323 Shares 2237 views

Co do wizyty w Rydze, gdzie osiadł: przegląd i atrakcje i hotele

Jeśli chcesz, aby zanurzyć się w historii najstarszego europejskiego miasta i cieszyć się piękną architekturę różnych stylów, a potem po prostu wybrać się na wycieczkę do Rygi. Jest to jedno z najpiękniejszych miast nie tylko nad Bałtykiem, ale w całej Europie.

hotele Ryga oferuje niedrogie zakwaterowanie, restauracje – tanie i smaczne jedzenie, zakupy – ubrania z łotewskich projektantów za rozsądne pieniądze.

Jeśli pójdziesz do Rygi przez krótki okres czasu, radzimy zaplanować wycieczkę za pomocą mapy. Rozpocznij swój spacer, na przykład, od starego centrum Rygi, serca miasta. Wszystkie zabytki są chronione przez UNESCO. Układ ulic, jak sama nazwa wskazuje, przetrwały od 13 wieku. Nazwy odzwierciedlają wnioski z pierwszego Ryga: Miesnieku (Myasnitskaya) Kaleju (Kowal), Tirgonu (Trading) …

Przechadzając się po starej Rygi, można zobaczyć jeden z najpiękniejszych budynków i pycha Łotyszy – Ryga Zamek. Teraz jest rezydencją prezydenta Łotwy. Innym przykładem średniowiecznej architektury spotka na swojej drodze – kompleksu architektonicznego „Three Brothers”. Trzy podobne do siebie nawzajem domy położone są w malowniczej ulicy Maza Pils i odzwierciedlają różne okresy budowy domów mieszkalnych.

Śmiało i widać dlaczego przed Ryga nazywany „Małym Paryżem”. pierniki domy w stylu Art Nouveau, rzeźby, wieże zdobią tę część stolicy Łotwy.

Przerwa od wrażeń może być dla Bastejkalns który jest w pobliżu Boulevard Liberty, Ryga pomiędzy starym i miejskiego kanału. Hill powstała w 19 wieku przez resztę mieszczan w dawnych fortyfikacji miejskich. Potem były ścieżki spacerowe i ustawić na szczycie pawilonu. Ponadto, obecnie mieści się Plac Opery. Bastion Hill dzisiaj jest bardziej podobny do parku miejskiego.

W godzinach wieczornych, zalecamy, aby wziąć udział w koncercie muzyki organowej w katedrze Dome. Narządów w wysokości 25 m, składający się z około 7000 rur. On zachwyci Cię swoim eterycznej muzyki.

Zakończ dzień dining w centrum rekreacji i sportu «LIDO». Ta sieć gościnnych restauracje Łotwy jest bardzo popularny wśród turystów z wszystkich krajów. Wnętrze, zaprojektowane w łotewskiej stylu narodowego, przytulna atmosfera, pyszne dania, które mogą być przygotowane przed swoimi oczami, będziesz mile zaskoczony.

Aby pobyt jest jak najbardziej komfortowy, proponujemy spojrzeć w Internecie, które hotele Ryga są popularne wśród turystów.

Wygodny pod względem lokalizacji i niskich cen jest hotel «Days Hotel Riga VEF». Znajduje się on w dzielnicy VEF, w centrum miasta. Stare Miasto z jego zabytków – w odległości 10 minut jazdy od hotelu. Po bogatym programem kulturalnym można odpocząć w piano barze lub zrelaksować się w sali medytacyjnej. W cieplejszych miesiącach, letni taras, gdzie popijając koktajl i posłuchać muzyki na żywo, będzie zapomnieć o biznesie i zapewnić komfortową i relaksującą podróż do Rygi.