166 Shares 7347 views

Co jeśli facet stracił zainteresowanie?

Relacja między kobietą i facetem od początku jak krucha istota, która jest niezbędna, aby chronić i odżywiać przywiązanie i miłość. Jednak czasami zdarza się, że wszystko zmieniło się w jednej chwili. Co zrobić, jeśli człowiek stał się obojętny na ciebie bez wyraźnego powodu? Jest on dedykowany do tematu tego artykułu.

Miłość była jak bajka. Spędziłeś co drugi razem, starając się nie być oddzielone nawet na chwilę, nazywa siebie nawzajem co 5 minut, dał kwiaty i różne miłe rzeczy … Ale to nie może trwać wiecznie. Oczywiście, wszystkie pary pochodzące kryzys w związku przyjść kłótni i wzajemnego oskarżania. Ale to nie znaczy, że powinniśmy usiąść i pomyśleć: „Co jeśli facet stał się obojętny na mnie?”. Jeśli miłość jest prawdziwa, to wszystko będzie się układać. A jeśli nie, to proszę mi wierzyć, wszystko dzieje się najlepiej. I to jest „najlepsze” czeka na Ciebie do przodu. I choć lepiej jest podjąć pewne kroki, aby upewnić się, czy walczyć o niego.

Więc co, jeśli facet stracił zainteresowanie tobą. Pierwsza rada – aby chronić nerwy. Nie wiadomo, w jaki sposób i co się dzieje, może nie powód do obaw, a wszystko owocem wyobraźni. Facet nie zadzwonić? Co robić? Zadzwoń i zapytaj się, co to jest, może po prostu coś się stało, i nie jest to związane z siebie i swojej relacji. Druga rada nie ma być jeden. Samotność nie jest najlepszy w tym przypadku. Idź do klubu na spacer, rozpocząć naukę dowolnego języka, poćwiczyć. Ponadto, należy pomyśleć o radykalnych zmian w wyglądzie. Od dawna marzył o blondynka w przebraniu? Oto jest szansa!

Trzeba cały czas pamiętać, co zrobić, gdy przestał kochać faceta. To jest po prostu być szczęśliwym. Bez niego. I nawet jeśli moje serce jest w chaosie, i wszelkiego rodzaju kot drapie w środku, wyglądasz szczęśliwy! Spróbuj zrobić tak, że był zazdrosny. Flirt z przyjaciółmi, grać w wampira. Kto wie, może w byłym chłopakiem , a powstanie płomień miłości. I starają się cały czas spadać w jego oczach, że nie zapomni o tobie na sekundę.

Co zrobić, gdy przestał kochać faceta? Znajdź przyczynę. Być może po prostu pojawił się konkurent. W tym przypadku nie jest konieczne dla nich biegać i podnosić swoją samoocenę. Niech myśli, że nie obchodzi. Czy wyrazić siebie w dowolnym miejscu, tak bardzo, że twoje słowa dotarły do niego. Powiedzieć: „Co jeśli facet stracił zainteresowanie? Nic! Powiedział mi prezent i nie są potrzebne. " Ponadto, nie schylać się do niego zadzwonić lub napisać w internecie. Jeśli on naprawdę cię kocha, można zauważyć, nieobecności w swoim życiu, koniecznie chcą poprawić błąd i przyprowadzę was z powrotem.

Co zrobić, jeśli człowiek stał się obojętny na ciebie? Aby zrozumieć, co się dzieje. Jeśli nie jest rywalem interweniować i sprawa ty i twoje działania, trzeba będzie z nim rozmowę. Może on wyjaśnić, co to jest, i spróbować poprawić. I czasami zdarza się, że lód w stosunkach przychodzi po kłótni. W tym przypadku należy zapominać o dumę i pogodzić. Po tym wszystkim, jeśli są dla siebie stworzeni, w ciągu kilku lat będzie być dumni ze swojego tego kroku.

Jeśli problem nie leży w wewnętrznym życiu, jeśli seks stał się coś niezwykłego, starają się znaleźć nowe twarze w bok swojego życia. Odwiedzić sex shop razem, kupić przewodnik płci, może po prostu nie mają wystarczająco dużo doświadczenia. Odmiana ta jest bardzo potrzebne dla intymnej związku. Na przykład, myśleć o nowym miejscu stać, na przykład w szatni lub w sklepie w Instytucie szafy. Stają się bardziej seksowne. Kupić czerwoną bieliznę, która doprowadzi go tak, że nie będzie dłużej wątpliwości, że jest Ci jego połowa. Starają się go przekonać. Na przykład, pas taniec do niego.

Oczywiście, łatwo jest dać rady z boku. Mamy jednak nadzieję, że przynajmniej w pewnym stopniu, będą one pomóc. I pamiętać, że wszelkie uczucia, czy są one prawdziwe, przejść przez próby. Więc głowa do góry!