść do miasta, tak że pieniądze nie przepłacać, a daleko nie musiał?

„Karo 11 października” – wysoka jakość, przystępna cena

Jedenaście pokoi o pojemności 3 tysięcy osób, platforma prowadząc koncerty rosyjskich i międzynarodowych – to daje kino w centrum Moskwy, w pobliżu stacji metra „Smoleński”, pod adresem: ul. Novy Arbat, dom 24.

Dla wygody widzów zainstalowany miękkie wygodne fotele dla osób niepełnosprawnych są wyposażone wszystkich wejściach do kompleksu, a także przestrzeni wewnątrz budynku, w tym w kinach ma dedykowaną serię dla wózków inwalidzkich.

Wszystkie nowe elementy wyjdzie tylko w czasie, gdy wyświetlanie do 27 różnych wzorów, które zaspokoją wszystkie gusta. Fani efektów specjalnych obejmują sale 3D wyposażone.

„Formuła Kino” – duża sieć kin w Moskwie w centrum miasta

W kultowych miejscach w stolicy rozciągnięty „Formuła Kino” ku uciesze miłośników kina. Wszystkie pokoje wyposażone są efekty dźwiękowe Dolby Digital, ogromne ekrany, wygodne fotele, także istnieje możliwość wynajęcia mały pokój do prywatnego oglądania filmów z przyjaciółmi. Istnieje system kart upominkowych pracy, organizuje szereg imprez dla dzieci i miłośników sportu. Najbliższe centrum kina – w centrum handlowym w Moskwie o nazwie „Europejska”, dlatego pełna nazwa instytucji „Formuła Kino Europa”. Dostać się do miejsc, które może być metrze: zjazd musi się stacja „Kijowski” metro, jak również na dowolnym transportu lub pieszo, zatrzymując się zrobić w rejonie stacji Kijów, 2.

„Luxor” – wielki kino w centrum Moskwy

sieć kin „Luxor” pozwala studenci, uczniowie, emeryci odwiedzić hale wysokiej jakości demonstracji za dobrą cenę. Jednym z najbardziej popularnych wśród „braci” -multipleksov „Luxor” jest „Luxor Center” znajdującego się w „Golden Babylon Rostokino” (jeden z największych w Europie centrum handlowego). Kina są na drugim poziomie centrum handlowego, umieszczając publiczności odbywa się w 14 salach wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt akustyczny i demonstracji od markowych producentów. W kinie, istnieje szereg akcji: „Film dnia”, „ceny dla dzieci”, „cena student”, „Urodziny w filmie”, „Grupa wizyty” i wiele innych. To wszystko odróżnia „Luxor” od innych teatrów. Lokalizacja: Prospekt Mira, 211.

„Słowik” – niezwykły mistrz

Kino w centrum Moskwy o nazwie „Słowik” jest znany nie tylko ze względu na przystępne ceny i dobrej jakości materiały pokazują, ale również wiele osiągnięć. Na przykład, nie jest jeszcze włączone nie jedną dużą sieć kinową i niezależnie buduje swoją politykę przyciągania klientów, dlatego też „Słowik” wypada korzystnie w porównaniu z ich innowacji, wybór filmów i ceny (od 100 $). Ponadto, jest to centrum multipleks kinowy, które pokazują, codziennie ponad 50 filmów, tak jak w przypadku popularnego obrazu zarządzania oglądalności „Słowika” nie zdjąć folię dla nowych produktów. Tak, najdłuższy w historii wynajmu filmowy Cinema Center jest uważany wyświetlić „Amelie”, który nie zgaśnie ekran dłużej niż trzy lata.

Wystrój wnętrza Centrum Filmowe korytarzy zdobią ponad 5868 kolaży ze zdjęć z najpopularniejszych i najbardziej kultowych filmów ludzkości.

Aby odwiedzić pokaz kina, trzeba dostać się na ulicę. Druzhinnikovskaya, 15 (stacja metra "Krasnopresnenskaya").

kino „Moskwa” – nie dla tych, którzy chcą zaoszczędzić na rozrywkę

Centrum miasta nie może obyć się bez zakładów premii, w tym kin. „Moskwa” – to specjalna atmosfera komfortu i szeroki zakres usług dla klientów.

instytucja Adres: ul. Ochotnyj Riad, 2. Obszary znajdują się wraz z pasażu handlowego i różnych restauracji. Budynek odtwarza wygląd hotelu o tej samej nazwie, która była znana w całym Związku Radzieckim i była elita.

Jeśli nie chcesz, aby zaoszczędzić pieniądze na przyjemności i nie akceptują kolejkę, tanie kuchnie, gburowaty personel, to teatr jest dla ciebie.

Restauracja oferuje pokoje o różnej wielkości, z których niektóre mogą być wynajmowane na okres do 9 osób.

Zainstalowany we wszystkich kinach sprzęt, europejska jakość. Używane system dźwięku Dolby Atmos, aktywne okulary 3D-i co najważniejsze – format obrazu HFR. Dla posiadaczy karty klubowej zapewnia prywatnego concierge, możliwość udziału w zamkniętych pokazów, a także do przeglądu filmów, które od dawna z walcowanych wyrobów.

Adresy popularnego teatru dla różnych torebek

Są to zarówno drogie i tani teatr w centrum Moskwy. Tak więc, na przykład, bezpośrednio na Placu Czerwonym, guma rozliczane trzy przytulne pokoje, które zostały demonstrujące nowości kinowych, jak również popularne filmy, które już od dawna z walcowanych wyrobów. Sama architektura budynku prowadzi ku uciesze widzów, nie wspominając o jakości show.

Sieć Cinema „Five Stars” w centralnej części miasta, znajduje się na stacji metra „Novokuznetskaya” i „Paveletskaya”. Sieć ta zaskakuje swoich gości nie tylko najnowsze filmy ale również prowadzić własne uroczystości i festiwali.

W ogóle, centralna część miasta posiada ponad 30 miejsc, gdzie można odpocząć i obejrzeć dobry film, więc nie przegap tej okazji i iść z rodziną na premierze.