88 Shares 9433 views

Jak uszyć własne ręce pokrycie fotela

Aby zmienić wnętrze, niekoniecznie wydać dużo pieniędzy, czasami wystarczy uszyć pokrycie krzesła i zasłony. Nie mówimy, że jest to proste ćwiczenie, ale to jest moc nowicjusza w branży szycia, ponieważ ich krzesła i fotele, można nie tylko schować, ale po prostu zasłona, jednak trwa dłużej do serwet tkaniny.

Po pierwsze, należy pamiętać o jednej ważnej rzeczy: po prostu wydaje się, że na jednym krześle z dala trochę masy, w rzeczywistości, może potrwać nawet do 2 metrów tkaniny szyć okładkę na krześle. W każdym przypadku ostateczna stopa będziesz wiedzieć, kiedy przygotuje szablon.

Pokrowiec na krześle z rękami

Oczywiście, można zamówić okłady w studiu lub w fabryce mebli, ale szyć pokrycie pod przymusem, nawet początkujący, więc obserwować, jak robią to profesjonaliści i powtórzyć! Wszelkie stworzenie wzorów, które następnie szyją swoją szatę, rozpoczyna się od wyboru stylu. Pokrycie fotela mogą być surowe lub bezpośredni sylwetka z romantycznymi falbankami i kokardkami, mogą być ozdobione „spódnicy” lub frędzlami. Weź czasopisma, przewiń i wybierz model!

Wzory pokrowce na krzesła

Tworzenie szablonu można osiągnąć przez skomplikowanych obliczeń i rysowania na papierze lub „z widzenia”. Dzisiaj mówimy o drugim sposobie, jak to było bardziej odpowiednie dla początkujących. Aby utworzyć poduszce sygnatur, żadnych mebli, użyj tani bawełnę, rzucać z segmentem materii na krześle i zabić jego szpilki jak planowano, aby wyglądać model. Uwaga dodatki szew i wolność dostosować dopasowanie i odciąć nadmiar bezpośrednio do krzesła.

Pokrowiec na krzesło w sposób naukowy

Aby dokładnie sprawdzić samemu, jak i dla fanów precyzją danego tutaj system rozliczeń za wzór na pole:

  1. Zmierz się z tyłu na krześle, szerokość pleców, siedziska i nóg rasklin.
  2. Zmierz długość od góry do oparcia i siedziska do podłogi. Tak więc, z tyłu przylądka można już wyciągnąć na papierze – będzie to część krzywej, ale nie zapomnij dodać 2 cm do wolności dostosowane dopasowanie i uprawnień.
  3. Zmierzyć szerokość fotela i głębokości siedziska i długość siedziska do podłogi. Trzeba wyciąć półkolisty fotel i „spódnicy” do niego.
  4. Zespół, który będzie pełnić rolę bokach i forhend jest nazywany „spódnica”. Jego wymiary zwykle w zakresie od 150 do 2 m długości i 50 cm szerokości.

Czy łatwo zrobić własną obudowę na krześle

W rzeczywistości, po wybraniu modelu i umieścić na krześle naprzeciwko niego, wyobraźnia powie ci jak szukać wzorca. Jeżeli nie jesteś pewien, skontaktuj się z pomocą swojego gospodarstwa domowego – czasem świeże spojrzenie na części pomaga zobaczyć nieuchwytne niuanse.

Prosty wzór peleryny na meble

Najprostszy wariant okładka – to długa, 2,5 metrowy pas szerokości około 45-50 cm, które można umieścić krzesło sveshivaya niego na podłogę, obejmujące jej siedzibę, odrzucając do tyłu i zwisające koniec taśmy z powrotem na podłogę. Zatem Twój krzesło będzie wyglądać pasek materiału, którego szerokość jest identyczna z wielkością krześle, obejmujące jego przód i tył, pozostawiając nagie biodra. Te puste przestrzenie należy szyć ściany boczne o wymiarach 50 na 50 cm. Okazało prosty przypadek, tylko pierwszy eksperyment na tanie perkalu, co rozwiązuje, a następnie, gdy jesteś pewny swoich szablonach, to wykorzystać jako wzorzec perkalu.