320 Shares 5912 views

Diverse kuchni tureckiej

Kuchnia turecka jest uważana za jedną z najbardziej zróżnicowanych kuchni na świecie, ponieważ jest bardzo różnorodna i ma wiele smaków. Każda kobieta wie, turecki jej tajemnice. Turcja zgodziła się przekazać tajniki gotowania z pokolenia na pokolenie.

Wśród różnych potraw można znaleźć wszystko: przekąski, sałatki, pyszne desery. Są to dania, które mogą być przygotowane w domu, a są tacy, którzy podlegali wyłącznie specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach, takich jak baklava. W każdym regionie Turcji przygotowują swoje popisowe dania.

Uważa się, że kuchnia turecka jest bardzo pikantna i wybieg z tłuszczem, ale tak nie jest. W rzeczywistości jest to bardzo przydatne dla organizmu. Na każde danie używali przypraw z umiarem. Przyprawy nadają się nie tylko smak, ale także poprawia trawienie. Kuchnia turecka jest idealny dla wegetarian i ludzi, którzy wyglądają po ich zdrowia. Dlatego wycieczki do Turcji są przydatne dla ludzi, którzy chcą, aby oczyścić żołądek.

Hotele tureckie mają tendencję do pracy w systemie „all inclusive”. Ci, którzy objęli wycieczki do Turcji nie należy zapominać, że jedzenie, które są oferowane w hotelach, nie ma potrzeby, aby pobrać próbkę autentyczne dania kuchni tureckiej. Ma tylko lokalnych produktów spożywczych oraz specjalnie zaprojektowane dla turystów. Ze względu na charakter produktów, które są wykorzystywane do kuchni narodowej, nie wszystkie dania można przygotować w innych krajach.

W każdym kraju jest śniadanie serwowane zazwyczaj niektórych pokarmów. W Rosji, na przykład – zboża w Europie powszechne płatki śniadaniowe i mleko, ale w tureckim śniadaniu obsługujących dużą liczbę różnych produktów spożywczych. Turecki biurko podczas porannego posiłku, zawsze można zobaczyć białego sera, a mianowicie ser, oliwki, olej, różne warzywa, chleb, słodycze w postaci miodu i dżemy, a nawet dusić. Jeśli śniadanie planowane jest bardziej gęsta, jest podawane grillowane kiełbaski i jajecznicę. Co do zasady, po śniadaniu sytości pozostaje duża część dnia.

W postaci picia herbaty serwowane jest tradycyjnie w małej szklance. Turecka herbata pomaga ugasić pragnienie. Zgodnie z tradycją, lokalna herbata parzona w ciągu „piętrowych” czajniki: jeden czajniczek jest ogrzewany od spodu drugiego promu. Jeśli lubisz tę tradycję, w każdym sklepie z pamiątkami można wybrać ten sam cud i sprowadzić ją do domu, gdzie będzie przypominać, jak było twoje wakacje w Turcji.

Między innymi, usiadł przy stole, może okazać się bardzo nietypowe chrupiące bułeczki, nie mniej posypane sezamem. Ta słodycz jest turecki produkt narodowy o nazwie „simit”. Oferuje on niemal każdy obszar, a jesz go na drodze, aby móc zwiedzać. Simit cięcia wzdłużnego i rozmaz ser kozi lub pasty czekoladowe. Ale nawet bez wypełniaczy, że pyszne pączki, ponieważ do jego przygotowania, specjalny posiłek. Ponadto, wymienione powyżej, śniadanie Turks doprowadzany olej z oliwek lub olej roślinny z dodatkiem wszelkich przyprawy. To dunk białego chleba i natychmiast wysłał w ustach. To danie jest bardzo dobre dla zdrowia, a szczególnie nadaje się do odbioru na pusty żołądek. Więc nie jest to naturalny oczyszczający organizm.

Jest tureckie danie „write” – substytutem rosyjskie naleśniki, ale jest wykonana z tradycyjnego ciasta drożdżowego (co jest korzystne dla rosyjskich placków), smażone w oleju i podawane z dżemem.

Prawdziwie docenić kuchnia Turcji jest możliwa tylko na miejscu.

Jednak, aby utrzymać się w Turcji odbyło się bez zakłócania jego wypadków, należy przestrzegać kilku zasad higieny żywności:

1) Nie należy pić wody z kranu, tylko butelkowanej.

2) Lepiej nie pić napojów, które wlać z otwartych słoików mogą być złej jakości. Pić tylko napoje i soki, które są przechowywane w oryginalnym oryginalnym opakowaniu.

3) Z reguły w dużych hotelach dań restauracji przygotowywane są w bardzo dużych ilościach. Nie zawsze okazują dobrze zrobione lub gotowane w życie pośpiechu. Nie jeść nie smażone kawałki mięsa lub ryby, mogą być niebezpieczne dla zdrowia.

Życzę miłego pobytu!