635 Shares 9822 views

nissan pathfinder opinii

Patrząc na Nissan Pathfinder, pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy: „Tak, on jest po prostu ogromna” Wygląda to naprawdę imponujące, a co najważniejsze – bez zbędnych „wodotryski”. Historia sięga do samochodu Nissan Navara. Rzeczywiście, są one bardzo podobne. Jeśli jesteś zaznajomiony z tymi dwoma samochodami, można zauważyć, że osłona chłodnicy fałszywy, drzwi i wiele innych przedmiotów mają nadzwyczajne podobieństwo. Z tyłu nadwozia pojazdu jest mniej wyrafinowane. Jest oczywiste, że producenci chcieli, aby doskonale wyważony korpus, bez zbędnych szczegółów dekoracyjnych. Twórcy reagują bardzo wrażliwe na tworzeniu Nissan Pathfinder. Opinie, wśród których jest bardzo trudno znaleźć negatywne, po raz kolejny potwierdzić.

Aby naprawdę docenić wielkości samochodu, trzeba stanąć obok niego. Jego długość – 4,7 m, szerokość – 1,8, wysokość – 1,7 metra. Rozstaw osi wynosi 2,8 metrów. Wymiary te umożliwiają bardzo pojemny bagażnik. Jego objętość wynosi 190 litrów po złożeniu tylnych siedzeń nie spasować. Jeśli jednak ich krotnie, pojemność bagażnika będzie 2,1 metrów sześciennych! To nie wszystko, co może zadowolić swojego właściciela Nissan Pathfinder. Recenzje jego zalety są tak zróżnicowane, że oczy rozchodzą.

Inżynierowie Nissana firmy zawsze starał się nadążać za duchem czasu, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, ale nie zapomnij o chwalebnych tradycji. Samochód ten doskonale odzwierciedla ten trend. Tak, Spar rama uzupełnione niezależne zawieszenie, które jest główną cechą Pathfinder do Navara. Zawieszenie samochodu niezależne, na tyle elastyczna, ale w tym samym czasie w trudnym środka. Pozwoli to Europejczycy czują się komfortowo na autostradzie.

Wewnątrz samochodu może pomieścić do 7 pasażerów. I że w paszporcie. Ile osób zmieści się w nim w rzeczywistości – jest to ciekawe pytanie. W porównaniu z poprzednią wersją, ten model ma 3rd rzędu siedzeń. I harmonijnie przekształcony w podłodze bagażnika. Proces jest dość łatwe, nie zajmuje dużo czasu i zmusza kierowcy lub pasażerów. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie miejsca, które znajdują się wewnątrz przedziału pasażerskiego można złożyć łatwo. To Nissan Pathfinder. Recenzje właścicieli samochodu, aby mieć bardzo był jego wybór.

Jest to niemożliwe, aby podziwiać te po japońsku! Jak dobrze, że pracowali nad Nissan Pathfinder. Opinie na temat sieci przed końcem ten nie zostanie podany. Konieczne jest, aby to sprawdzić osobiście. Twórcy udało się idealnie wykorzystać przestrzeń wewnątrz kabiny. Że nie jest fakt, że wnętrze może być przekształcona w 64 wariantach! I to właśnie w wersji podstawowej! Początek zakresie obejmuje prawie wszystko, czego potrzebujesz. Dla pasażerów tylnych siedzeń oddzielna klimatyzacja warunkiem. Czy to nie cud?

I nie dotyczy to interfejs Bluetooth, odtwarzacz MP3, kamery cofania, nawigacji i innych „żetony”.

Zastanawiam się, jak dobrze Nissan Pathfinder na drodze. Funkcje samochodów na drogach powinny być przestrzegane, i to pomimo faktu, że położenie nacisku na producentów komfort. Pod maską pracuje 2,5-litrowy turbo stanie wycisnąć 173 KM Istnieje również silnik V6 4-litrowy, którego przewaga nad pierwszym 167 KM W takim urządzeniu do 100 km / h może być rozproszony w 8,9 sekundy. Wyjście do oszacowania, jak również twórcy Nissan Pathfinder. Recenzje samochodu jest w 100% odzwierciedla jej istotę.