444 Shares 8497 views

Kaukaski ślubu – jest zawsze piękne i niezapomniane!

Głośne zabawy, która trwa kilka dni, z dużą ilością picia dobrego wina, luksusowe prezenty dla nowożeńców, ludowych piosenek i radość tworzenia nowej rodziny – to wszystko kaukaska ślubu. Mężczyzna żeni się tu raz na zawsze. Będzie to całe moje życie, aby dbać o żonę i dzieci i nigdy nie zostawić je dla innej kobiety. Taka uroczystość – to zawsze jest dużo muzyki, hałasu, niezapomniany i znaczący dla nowożeńcy opiekania i początek życia rodzinnego dla dziewczyny i facet, dla którego zgromadzonych gości.

Warto zauważyć, że kaukaskiej wesela kiedyś nie tylko zabawa, ale także miejsce, gdzie wybrany Smotrin narzeczonych i stajennych. AUL młodzież przygotowuje się do świętowania: dziewczęta szyła sukienki siebie, a chłopaki wymyślili różne konkursy, zagadki i puzzle dla rozmów i miłości z płcią przeciwną. W godzinach wieczornych, młody człowiek mógł przejść przez pośrednika lubił ukochanego cukierki lub ciasteczka – to wyraził swoje uczucia do niej i nadzieję na przyszłość.

W godzinach wieczornych, jeśli facet jest jak dziewczyna ma dać mu dwa haftowane chusteczki: dla niego i jego przyjaciela – był symbolem początku ich znajomości. Po wykonaniu kombinezon i przygotowuje się do uroczystości, data określona przez krewnych pana młodego, ale brać pod uwagę gotowość wypoczynku, i krewni panny młodej. Generalnie kaukaska ślub – to zawsze bardzo ładny, soczysty i niezapomniany. W domu pana młodego uroczystości obchodzone jest przez trzy dni, a oblubienica – jeden.

Szczególna cześć na nowożeńcy święto było zawsze nie tylko bliscy, ale także do wszystkich osób starszych, rodzin i zyatov in-law, zostali zaproszeni, aby usiąść w pierwszym, „master” tabeli. Kiedy ślub są rasy, potem wesołości słyszalny w całym powiecie – wiele pięknie zaprojektowanych samochodów, strzelanie, etc. Mężczyźni i kobiety zawsze iść w różnych pomieszczeniach, a lista uczestników ciągle się zmienia: niektóre odejść, bo inni przychodzą krewni są zawsze wiele, a ich liczba zależy od liczby rodzinnego, pokrewieństwa i wypłacalności rodzinnego.

Po triumf młodego żona idzie do domu męża, a do rodziców mogła przyjść na wizytę dopiero po urodzeniu pierwszego dziecka – wiedzą o tym wszystkie rasy oblubienicy. Zdjęcie z córką w matki ślubny i ojca wisiały na widoku, czekając na jej odwiedzić. Przyszła w towarzystwie rodziny męża, a rodzice ona przebywała co najmniej miesiąc. Potem mogła odwiedzić swoją matkę i ojca wraz z mężem w każdej chwili chcesz.

Indywidualne podejście i kaukaskie toasty na wesele – jest kluczem do sukcesu świętowania i dobrej myśli. Nie można być mieszkańcem Dagestanie i Inguszetii, ale mówić miłe słowa na stole jest wymagany do każdego gościa. Takie grzanki do dekoracji wakacje i zostanie zapamiętany dla nowożeńców i gości, ponieważ będzie to bardzo ciekawy i będzie mieć wartość artystyczną. Wystarczy odtworzyć ludzki nacisk kładziony obywatelstwo, nie mówiąc słowa mądrości ludowej i tradycji elokwencji i charyzmy, i tosty to nie będzie cena.