362 Shares 6479 views

„Polazna” – ośrodek narciarski w regionie Perm

Dla tych, którzy cieszyć się świeżym powietrzu, Ural – jest to miejsce, gdzie można w lecie rafting, wędrówka dziką naturę Uralu, w zimnej jazdy na stokach narciarskich popularnych ośrodków narciarskich. Ośrodki narciarskie Perm Terytorium odbędzie wszystkich – od początkujących do zawodowych sportowców.

ośrodki narciarskie sprzęt

W regionie Perm prawie dwa tuziny ośrodków narciarskich. Narty sezon zaczyna się na przełomie listopada i trwa do kwietnia. Niektóre zasady są gotowe do podjęcia narciarzy przez cały rok, zapewniając w gorącym sezonie jest doskonała sztuczna pokrywa śnieżna, która nie odróżnia od prawdziwego śniegu.

Szlaki w ośrodkach narciarskich w regionie Perm mają różną złożoność. Są szlaki dla początkujących, są one nazywane „zielone” trasy. Są one wyposażone we wszystkich ośrodkach narciarskich. „Szlak niebieski” dla fanów, którzy są zaznajomieni z narciarstwem, ale nie mają wystarczająco dużo doświadczenia, aby pojechać na dół. „Czerwony ślad” jest dla wszystkich kompleksach narciarskich. Są dla doświadczonych narciarzy. Na tych trasach trudna trasa z długich i stromych zboczach, czyli duża różnica wysokości. I tylko dwa ośrodki narciarskie w Permie i krawędzią Perm mają „czarny stoki”. Są w Polazna i Takmane. jeździć na nartach oni elitę. Ten podwyższonych autostrad, jak złożoność i ryzyko.

Ośrodek rekreacyjny „Polazna”: jak zdobyć

Państwowy Rezerwat „Lunezhskie góra” na lewym brzegu Kama Reservoir to najstarsze ośrodki narciarskie w regionie Perm – „Polazna”. Jest to ogromny obszar, gdzie turyści przybywający do reszty, może znaleźć dla siebie żadnego coś dla siebie. Są miejsca, gdzie można cieszyć się sportów zimowych i letnich, lub spacer w rezerwie i spełniać zwinne wiewiórki, a jeśli masz szczęście, zobaczyć lisa. Na podstawie znajduje się plac zabaw dla dzieci z kolejki linowej dla młodych fanów sportu. Na miejscu znajduje się wyposażona w lesie, nastolatki mogą grać w paintball i strzelanie na strzelnicy.

Ponieważ baza nie jest daleko od Perm, dworca autobusowego, chodzenie autobusy „Perm-Polazna”. Przybywając w Polazna, można przesyłać do lokalnego autobusu i jedziemy do bazy. Alternatywnie, można wezwać taksówkę. Jeśli podstawa, aby uzyskać własny transport, trzeba podążać szlakiem do Berezniki. Uboczny wioski Polazna, konopie i Konstantinovka, zobaczysz, że lewica będzie transparent ze wskazaniem podstawy narciarskiego regionu Perm – „Polazna”.

Kompleks infrastruktura

„Polazna” bierze turystom przez cały rok, co pozwala im cieszyć się zarówno aktywnego wypoczynku i rekreacji. Przyjdź na bazie pojedynczych turystów i rodzin. Do ich dyspozycji są takie obiekty bazy danych, takie jak:

  • hotele i pensjonaty dla 7 osób;
  • kąpiele;
  • Place zabaw;
  • parking strzeżony dla pojazdów silnikowych;
  • plac zabaw dla młodych sportowców;
  • prywatnej opieki zdrowotnej;
  • Ratownictwa;
  • kawiarnia.

Jazdy ośrodek narciarski

Oczywiście, główną zaletą ośrodka narciarskiego regionu Perm – trasa, wyposażona we wszystko co niezbędne do opuszczania i podnoszenia, cross country ski i skuterów śnieżnych stokach na serniki i duży snowpark. Na początku każdego utworu ma wskaźnik koloru, która charakteryzuje jego złożoność, określoną długość zmiany trasy i elewacyjnych. Prostu „Polazna” 8 tory, z których każdy rozciąga się od 250 do 750 m, a różnica wysokości od 40 do 150 m.

Sezon zimowy rozpoczyna się pierwszego zimno, które jest na koniec listopada i trwa do kwietnia. Gdy chłodne wiosny, ze względu na sztucznej pokrywy śnieżnej, sezon zostaje przedłużony o co najmniej miesiąc. Na podstawie działa downhill łyżwach snoutyubah lub, jak się je nazywa w ludzi – „serniki”. Jest to alternatywa do jazdy na sankach. Snoutyub to płyta gumowa z plastikowym dnem.

Winter „Polazna” oferuje turystom w oświetlonych tras wieczornych. Ze względu na technologię ubijania tras śniegowych są w idealnym stanie. Jeśli to konieczne, być zawarte w pracach armatki śnieżne, utworów Snowcat przetwarzane w celu zapewnienia pokrycia śniegu i komfortową jazdę na torze.

Wypożyczalnia sprzętu i ceny na

Zazwyczaj profesjonalnych narciarzy wykorzystać swój sprzęt, ale można wynająć go na samej podstawy. Bazy narciarskie Perm Krai w cenach dość przystępne podane dodatkowe usługi, które obejmują zajęcia z profesjonalnymi instruktorami i wyciągów orczykowych płatniczych.

W czynszu goście mogą wziąć zestaw dla dzieci i dorosłych, zestaw narciarski i buty snowboardzista, narty zjazdowe, buty i kijki, a także wszystko, czego potrzeba do rekreacji i sportu w zimie iw lecie. Wynajem pozycja cennikowa ma cenę wszystkich urządzeń, a także bilety sprzedają za usługi u podstawy narciarskiego regionu Perm.

Ośrodek rekreacyjny „Polazna”

Na letnim rekreacyjnym „Polazna” opracowała szereg programów dla rodziny i reszty korporacyjnej. Ten rafting na rzekach regionu Perm i wycieczek. Turyści mogą popływać w Kama lub rybackie na brzegu. Zwiedzający mogą wędrować po szlakach rezerwatu. Istnieje na terenie obszaru bazowego narciarski Terytorium Perm do piłki nożnej i siatkówki.

Program rozlegle dzieci z ciekawych gier scenariuszowych jak paintball i laser tag są również zaprojektowane. mundury maskujące, markery, maski, rękawice, wydane na podstawie i wliczone w cenę zakupionego biletu. Thrill może sprawdzić się na trampolinie wody „Nilpmart”. Przez cały sezon letni trwa turystom Tented eko-Camp „Kvazhva”.

„Polazna” gotów spotkać aktywny tryb życia.