873 Shares 3458 views

Dezodorant lub antyperspirant: co jest lepsze? Najlepszy dezodorant antyperspirant

Pot, ludzie nie tylko w gorące letnie upały, ale przez cały rok. Uczucie nie jest przyjemny. Lepkość, zapach bardzo irytujące. I nie tylko właściciel „smaku”, ale wszyscy inni. Aby poradzić sobie z tym problemem jest to możliwe. Najważniejsze – aby zdecydować: czy antyperspirant dezodorant – co jest lepsze? Moot i indywidualne. Przede wszystkim trzeba zrozumieć, w jaki sposób różnią się one od siebie …

Zapach off!

Mokrych pach, wypływający cuchnący zapach – to katastrofa! W dzisiejszym świecie prawie wszyscy ludzie korzystają z narzędzi, które pomagają uniknąć tego koszmaru. Po tym wszystkim, półki pełne są wszelkiego rodzaju butelek, trzeba tylko wybrać odpowiedni dla Ciebie. Najważniejsze – nie zapomnij umieścić środki codziennie rano na oczyszczoną skórę, a wtedy wszystko będzie dobrze.

Dezodorant lub antyperspirant – co jest lepsze? To pytanie jest zadawane przez miliony ludzi. Te dwa sposoby różnią się zasadą działania. Dezodorant zmaga się z nieprzyjemnym zapachem, tłumiąc swój aromat i tłumienia bakterii. Pocić będzie również, jak zwykle, ale … o przyjemnym aromacie. Ale blokuje przeciwpotowe produkcja potu, więc nawet najmniejszego śladu zapachu brakuje. Strumienie wyjściowe gruczołów potowych jest środek zamykania zamkiem. Brak wilgoci w obszarze pod pachami przez wiele godzin. Zapach lekki zadowoli nawet zagorzałym krytykiem.

W skład tych środków są bardzo różne, ktoś może wystąpić reakcje alergiczne. Rzeczywiście, w ogromnej ilości środków zapachowych dezodorantów i soli antyperspirantu zawiera cynk i aluminium. Oba produkty należy stosować z ostrożnością. Widząc, zaczerwienienie i swędzenie, to najlepiej, aby wziąć prysznic.

Możemy dokonać wyboru

Środki ochrony od potu można znaleźć w każdym supermarkecie i farmacji. Ciał stałych, cieczy do rozpylania, chusteczki, żele – formy uwalniania są różne. Ogromny wybór stawia kupującego w martwym punkcie. Dezodorant lub antyperspirant – co jest lepsze? Obaj poradzić sobie z nieprzyjemnym zapachem potu i mają szereg korzyści dla siebie. Ale jest też najlepszym rozwiązaniem – butelka, która łączy obie czynności: dezodorant-antyperspirant. Jest to uniwersalne narzędzie, które jest odpowiednie dla osób aktywnych i dla tych, którzy prowadzą siedzący tryb życia. Po dezodorantu zwykle używany przez tych, którzy mają niewiele pocenie się, nie prowokować powstawanie szkodliwych oparów. Ale antyperspirant jest wybierany przez ludzi, którzy pot obficie w ciepło i zimno. Wilgoć i lepkość ale pomoże w pachami.

"2 w 1"

Wybierz środki wszystkich proponowanych rynku jest bardzo trudne. Musimy spróbować wiele z nich przed podjęciem decyzji. Ale można się kierować opinie i odbiorców, za radą przyjaciół. Wyroby produkowane przez firmę Rexona, – niekwestionowanego lidera. Jest to najlepszy dezodorant-antyperspirant dla kobiet, w opinii Rosjan. Odgrywa ważną rolę struktury zabezpieczeń, który nie powoduje reakcji alergicznej. I ważny czynnik – cena do zaakceptowania. Po tym wszystkim, trzeba korzystać z tego narzędzia na codzień. Ball „zbawca” pot Rexona Cristal kontroluje pocenie przez dwanaście godzin. Składa się z alkoholu, wody, perfumy, chlorku glinu. Stosuje się go na zmienioną chorobowo skórę nie może być!

Producent Vichy wyprodukowała dobry dezodorant-antyperspirant. Opinie na temat tego produktu jest tylko pozytywne. Dodatkowo, oprócz braku wilgoci i zapachu, producent obiecuje spowolnić tempo wzrostu włosów pod pachami. Spray, aerozol, krem – czyli tego producenta w żaden sposób nie blokuje oddech skóry, doskonałe radzenie sobie ze swoim głównym zadaniu.

Dezodorant lub antyperspirant – co jest lepsze? To pytanie odpowiedział niezwykły producent kosmetyków Nivea. Dezodorant, który zawiera proszek kaolin, po prostu genialny. Wykonuje swoją funkcję bezpośredniego, ale również odżywia skórę. Po kilku zastosowań pachami nie wiem – skóra nabiera jednolitego matowe wykończenie, jeżeli wszystkie nieprawidłowości są wygładzone. Ochrona pot działa czterdzieści osiem godzin, światło środki tekstury stosowana jest delikatnie, nie pozostawia resztek na ubraniu (zgodnie z zaleceniami producenta).

Dla ludzi aktywnych

higiena, wydany Adidas towarowy, tylko podziwiać. Producent używa nowych, bezpiecznych technologii. Ponadto, którzy jednak – producent towarów dla sportu – wie, jak radzić sobie z zapachem potu.

Spray „Adidas” przyniesie ładunek świeżości i energii. Orzeźwiający aromat i przyjemny uczucie po aplikacji szybko obudzić rano. Instrument ten daje ochronę przed pocenie się cały dzień, jest to szczególnie dobre dla osób aktywnych, sportowców.

Trzymać z „Adidas” – najlepszy dezodorant-antyperspirant. Stałej konsystencji daje trwalszy ochronę niż jego odpowiedniki – spraye i rolek. On działa szybko i prawidłowo, gdy jest w kontakcie z wilgocią pochłania ją i aktywuje cząsteczki zapachowe. oznacza koszt nie jest wygórowany, raczej przeciwnie.

„Czułość”

Marka Dove wytwarza produkty do pielęgnacji ciała i włosów. Wszystkie linie produktów koncentruje się na nawodnienia i regeneracji. Również to działa i dezodorant-antyperspirant. Który jest lepszy? To może być rozwiązany tylko spróbować samemu. Dove daje dziewczętom najnowszy i najbardziej delikatnej rozpylonej proszkową. Jest czwarta balsam, odżywia skórę, łagodzi podrażnienia. Aromat jej niemal niezauważalne, dzięki czemu można łatwo korzystać z duchów.

Problemy męskie

Najlepszy męski dezodorant antyperspirant – Old Spice. Ten krzyk jest nie tylko w telewizji, ale także kupujących w sklepach. Siła tego narzędzia jest ogromna! Nawet z aktywnych sportów na dwanaście godzin, to działa! Wilgoć i zapachy nie są dostępne, pot jest zablokowany przez cały dzień! Żel dezodorant antyperspirant jest natychmiast wchłaniany przez skórę i zaczyna działać. To nie pozostawia uczucie suchości, przyjemny aromat i komfort przez cały dzień. Nie zawiera szkodliwych substancji i nadaje się do codziennego użytku. Ale! Lekarze ostrzegają, że produkty zawierające aluminium, są niebezpieczne dla zdrowia. Rzeczywiście, częste stosowanie szkodliwych substancji gromadzi się w organizmie i wcześniej lub później mogły.

„Moc wulkanu”

U szczytu popularności – sposoby Garnier. Antyperspirant pozwala skórze oddychać, zachowując świeżość przez cały dzień. Oznacza to wybrane przez sportowców. Po tym wszystkim, on radzi sobie z zadaniem, butelka wygląda stylowo i zajmuje bardzo mało miejsca w torbie. można go zabrać na wycieczkę, a co najważniejsze – na siłownię! Układ składa się niezwykłą strukturę oznacza składnik – mineralny perlitu. Ten absorbujący jest pochodzenia wulkanicznego, który radzi sobie z wilgocią. Po nałożeniu wysycha natychmiast i działa czterdzieści osiem godzin. Mężczyźni ze zwiększoną potliwość ten dezodorant-antyperspirant jest koniecznością.

„Pranie na sucho”

Szwedzkie kosmetyki z Dry-Dry potu gratka dla tych, którzy nigdy nie korzystali z nich. Antyperspirant to producent powinien być stosowany do pachy raz wieczorem przez trzy dni. Jego działanie jest niczym niezwykłym: to „przekierowania” pot w innych, mniej problematycznych obszarów, a jednocześnie nie zakłócając procesu pracy ciała bez blokowania potu. Istnieją przeciwwskazania – laktacji i ciąży. I to nie jest konieczne stosowanie środka do uszkodzoną skórę.

Funkcja sucho suchy oznacza, że może być stosowany do stóp i dłoni. Efekt jest po prostu wspaniałe! Najważniejsze – aby robić wszystko zgodnie z instrukcją. Wieczorem, wziąć prysznic i stosować na suchą skórę środka. Pozostawić do wyschnięcia przez dwie minuty – i można iść spać! Przez trzy dni po zastosowaniu pot i zapach można zapomnieć! Według lekarzy i fanów produktów, jest to najlepszy żeński dezodorant-antyperspirant. Jeżeli nie ma reakcji alergicznej, to lepiej zmyć środki ciepłej wodzie i stosuje się maści hydrokortyzonu. Może to być z powodu niedawnego woskowania lub idiosynkrazji.

Pielęgnacja i konserwacja

Opinie lekarzy na temat stosowania leków anty-pocenie są zróżnicowane. Niektórzy zdecydowanie przeciwny, inne mile widziane, ale w przypadku prawidłowego stosowania. Po tym wszystkim, zapach potu może powodować negatywny reakcję z innymi: mokre plam pod pachami wygląd nieestetyczny. Jeśli z jakiegoś powodu nie można używać antyperspirantów, można odwołać się do przepisów naszych przodków i zarabiać na własną rękę z naturalnych składników. Oczywiście, ich efekt nie będzie tak skuteczny, ale lepsze coś niż nieprzyjemne, a czasami cuchnący zapach. Po tym wszystkim, jeśli pracujesz, prowadzisz aktywny tryb życia, komunikowania się z przyjaciółmi i klientami, śledzić swoje ciało – jest to warunek.