435 Shares 3040 views

Cream „Ekziter”: instrukcje użytkowania i sprzężeniem zwrotnym

Jedną z najczęstszych chorób dermatologicznych jest obecnie stopa sportowca. Patologia w stanie ukryć, talerze skóry i paznokci. Aby pozbyć się tego problemu, ważne jest, aby wybrać odpowiedni lek. Wysoce skuteczny lek, który może hamować rozwój grzyba, jest krem „Ekziter”. Lek jest przeznaczony do stosowania miejscowego, co znacznie redukuje ryzyko wystąpienia skutków ubocznych.

opis

Grzybica płytki paznokcia jest trudna do leczenia uzależnienia od narkotyków, szczególnie w ciężkich przypadkach.

Lekarze zalecają stosowanie w terapii leki przeciwgrzybicze ekspozycji miejscowa i ogólnoustrojowa, aby osiągnąć pozytywny wynik leczenia. Dobrze sprawdzony oznacza „Ekziter”. instrukcje krem do stosowania są zalecane dla różnych rodzajów zakażeń grzybiczych skóry i paznokci.

Narzędzie, produkowany w postaci kremu przeznaczonego do użytku zewnętrznego i ma jednorodną konsystencję i charakterystyczny zapach. Lek może hamować rozwój patologii, w wyniku działania na enzym, znajduje się w komórkach grzybów – epoksydazy skwalenu. Dalsze środki utrzymania grzyb staje się niemożliwe i umrze.

uwalnianiu i składu

Lek „Ekziter” w postaci kremu i tabletek do podawania doustnego wytwarza rosyjskiej firmy farmaceutycznej „Ozon”. Środek dotyczy grupy alliloaminy i ma działanie grzybobójcze na wiele gatunków grzybów. Krem wytwarza się w rurkach glinu, 15 g lub w szklanych słoikach. 100g do stosowania zewnętrznego zawierała 1 g substancji podstawowej terbinafiny czynnej. Na jedną tabletkę „Ekziter” gość 250 mg terbinafiny.

Obie formy leku może być stosowany w skojarzonym leczeniu zakażeń grzybiczych.

Głównym składnikiem leku jest skuteczne przeciwko patogenom grzybicy skóry oraz wielobarwnego porosty, drożdży, takich jak grzyby z rodzaju Candida, pleśni i grzybów dimorficzne. Stosunkowo drożdże lek może mieć również wpływ fungistatyczne, to znaczy, aby spowolnić ich wzrost.

substancje pomocnicze w kompozycji kremu substancje, takie jak alkohol benzylowy, wodorotlenek sodu, polisorbat, mirystynian izopropylu.

Jak to działa?

Śmietana „Ekziter” charakteryzuje się efektem pamięci. Po zastosowaniu do obszaru dotkniętego przez grzyba, rozprasza i gromadzi się w miejscach, które są często narażone na klęski patogen: na gwoździe i mieszków włosowych. High „Ekzitera” koncentracja mają działanie grzybobójcze. Oznacza wyjście z organizmu w postaci metabolitów.

Wskazania do stosowania

Lek stosuje się w leczeniu zakażeń grzybiczych skóry i paznokci. Zgodnie z kremem instrukcji może wyznaczyć, jeśli pacjent ma następujące patologie:

  • grzybica paznokci – grzybicze paznokci płyta atak;
  • microsporia trihofitia – zakażenie grzybem z głowy;
  • grzybicy, grzybica – obecność grzyba na skórze;
  • łupież pstry;
  • Kandydoza błon śluzowych.

„Ekziter” (krem): instrukcje użytkowania

Eksperci sugerują, że gości jest to bardzo skuteczne narzędzie, które jest w stanie całkowicie pozbyć się pacjenta takich nieprzyjemnych chorób takich jak grzybica.

Aby osiągnąć pozytywne rezultaty, ważne jest, aby przestrzegać zaleceń producenta odnośnie stosowania kremu.

Zastosuj środek przeciwgrzybiczy tylko po konsultacji ze specjalistą i dostarczanie analiz w celu określenia rodzaju patogenu. Konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem na wczesnym etapie przebiegu choroby, a nie do samoleczenia, ponieważ uruchomione infekcje grzybicze wymagają dłuższego przebiegu leczenia i nie zawsze są podatne na terapię.

Jak korzystać?

Krem należy stosować 1-2 razy dziennie na zmienioną chorobowo skórę lub paznokci płyt. Czas trwania takiej terapii nie jest zwykle przekracza 2 tygodnie. Jeżeli w tym czasie pacjent nie widzi poprawy, konieczne jest, aby skonsultować się z dermatologiem i znaleźć inny środek przeciwgrzybiczy.

Jeśli to konieczne, może być dodatkowo przypisana do tabletu. Schemat powinna być określona przez specjalistę biorąc pod uwagę stan zaawansowania stanu i wieku pacjenta. Należy pamiętać, że krem „Ekziter” Instrukcja zakazuje stosowania w leczeniu zakażeń grzybiczych u dzieci poniżej 12 lat.

„Ekziter” dla grzybicy paznokci

Pozbyć się grzybicy paznokci – grzyb paznokci – jest trudne. Choroba wymaga stałego monitorowania i leczenia farmakologicznego. W celu wyeliminowania patologii należy dokładnie ustawić i wybrać rodzaj konkretnych leków patogenów. Samoleczenie dla grzybicy paznokci jest wysoce niepożądana, ponieważ w większości przypadków prowadzi to tylko do znacznego pogorszenia.

W trakcie badań klinicznych wykazały skuteczność w leczeniu grzyba paznokci krem „Ekziter”. Domowy lek zyskał na pozytywne strony, mimo stosunkowo wysokich kosztów. Cena wynosi od 280-340 RUB za rurkę o 15 mg. Na początkowym etapie choroby zaleca się używać tylko „Ekziter” (krem). Liczba specjalistów i pacjentów wskazują, że na tym etapie przygotowań jest szybko stanie pokonać patologię. W poważniejszych przypadkach, będzie potrzebował układowe działanie na organizm. W leczeniu grzybic należy unikać leczenia innymi lekami, w celu uniknięcia reakcji alergicznych.

Przeciwwskazania

środek grzybobójczy do stosowania zewnętrznego „Ekziter” ma pewne przeciwwskazania do stosowania. Instrukcji stwierdza, że lek ten nie jest stosowany w obecności nadwrażliwość na terbinafinę substancji czynnej lub innych składników w kompozycji kremu. Zabronione jest również użycie leku osobom z historią przewlekłą chorobą wątroby lub nerek, poważne zaburzenia metaboliczne.

Nie powołać Cream „Ekziter” dla dzieci w wieku do 12 lat, a dla kobiet w okresie ciąży i laktacji. Aktywny składnik jest w stanie przeniknąć przez łożysko i mleka z piersi. Jeśli to konieczne, stosowanie środków podczas karmienia pediatrów zaleca przeniesienie jedzenia dla niemowląt z substytutów mleka matki.

Czy są jakieś skutki uboczne?

Krem, w przeciwieństwie do tabletek, znacznie mniej prawdopodobne, aby powodować niepożądane reakcje. Środek do stosowania zewnętrznego może wywołać reakcje alergiczne.

Pacjenci mówią, że po nałożeniu kremu czasami swędzenie, łuszczenie i zaczerwienienie skóry. Rzadziej rejestrowane przypadki zespołu Stevensa-Johnsona, łysienie, wysypka pojawiają psoriazodobnye.

Przestrogi

Podczas stosowania kremu, aby uniknąć jego kontaktu z błoną śluzową oczu, ust i nosa. W przypadku połknięcia środki mogą rozwijać się objawy, takie jak nudności, wymioty, biegunka. Jeżeli podczas leczenia „Ekziter” krem opracowany reakcje alergiczne, należy całkowicie zaprzestać stosowania leku i skonsultować się ze specjalistą.

Advance przygotowanie

Wielu pacjentów są zainteresowani tym, co przetwarzać paznokcie przed nałożeniem kremu „Ekziter”? Lekarze mówią, że wszelkie dodatkowe środki do wykorzystania nie jest konieczne do tego. Dla skutecznego leczenia grzybicy paznokci jest tylko ważne, aby odpowiednio przygotować płytkę paznokcia do rozpylania leku i przestrzegać zaleceń lekarza dotyczących schematu.

Dotknięty obszar uprzednio dobrze należy prać pod bieżącą wodą za przeciwbakteryjną mydeł. Następnie powierzchnia paznokcia powinna być możliwa do cięcia specjalny pilniczek. Jest to niezbędne dla głębszej penetracji składnika aktywnego leku. Po tym, strefa ta ponownie starannie przemyto i wysuszono. Po wykonaniu tych wszystkich manipulacji, jesteś gotowy do rozpylania środków.

W grzybicy paznokci krem „Ekziter” należy stosować nie więcej niż dwa razy dziennie. Czas trwania leczenia jest określona tylko przez specjalistę. Zaleca się, aby w pełni ulegają oczyszczalnię aby zapobiec ponownemu zakażeniu. Zazwyczaj jest złagodzenie objawów w ciągu kilku dni po rozpoczęciu leczenia przeciwgrzybiczego leku na podstawie terbinafiny. W przypadku braku pozytywnych wyników lekarz pomoże Ci wybrać substytutów oznacza „Ekziter” (krem). Analog, może składać się z tej samej substancji czynnej lub podobny efekt terapeutyczny.

Produkt ma podobne właściwości i szerokie spektrum działania. Krem koszt jest znacznie mniejsza i wynosi około 80 rubli pakiet (15 g).

Innym skutecznym analogiem jest „Mikozan” w postaci surowicy. Podstawą tego leku jest unikalny składnik – przesącz enzym żyta. Jednak lek powinien być stosowany jedynie w przypadkach grzybicy płuc.

popularne alternatywy

Głównym analog „Ekzitera” lek „terbinafina”, także w postaci maści, kremu, aerozolu i tabletek.

Popularny lek przeciwgrzybiczy jest również uważany za „Lamisil” na podstawie terbinafiny. Do stosowania zewnętrznego można używać tej funkcji w postaci maści, balsamu, żelu i aerozolu. Ekspozycja układowa ma pigułki „Lamisil”.