101 Shares 4395 views

Najlepsze ośrodki Rosji. sanatoria ocena

Zdrowie – jest głównym składnikiem ludzkiego życia. Zgadzam się, to jest bardzo dużo kluczem do sukcesu naszego nastroju, a nawet szczęścia. Tylko czasami zrobiliśmy do niego i nieuważny – ciągle gdzieś w pośpiechu, nerwowy, uważamy się silny i zdolny do poruszania się na nogach każdą chorobę, z naszej dobrej ciała każdy kaprys posłusznie. W pewnym momencie każdy cierpliwość dobiega końca, a my w końcu zaczynają rozumieć pojęcie „emocjonalnego wypalenia”, „depresja”, „choroby przewlekłe”.

Idealny towarzysz dla zapobiegania takiej przerażającej diagnozy pozostaje takie samo leczenie w uzdrowiskach Rosji. Najważniejsze ośrodki Rosja przyczynić się do zapobiegania szerokiej gamy chorób, promocji zdrowia. I, oczywiście, zapewniają one możliwość dobrego wypoczynku. W tym artykule rozważymy najlepszych ośrodków Rosji. Zebraliśmy ranking sześciu najpopularniejszych z nich.

Miejsce №6: «Blue wave»

Zamyka rating najlepszych ośrodków Rosji jest to miejsce. Został założony w 1965 roku ostatnia renowacja miała miejsce w roku 2006. W tym sanatorium powierzchnia wynosi 10 ha. Ośrodek położony jest w miejscowości znaczeniu regionalnym (Pochodzący Rosjanki).

Instytucja dba o dorosłych i rodziców z dziećmi co najmniej 4 lata.

Przeczytaniu opinii, można zrozumieć, że wielu ludzi przyciąga utworzony chetyrehrazovoe żywność dla dzieci, menu diety, 3 posiłki, menu niestandardowe, w formie bufetu.

Koszt: od 4100 tys / dzień ..

№5 Lokalizacja: Sanatorium "Assy"

Nadal zobaczyć najlepszych ośrodków Rosji. Ocena obejmuje również sanatorium „Assa”, znajdujący się 180 km od Ufa, w dolinie rzeki Inzer, który jest otoczony przez zalesione stoki słynnych Uralu. Ta instytucja otrzymała w Moskwie na forum „Health Resort 2005” złoty medal za „Najlepszy ośrodek projektu.”

W tym przypadku, główny czynnik jest naturalna woda mineralna do dwóch rodzajów: niskiej zmineralizowanej siarczan wapnia, chlorek sodu mineralnych, stosowane do picia, jak również bardzo zmineralizowanej wodnego roztworu chlorku sodu, który doskonale nadaje się do kąpieli. Funkcje te różnią się tylko w najlepszych ośrodkach Rosji. Rankingu rosyjskich sanatoriów i dlatego obejmuje „ASSY”.

Klimat jest kontynentalny. Objętość wytrącanie około 550 mm rocznie na działanie wilgoci – 60%. Krajobraz – góra-tajga piękny teren z drzew liściastych i iglastych.

Recenzje instytucji powiedzieć, że ośrodek jest chroniony przed ostrymi wiatrami przez góry, a więc zimowe mrozy są transportowane łatwo, a leczenie może odbywać się przez cały rok.

Cena: od 3200 tys / dzień ..

№4 Lokalizacja: Sanatorium "Sol-Ileck"

W dalszym ciągu oceniać najlepszych ośrodków Rosji. Ocena nie może obyć się bez „Sol-Ileck”. Nie prowadzi się leczenie chorób przewlekłych, jak również opiekę obserwacji po wielu poważnych chorób, przywrócenie zdrowia kobiet w połogu, dzieci, leczenie niepłodności.

Ponadto tutaj, w leczeniu chorób układu mięśniowo-szkieletowego (zapalenie stawów, osteochondroza efekty nie są porośnięte długie pęknięcia), przewlekłe zapalenie, wiele chorób żeńskich, obniżenie odporności patologie oskrzelowo, różnych chorób skóry, porażenie mózgowe. do rehabilitacji pacjentów sanatorium otrzymuje również z następstw udaru mózgu i chorób serca.

Czytając opinie o tym sanatorium, widać, że opiera się ona na obszarze naturalnych czynników leczniczych wody mineralnej Lake. Załamanie i błoto jezioro. Tuzluchnoe.

Cena: od 2900 tys / dzień ..

№3 Lokalizacja: Sanatorium "Foros"

Sanatorium znajduje się w przepięknym parku relikt na wybrzeżu Morza Czarnego, z dala od zgiełku i hałasu miasta, co może tylko przechwałki z najlepszych ośrodków w Rosji, która obejmuje ocenę i „Foros”. Ogromny park tworzy poczucie prywatności, która ma pozytywny wpływ na zdrowie. Czternaście ciała ośrodka całoroczny gotowy, aby umieścić ogromną liczbę osób, które chcą poprawić swój stan zdrowia i opieki medycznej.

Uwagi dotyczące tej sanatorium powiedzieć, że infrastruktura i wyposażenie sanatorium przyczynić się do skutecznego leczenia chorób układu oddechowego, układu nerwowego i zaburzeń metabolicznych.

Cena: od 3200 tys / dzień ..

№2 Lokalizacja: Sanatorium "Taraskul"

Sanatorium „Taraskul” – uzdrowisko o znaczeniu ogólnokrajowym, działających w pobliżu głównego miasta całego regionu Tiumeń nad brzegiem malowniczego jeziora, w czystym miejscu z niezwykłych warunków klimatycznych.

Ośrodek jest w leczeniu chorób serca, układu nerwowego, przewodu pokarmowego, układu mięśniowo-szkieletowego urządzenia, a ponadto, w przypadku chorób ginekologicznych. Ponadto rehabilitacji pacjentów po zawale mięśnia sercowego.

Odwiedzający instytucji, sądząc po opiniach, oprócz doskonałych możliwościach leczenia i profilaktyki chorób wymienionych powyżej, jak również możliwości, aby je pomieścić. Są one wyposażone w pokoju 2-osobowym (balkon, łazienka, telefon), 1 pokój dwuosobowy (balkon, łazienkę, lodówkę, telewizor, telefon), dwupokojowy apartament rodzinny (oddzielna łazienka, dwa balkony, lodówka, TV, itd.).

Koszt: od 4300 tys / dzień ..

№1 Lokalizacja: Sanatorium "Pinery"

To otwiera listę najlepszych ośrodków Rosji „Pine Forest”, który znajduje się na brzegu rzeki. Iset, niedaleko Yalutorovsk – historyczne perełki z rosyjskich miast. Transparent las cisza, czyste powietrze i śpiew słowika pozwalają odczuwać skutki cud natury. Ten sanatorium zieleń wynosi 30 hektarów.

Czynniki terapeutyczne w niniejszym dokumencie odnosi mineralny jodo-brom wodnego roztworu chlorku sodu, który tutaj jest ze studzienek znajdujących się na głębokości 1378 m, a ponadto otwartą źródła z dużej grupy – w tym przypadku temperatura wody wynosi od + 36 ° C

Uwagi dotyczące tej sanatorium powiedział, że instytucja specjalizuje się w leczeniu chorób skóry, serca, jamy ustnej, układu oddechowego, układu mięśniowo-szkieletowego, a także egzogenne otyłości konstytucyjnego.

Cena: od 3500 tys / dzień ..

Rosyjski sanatoria Rosji: ceny, recenzje

Przeczytaniu opinii krajowych ośrodków zdrowia, widzimy, że wiele z nich zapewnia gościom wysokiej jakości leczenia różnych chorób, ich profilaktyki, a także dobry poziom usług. Negatywne opinie są w przeważającej części na wysoki koszt takich wakacji.