136 Shares 2902 views

Prysznice „Niagara”: opinie, rozmiary, montaż, instalacja

Prysznice są w coraz większym stopniu zastępuje zajmują dużo przestrzeni kąpieli. Oszczędza to przestrzeń w łazience. Dobrze sprawdzony prysznicowa „Niagara”. Co sprzężenie zwrotne o modelach tej marki wśród użytkowników?

rodzaje prysznice

Wszystkie prysznice są podzielone na trzy rodzaje.

Otwarte, bez dachu, składa się z dwóch ścianek, które działają jak drzwi, a pozostałe dwa są ściany łazienki. Kompozycja ma palet, ogrodzenia i prysznic kran i podlewania. Często kabiny wyposażone w panel hydromasażem oraz dysz rozpylających do niego. Jest to dość prosta konstrukcja.

Zamknięte prysznice są różni się od otwartego na fakt, że ich konstrukcja jest uzupełniona przez dach. Inna nazwa – stoisko jednoczęściowy.

Wbudowany w prysznice domowych składa się z paneli. Są one wprowadzone do odpowiedniej wielkości niszy. Często Zestaw zawiera generator pary.

Wielkość kabiną prysznicową

Norma jest uważany za wielkość kabiną prysznicową z 80×80 cm. Może zmieścić się w jej osoby jest prawie każda cera i czuć tam jest mniej lub bardziej wygodne. Jeżeli wymiary łazienka stajni pozwalają zainstalować więcej, trzeba z niej skorzystać. Kabina prysznicowa 90×90 będzie nieco większy. Niektórzy użytkownicy uważają, że trzeba instalować zarówno produkty sanitarne. Na przykład, idealnym rozwiązaniem – narożną wanną i prysznicem 90×90.

Ale wielu po prostu demontaż wanny, ustawienie stoiska w celu zaoszczędzenia miejsca. to często wiąże się ze znalezieniem miejsca na pralkę. Rzeczywiście, stary układ mieszkania nie przewidują montaż takich urządzeń. W dużych pomieszczeniach, gdzie istnieje możliwość wyboru opcji zakwaterowania dla projektu, będzie to wyglądać dobry prysznic 120×80. Jeśli model ma dużą paletę, może on być stosowany jako rodzaj kąpieli.

Jak wybrać stoisko

Wybór stoisko, trzeba rozważyć wszystkie możliwe opcje instalacji w swoim pokoju. Spójrz, czy wolnego kąta lub lokalizacji najbliższej ściany. Być może będzie to batonika, a on będzie stać w pewnej odległości od nich. Określenie maksymalnego rozmiaru i kształtu produktu. Produkty „Niagara” może być prostokątny (prysznic 120×80), kwadratowe, mają kształt wycinka lub nawet być trapezowy.

Przystąpić do wyboru modelu. Nawet jeśli kupujący na napięty budżet, opinie nie zaleca się kupić najtańsze.

Wybierz kraj pochodzenia. Nie wszyscy przedsięwzięcie wziąć tańsze modele, które obejmują prysznice i Korei Południowej „Niagara”. Informacje zwrotne od użytkowników, jednak, że można wybierać spośród wysokiej jakości modeli tanich. Jednak wiele z nich nie są poinformowani o wiele „wodotryski”. Niektóre modele oferują możliwość słuchania muzyki pod prysznicem lub nawet rozmawiać przez telefon. nie będą one kolidować z szumem płynącej wody. Ale to akcesoria opcjonalne, nie wpływają na jakość kabin i na jego koszt.

Skontrolować miskę olejową, sprawdzanie spójności i niezawodności. Szukasz urządzenia do użycia.

Jeśli prysznic „Niagara” będzie miał funkcję parobani spojrzenia na nią, czy to pełna parą wygodnego fotela.

Prysznice „Niagara”

Marka „Niagara” należy do unii „Grupa Niagara”, spółki, która ma piętnaście lat zaangażowany w produkcji różnych modeli prysznice i jacuzzi. Są one sprzedawane nie tylko w kraju, znaczna część produkcji jest eksportowana do krajów wysoko rozwiniętych Europy, USA i Kanady.

Producent twierdzi, że prysznice „Niagara” wykonane są z atestowanych materiałów.

Opcje

prysznice Część „Niagara” sprzedawany jest w postaci zmontowanej. Ale niektóre modele są dostarczane zdemontowane w określony sposób. To pozwala klientowi na zainstalowanie kabiny, nie patrząc jej z góry. Tak, i przetransportować go w tym przypadku łatwiej.

Różne modele pryszniców „Niagara” różnią się pod wieloma względami. Tak więc, ścianki mogą być wykonane ze szkła hartowanego o grubości 4 cm, lub z tworzywa sztucznego o grubości nieco mniejszej. – 3 cm wewnątrz szafki może być osadzony dozownik mydła, szamponu, żel pod prysznic. Istnieje również uchwyty na ręczniki, lustra, półki na różne drobne akcesoria.

Niektóre modele mogą być łączone z łazienką, żeliwa lub akrylu. Pozwoli to zwiększyć funkcjonalność obu urządzeń.

Modele mogą być wyposażone w różne tryby wodociągowych w tym tropikalnych i igieł wątkach. Douches może mieć wpływ na organizm, zmiany temperatury wody. Nawet najprostszych modeli „Niagara” posiada funkcję jacuzzi i masaż powietrzny.

Kabiny wysokiej klasy cena może być wyposażony masażery różnych częściach ciała, w tym pleców, ramion, nóg. Istnieją urządzenia wykonujące masaż całego ciała.

Procedury te można łączyć z dopełniaczem i aromaterapii (leczenie), zioła smaków chromoterapią (Ekspozycja na światło), „barwnik” strumienia wody o określonym kolorze. Oryginalnie wygląda „księżyca” pod prysznicem „Niagara”.

Prysznice „Niagara” z wytwornicą pary

Kupując kabinę prysznicową „Niagara” z wytwornicą pary, łaźnia parowa może być umieszczony bezpośrednio w apartamencie. Jest to zaledwie kilka minut podgrzewa powietrze wewnątrz kabiny do 50 stopni. Wilgotność wewnątrz doprowadza się do stworzenia warunków do normy łaźni parowej.

Specjalna wygodne siedzisko pozwala na relaks i podjąć postępowanie w komfortowych warunkach.

środki bezpieczeństwa

Naturalnie takie skomplikowane urządzenie (z wytwornicą pary) wymaga zwiększonych środków bezpieczeństwa. Aby zapobiec użytkownika przed poparzeniem otrzymanych w kabinie wyposażonej w specjalne czujniki, które natychmiast odciąć dopływ prądu w przypadku najmniejszego odchylenia od normy.

Ale nie będzie pod wpływem temperatury materiałów wyróżniają się szkodliwe substancje? Producenci twierdzą, że jest to możliwe. Bo tylko wysokiej jakości materiały użyte do produkcji kabin z wytwornic pary.

Komunikacji i rozrywki

Podczas gdy pod prysznicem, „Niagara”, można słuchać ulubionej muzyki na radio z odtwarzaczem CD. Jest możliwe, aby rozmawiać przez telefon w trybie głośnomówiącym. Wszystko to pozwala na sterowanie z panelu dotykowego.

prysznice Cena „Niagara”

Ile są „Niagara” prysznice? Opinie użytkowników powiedzieć, że jest to stosunkowo niedrogie produkty. Odnosi się to również do najbardziej prostych i zaawansowanych technicznie produktów. Niska cena to wytłumaczyć fakt, że w Korei, koszty pracy są znacznie niższe niż w Europie czy Kanadzie. A koszt surowców jest stosunkowo niska.

Najtańszym modelem serii „Relax” są od 11 do 19 tys. RUB. bez instalacji.

Cena Model z serii "Classic" – 22-35 tysięcy rubli ..

Modele z serii „Black Star” ma cenę 30 tys. Rub.

zabezpieczenia

Producent udziela gwarancji na swoje produkty na okres 1 roku. Jeżeli w tym czasie jednostki są w porządku, można wyeliminować usterki, należy skontaktować się z centrum serwisowym.

Szczególną uwagę należy zwrócić na dostępności i integralności komponentu momencie zakupu. To musi być instrukcje jak korzystać z „Niagara” prysznice. Opinie użytkowników powiedzieć, że jest szczególnie ważne, aby sprawdzić wszystko, jeśli kupisz produkt za pośrednictwem Internetu. Jeżeli braki zidentyfikowane po dokumenty zostały podpisane przez kupującego, uzyskać wymiana jest praktycznie niemożliwe.

„Niagara” Montaż prysznica

Wiele modeli są sprzedawane w rozłożonych na części formularza. Jak zainstalować prysznic „Niagara” high-zasobnika?

 • Zdjąć opakowanie z zasobnika, włącz go do góry nogami, kładąc go na tekturze. Umieszczony w górnej części ramy, wsiadł do montażu kołka tacy. Dokręcenie śruby wcześniej ustawienie pralki. W wyniku tego, podstawy i rama musi być w kontakcie.
 • Zestaw fartuch (ekran prysznic) wzdłuż obwodu przedniej tacy. Zamontowane uchwyty po obu stronach, które są wprowadzane na nakrętek i podkładek.
 • Stale monitorowania w celu zapewnienia, że powierzchnie są ustawione prostopadle do siebie. Nie należy używać nadmiernej siły.
 • Zainstalować syfon, za pomocą dwóch podkładek, które są stosowane silikonu. Top uszczelka będzie wypukłe, płaskie dno. Silikonowe traktowane pozostałości gwintowe z gwintem wewnętrznym dolnej części syfonu.
 • montowane i regulowane na swoim poziomie, bez czekania na zakończenie instalacji zespołu podajnika.
 • Syfon przyłączony do kanalizacji na końcu procesu.
 • Zbierz wszystkie elementy dachowe (lampy, prysznic, kraty, wentylator, głośnik)
 • Zbierz ramki do drzwi 2 linie i 2 profile poluokruglyh. Użyj śrub aby je połączyć. Na dole znajduje prostych profilach kwadratowy dekolt.
 • Zebrać ścianę kabiny, instalując różne akcesoria, panel środkowy. Hydro mocowanie, łączący dysze, unikając nadmiarów.
 • Zespół sterujący zamontowany zaciskowych. Widzę, że jest on umieszczony równolegle.
 • Zainstalowania wszystkich uprzednio zmontowanych części w miejscu, umieszcza się na konstrukcji brodzika. Uszczelnić wszystkie stawy, który prysznicowa „Niagara”.
 • Montaż urządzeń elektrycznych kończy proces montażu.

Następnie podłączyć do wody i urządzeń sanitarnych stoisku, sprawdzić i ustalić stałe miejsce.

Kabina prysznicowa „Niagara” z małej tacy jest ustawione w tej samej kolejności.

braki

Z wszystkie pozytywne cechy mają prysznice „Niagara” i kilka wad:

 • Opinie mówią, że aby wykorzystać wszystkie funkcje kabina prysznicowa „Niagara” jest możliwe tylko z dobrym ciśnieniem wody. Jeśli jest słaby, dodatkowe tryby wodociągowe nie działają.
 • „Niagara” jest trudne do mycia kabiny prysznicowe. Opinie mówią, że na ścianach i lustra pozostają krople i krople wody. Wewnątrz kabiny wbudowane wiele urządzeń, co utrudnia czyszczenie.
 • Tworzywo sztuczne wykorzystywane do produkcji szafek ściennych, szybko traci swoją atrakcyjność rynkową.
 • Jak można zauważyć z opinii użytkowników, prysznice „Niagara” ma więcej zalet niż wad.