269 Shares 998 views

Smartphone Nokia 1520: przegląd, funkcje, cena, zdjęcia i opinie klientów

Nokia 1520 oferowana jest w standardzie dla producenta opakowań z tektury, która ma kolor niebieski, a niedźwiedzie na swoich obrazach powierzchni urządzenia, specyfikacje i inne informacje. Opakowanie to smartphone, klip przeznaczony do ekstrakcji tacek pod kartą SIM i karty pamięci, próżniowy typu słuchawkowego stereo wykonane w kolorze telefonu, kabel USB, adapter do ładowania i wspierającej dokumentacji. Ponadto, pakiet może być zastrzeżona zderzak o zawiasach Flip Black – część, która może zginać i opiera się w dwóch miejscach. Pozwala to smartfon ustanavki na stole z innej perspektywy. Otwierania lub zamykania klapki nie ma wpływu na otwieranie lub zamykanie podświetlenia wyświetlacza.

Ergonomia i wzornictwo

Nokia Lumia 1520 pełni dziedziczone cechy jego mniejszy siostra Lumia 925. Wyjątkiem są pewne niuanse. Nasza bohaterka jest wzrost Nokia Lumia 925. wielkości Główną różnicą jest to, że brakuje w nim metalową ramę. W rezultacie jednostka okazało rozpoznawalny, a to w ogóle nie jest zaskakujące.

Jej przednia część jest zamknięta zastrzeżony szkło Gorilla szkła 2, który ma zaokrąglone narożniki. Jej obwód jest gumowa uszczelka. Górna część szkła posiada gniazdo przeznaczone na słuchawce, który znajduje się pod logo producenta. Z lewej strony znajduje się okno z przodu aparatu, a po prawej – czujniki zbliżeniowe i oświetlenia. Klucze sprzętu, urządzenie sterujące jest umieszczone poniżej ekranu. Są dobrze widoczne w stanie wyłączonym.

W lewej ściany bocznej ma na górnym końcu dwa gniazda. Jeden (dolny) – Nano-SIM, drugi – na microSD. Dostęp do nich można uzyskać tylko za pomocą ostrych przedmiotów, które dość niewygodne, ale, niestety, to staje się standardem dla nowoczesnych smartfonów. Po przeciwnej stronie znajduje się przycisk aparatu przycisk zasilania, dwupozycyjny, podwójne klucz regulacja głośności, – rocker. Każdy z nich posiada powłokę ceramiczną. Oni prawie nie wystają ponad powierzchnię ciała, która zapewnia pewne niedogodności w użyciu. W górnej części urządzenia znajduje się łącznik dla słuchawek.

Dno nosi tradycyjną pozycję pod Micro-USB. Mówiony mikrofon znalazł miejsce na skrzyżowaniu szkła korporacyjnej i gumową uszczelką. Multimedia jest na tylnej ściance pomiędzy lampą a wejściem kamery słuchawek. Łączna liczba mikrofonów, które nosi smartfon to 4.

Z tyłu obudowy Nokia 1520, oraz w bok, jest wykonana ze szczotkowanej poliwęglanu. Główną cechą przypadku – to był jego integralność, nie nawarstwia. Dlatego na zadrapania nie jest zauważalne. Aparat Lumia 1520, w przeciwieństwie do 1020 TH, nie wystaje nad ciałem i dlatego ledwie zauważalne.

W pozycji poziomej przez telefon (na lewym boku) widać dynamikę sieci dla połączenia. W centrum znajduje się logo producenta, aparat, jego optyki, flash, który składa się z dwóch diod LED, jak również otwory do mikrofonów.

System operacyjny

Co mówi o przegląd jej zawartości programu Nokia 1520? Systematyczne Podstawą tego inteligentnego telefonu Windows Phone 8.0 (Nokia Czarny). Jest to pierwsze urządzenie, które posiada ekran Full HD. W ogóle, wszystko tam jest charakterystyczne dla tego systemu operacyjnego.

Zaprogramuj następujące główne wnioski:

– Foldery. Aplikacja ta pozwala na grupie wszelkich dostępnych smartfonów programów i plików. To może być zabrany do głównego ekranu.

– Zmiana ostrości. To jest dla fotografów, którzy chcą, aby ostrość zdjęć po ich dzieł. Aby mieć możliwość wyboru, aparat wykonuje do ośmiu zdjęć.

– projektor. Aplikacja ta umożliwia wyświetlanie na ekranie telewizora lub obrazu ze smartfona. Niestety, użyteczność i funkcjonalność aplikacji jest bardzo niska, więc sens, aby porównać ją z czegoś innego.

– Historia. Stanowi swego rodzaju zarówno wideo i zdjęć na interaktywnej grupy, w zależności od miejsca tworzenia.

– Camera. Aplikacja ta łączy dwa inne, znane użytkownikom innych modeli Lumia – Nokia Inteligentne cam i Nokia Pro Cam.

Ponadto, Nokia 1520 ma nowy ekran blokady – Nokia Glance 2.0, wyłączyć automatyczne zmiana orientacji ekranu, zdolność do wytwarzania zapisywania obrazów w urządzeniach pomocniczych DNG formacie posiadających technologię Bluetooth LE.

Reszta jest znana Windows Phone.

Platforma sprzętowa

Dla Nokia 1520 rozmiar ekranu są najbardziej pozytywne – to naprawdę jest warte obejrzenia. Dostępność Full HD ekranu – to nie jest jedyna istotna nowość, która odróżnia ten telefon z innymi urządzeniami. Jego praca stanowi całkowicie nowy procesor Qualcomm Snapdragon 800. Obecnie jest to system najbardziej produktywny, który jest wyposażony w prawie wszystkie flagowego Android smartphone. Mając to najbardziej zaawansowana w tej chwili smartphone, można mieć pewność, że jego znaczenie będzie trwać przez okres co najmniej sześciu miesięcy, a w tym samym czasie, urządzenie otrzyma aktualizację. Dlatego z „Nokia” Jest to najlepszy i najbardziej korzystna oferta, jak długi okres czasu zachowa zaawansowania technologicznego.

Telefon Nokia Lumia 1520 na pokładzie posiada także 2 GB pamięci RAM. Stojąc w jego 32 GB. Można ją rozszerzyć za pomocą karty pamięci. Producent utrzymuje gniazdo karty pamięci, co jest bardzo miłe, bo nie taka duża ilość i zbudowany, co nie jest na tyle dzisiejszego aktywnego użytkownika. Dla tej firmy to można powiedzieć, ogromne podziękowania.

Zalety smartfonów i wykorzystywać je w systemie operacyjnym obejmuje również, oczywiście, bezpłatny nawigację z firmowymi aplikacjami TUTAJ Transit tu Napęd + i tu Maps. Nawiasem mówiąc, te programy pozwalają wygodnie podróżować na nieznanym terenie. Oni – najlepsze, co mogą zaoferować smartfony za darmo. I absolutnie nie gorsze płatnego oprogramowania. Jedyną rzeczą, którą musisz zadbać przed wyjazdem, więc o tym, jak pobrać i zaktualizować mapy.

Trudno nie zauważyć, szybkość i dokładność położenia miejsca. praca GPS w Nokia Lumia 1520 pokazuje ten smartfon z najlepszych partii. Satelity są przeszukiwane natychmiast, na cele i dokładność kart roszczeń ogół nie routingu.

Telefon część tradycyjnie na poziomie. Telefon posiada wystarczająco dużej głośności głośników, odbiór wysokiej jakości sieci bezprzewodowych, w tym przewodowy. Na umieszczenie głośnika można twierdzić, jak kogoś takiego, ogólnie rzecz biorąc, różnica w odchyleniu od centrum władzy w tam dźwięk.

Jak już wspomniano, poziom głośności głośnika. Pomówmy o dźwięku w słuchawkach. Ta opcja jest smartphone jeden z najlepszych. Detailing i na wysokości objętości. Ogólnie rzecz biorąc, dla melomanów tylko w prawo – będą zadowoleni.

Nokia Lumia 1520 smartphone wyposażony w baterię, która ma pojemność 3400 mAh. Jest to objętość między baterią WP-smartphone. Zapewnia nieprzerwane zasilanie urządzenia przez 2-3 dni w trybie standardowym i użyć jednego – aktywne. Średnie obciążenie dla smartphone – jest automatyczna synchronizacja wielu kont prace nad sieciami 3G i Wi-Fi, rozmowy 20 minut, kilka wiadomości tekstowych w ciągu dnia.

pokaz

Nokia – firma, która korzysta z urządzeń takich jak AMOLED wyświetlaczem IPS i wyświetlaczem. W naszym smartfonie zainstalowano w rozmiarze matrycy IPS-6 cali i rozdzielczości 1920 kropki H1080. Zamknięty Szkło Gorilla ekran szklany 2, który ma powłokę olefobnoe i antyodblaskowy warstwę. Ustawienia ekranu mają wiele dodatkowych punktów, które pozwalają, aby obraz jasny, wyregulować nasycenie kolorów oraz temperatury barwowej.

Jasność jest regulowana w innej sekcji. Użytkownik może wybrać jedną z opcji do ustawienia lub trybu automatycznego. Regulacja jasności może być w zakresie od 3,8 cd / m² do 589 cd / m². To zapewnia dobrą widoczność i wysokiej jasności warstwy antyrefleksyjnej. W przeciwieństwie do tego wyświetlacza jest bardzo dobry – 1550: 1.

kamera

Ona jest najlepsza. Firma jest zawsze w swoim flagowym stosuje najbardziej zaawansowaną kamerę. W Lumia 1520 zainstalowany moduł 20 min Carl Zeiss i stabilizacja systemu. Na Nokia Śnieg maksymalnie 1520 fotografii uzyskanej w stosunku 4: 3, rozdzielczość 19 megapikseli, a 16 9 – 16 megapikseli. Aparat umożliwia zatem podwójny strzał, inne niż mocodawcy, zapisuje obraz w rozdzielczości 5 megapikseli. Ponadto, telefon widzi tylko mały obraz i naturalne – po podłączeniu do monitora.

Nagrywania i odtwarzania filmów wytworzonych w 1080, i to mimo szybkości klatek 24/25/30 klatek na sekundę. Podczas odtwarzania zoom jest dostępny bez utraty jakości, pod warunkiem, że PureView funkcyjnego.

wyniki

Przykładem tego typu smartphone, widzimy, że takie urządzenia na nowym systemie operacyjnym Windows Phone nie jest absolutnie gorsze mając Androida i iOS. Jednak w przeciwieństwie do nich, mają jeden mógłby powiedzieć, nadwyżki produkcji, która jest obecnie jeszcze nie zdecydowała, jak zastosować.

O Nokia 1520 przegląd pokazuje, że jeśli nie brać pod uwagę system operacyjny, to twój wzrok prezentuje urządzenia z dobrej jakości Full HD ekranu 6 cali, doskonały dźwięk i aparat fotograficzny, a także dobrej autonomii i nawigacji.

godność

Należą do nich:

– budowa materiału korpusu;

– kamera;

– wyświetlacz;

– autonomii;

– swobodnej żeglugi;

– platforma sprzętowa.

braki

Należą do nich funkcje systemu operacyjnego. Nie wielu ludzi takich jak Windows Phone.

Ale to opinia biegłego, co mówi się o tym użytkowników urządzeń, które mają doświadczenie w długotrwałym użytkowaniu?

opinie użytkowników

Są one sprzeczne i niejednoznaczne. Ale w ogóle, są następujące.

Korzyści

O Nokia 1520 opinii konsumentów na zalety urządzenia to:

– duże wymiary – 6 cali (na granicy pomiędzy tabletką i telefonem);

– ekran o wysokiej jakości – czujnik jasny i elegancki;

– wielodotykowy 10 równoczesnych elementami;

– brak visyakov, oczywiście, z 4 rdzeni 2 GHz, byłoby dziwne, że oni byli;

– aparat 20 megapikseli, oczywiście, nie jest to pełnoprawny aparat, ale godny alternatywą dla niego;

– potężny farsz;

– wielka montażu;

– ogromne możliwości techniczne;

– otaczają baterię;

– dodatkowa karta pamięci.

minusy

Im o opinie użytkowników Nokia 1520 to rozmiar i waga urządzenia. Pomimo faktu, że duży ekran pozwala wygodnie przeglądać treści, jej wymiary są niedogodności w kieszeni, waży 200 gramów, małe, ale to ciągnie. Na ogół nie jest to urządzenie przenośne.

Ponadto użytkownicy nie są bardzo zadowoleni z nowego systemu operacyjnego, który jest uważany za niedokończone. Niektórzy skarżą się na zły sterownik i awarie vyshibanie aplikacji biznesowych, które nie występuje w Androidzie i iOS.

Nie odpowiedni odtwarzacz muzyki, takich Wzmacniacz z Androidem, który mógłby odegrać bezstratne i sortowanie muzyki według folderu. Krzywa gracz ciągnie się od starej Nokii. Ekran i obudowa kiedy zelektryfikowana, przyciągają kurz.

Po wymianie karty SIM trzeba obowiązkowo restart (N9 umieścić kartę SIM i ustawienia na maszynie).

Nie wszystkie dogodne położenie przycisków. Członkowie wyrażona które występują przypadkowo naciśnięty.

Również obecnie na komórkowy trochę kompatybilne akcesoria.

Wadami są koszty. I ile Nokia 1520? Jego cena jest całkiem przyzwoita, i można powiedzieć, że ukąszenia. Umieścić 20 000 rubli. dla gadżetu nie wszystko na raz, i chętnie się zgodził, nawet jeśli istnieje wiele zalet. Ale jeśli pieniądze są tam, opcja ta nie może zrobić listę wad tego urządzenia.

Oczywiście, te braki nie są krytyczne, tak, biorąc pod uwagę korzyści, inteligentny telefon jest godnym konkurentem dla urządzeń innych producentów takich produktów.