434 Shares 6479 views

Czy muszę zaprojektować w przedszkolu?

„Design”, w tłumaczeniu z łaciny oznacza budowę, tj różnych przedmiotów lub ich elementy i części są pokazane w określonym względnym położeniu.

Określenie „konstrukcja przedszkola” odnosi się do różnych budynków z różnych materiałów, tzn Wytwarzanie rzemiośle z drewna, papieru i materiałów naturalnych, kartonu, itp Przez charakter jest podobny do gry lub działalności graficznej jak żartobliwie odzwierciedla otaczającą rzeczywistość. Często rzemiosło dzieci są dla konkretnego praktycznego zastosowania, tj wykonywane w określonym celu: do dekoracji, za grę jako prezent dla rodziców, etc.

W związku z tym konstrukcja przedszkola – o aktywności pracy dla dzieci, mające na celu uzyskanie specyficznego rzeczywistego produktu.

Kiedy ta konstrukcja w przedszkolu, ma znaczące miejsce, ponieważ jest ona wykonywana z dziećmi w każdym wieku i ma bardzo szerokie możliwości zatrudnienia, moralnej, intelektualnej, estetycznej edukacji, jest trudny do aktywności dzieci.

Jakie są rodzaje budowę przedszkola.

Może to być techniczny i obrazu, a każdy z nich jest wyposażony w własną charakterystykę i wymaga szczególnego podejścia.

Bez względu na to jakiego rodzaju projektu w przedszkolu nie były używane, powinny one mieć charakter gry podczas całego procesu pracy dzieci i mają swoje własne cechy.

W konstrukcji przedszkola jest wykonana z innego materiału: od materiałów budowlanych; tektury, papieru, pudełka, itp.; wykonana z materiału naturalnego. Budowa gier materiałów budowlanych – to najprostszy i najbardziej przystępny forma dla przedszkolaków. Dla każdej klasy opracowała własną metodę konstruowania przedszkola, w zależności od grupy wiekowej dzieci i ich umiejętności.

Istnieje wiele różnych zestawów dla różnych grup wiekowych dzieci we wszystkich grupach wiekowych przedszkola. Może to być zestawy stołowe, zestawy do gry w stoczni lub na podłodze. Wśród nich znajdują się zestawy tematycznych, użyty sam stojak do budowy tego rodzaju materiału.

Projektanci wykorzystali różne, wraz z zestawów budowlanych.

Dla bardziej złożonych widoku w przedszkolu obejmują budowę tektury, papieru lub pudełka i wprowadził do niego pierwsze dzieci razem w grupie średniej.

Przed dokonaniem rzemiosła, trzeba przygotować wzorzec, gotować i mocowania elementów do cięć, a dopiero potem zmontować i kleju. Tutaj potrzeba mierzyć umiejętności i użycia nożyczek.

Naturalny materiał jest stosowany dla dzieci do zabawy drugim najmłodszym członkiem grupy. śnieg pasuje do rozpoczęcia zajęć, piasku i wody. Z surowego piasku można zbudować dom, drogi, wzgórza; za pomocą form i piaskownicę – piec ciasta itp Starsze dzieci mogą wytworzenie kolorowej kawałków lodu przez zamrażanie wody kolorze; czyniąc bałwany, zjeżdżalnie, zwierzęta, itd. śniegu.

W środkowej grupie dzieci robić rzemiosła z naturalnych materiałów.

Wybraniu konkretnego sposobu konstruowania przedszkola, co pozwala na osiągnięcie pożądanych rezultatów.

Podczas tych sesji grania dzieci nabywają niezbędnych umiejętności i wiedzy, aby rozwijać zdolności sensoryczne i umysłowe dzieci, a także aktywność umysłową.

Konstruktywna praca dostarcza praktyczną wiedzę na temat właściwości różnych organów i stosunków miejsca, wzbogacając go o nowe koncepcje i nauczanie poprawnego użycia: długi – krótki, duży – mały, niski – wysoki, wąski – szeroki, jak również prawo – lewo, on – w ramach, tył – przód, dół – w górę, blisko, etc.

Stanowi to niezależność, pracowitość, inicjatywę, samodyscypliny i wytrwałości potrzebne, aby osiągnąć cel.