536 Shares 4089 views

Czy białe Husky są? Biały Husky (foto)

Husky dał nam nie jest natura, a eksperymenty przeprowadzone przez ekspertów amerykańskich psów. Ich praca doprowadziła do doskonałych wyników. W latach 30-tych 20 wieku przyniósł psów zaprzęgowych, co jest nie tylko nieodzownym towarzyszem w polowaniu i podróży w saniach, ale w codziennym życiu, gdy potrzebujesz przyjaciela, znajomego, który chętnie spotkamy się na progu i prawdziwie szczęśliwy swój wygląd.


Najlepszy przyjaciel człowieka

Biały Husky nie jest szczęśliwy jak teraz oczach i sercach wielu właścicieli, gdyby nie przodkowie rodzimych psów, które zostały wypełnione Dalekim Wschodzie Rosji, mieszkających w pobliżu plemion Yukaghir, Eskimosów w Azji, Kerek, Czukockim. Dla nas ta rasa została osiągnięta przez wieki, aby zadowolić swojego publicznej, pozytywny, który emituje zwierzęcia.

Te zwierzaki spokojny charakter, różnią się szybkością i sportowego. Chód je z łatwością. Łagodne usposobienie. Zazwyczaj przywiązany do konkretnej osoby i niezwykle lojalny wobec niego. Nieodłącznym elementem pielęgnacji psów i uwagi. Irracjonalna aby skorzystać z tej rasy do ochrony. Są zbyt miły i przyjazny.

Cechy i osobliwości

Charakteryzują się wysoką inteligencją i mieć bliskość do wilków. Pokaż upór. Najważniejsze – prawo oswajanie, wtedy łatwo znaleźć wspólny język. Husky mało szczeka i nie jest nękany przez właścicieli. Mają funkcję wydać unikalne miękkie dźwięki, gdy pies jest w prężnym nastroju. Dla dobrego leczenia będzie wdzięczny i daje wszystkie swoje uczucia i lojalność.

Te psy są bardzo wrażliwe oczy, więc zwrócić szczególną uwagę na zdrowie swoich narządów wizualnych. Aby upewnić się, że zwierzę jest zdrowe, nie muszę dokonać Super wysiłki. Są one uważać, aby dobrze oczyścić na własną rękę. Dwa razy w roku jest wylinka wzmocnienie po aktualizacji podkładu.

Z jego włosy, robią doskonałą pracę na własną rękę. Konieczne jest, aby wyciąć paznokcie pies, uważaj na łapach. Często wywnioskować domowych świeżego powietrza. Pokazują one, aktywny tryb życia. Początkowo były one wykorzystać do sanek. Tak że energia Rife zwierząt. Musimy dać mu szansę, aby pozbyć się go. Kiedy robi okres ostrym ogniu, najlepiej jest wyciąć spacery, bo pogoda jest nieprzyjemna dla zwierzęcia. Są ciekawi. Podczas spacerów obserwujemy, że zwierzę nie ucieknie.

Rzadkie i piękne zwierzę

Husky biały kolor, a jej krewni innych kolorach – jest to bardzo stara rasa. W dzisiejszych czasach ludzie są bardzo chętnie z nich i zaczęli osiedlać się obok niego na całym świecie.

Jest to niezwykle piękny i wesoły zwierzę, które mogą zarazić Cię z ich pozytywnej energii. Biały husky – to tylko kawałek piękna, które dał nam natura. W rzeczywistości, wiele kolorów, a każdy przedstawiciel podgatunku naprawdę zasługuje na miano piękna.

Wśród przedstawicieli rasy najczęściej obserwowanym w czerni i bieli, białych, szarych i białych i brązowych i białych kolorach. W różnych krajach nawet stworzył specjalną notację dla tych grup. Ale to wszystko nie jest ograniczona.

Wiele osób bardzo mało wiedzą o różnorodności tej rasy, a oni nawet nie wiem, czy tam są białe Husky. W rzeczywistości, w przyrodzie istnieje ponad dwadzieścia opcje kolorów tych wspaniałych przyjaciół człowieka. Niektóre z nich są bardziej powszechne, a niektóre można nazwać prawdziwym rarytasem. Na przykład, biały husky o brązowych oczach – jeden z niezwykłych, rzadkich i bardzo pięknej kombinacji, które nie natknąć się za każdym razem, nawet najbardziej doświadczeni koparki psa.

Istnieją również jet-czarny pies z odrobiną jasnych obszarach. Zazwyczaj, gdy mówimy o rasie wydaje się nam białe husky z brązowym, czerwonym lub czarnym kolorze. Jasne kolory przyjemne dla oka i rzeczywiście przynosi pozytywnego tonu życia. Po dostał takiego przyjaciela, będzie mógł całkowicie zapomnieć o smutku, nudy i melancholii. Po jednym spojrzeniu na Enough zwierząt uśmiechać, oddychać świeżym powietrzem i cieszyć się pełnią życia, uczenie się psu sposób można cieszyć się świat wokół nich.

ciemne tony

Całkiem imponujące przedstawiciele wygląd z czarnymi włosami. Są tajemnicze i rzadkie. Mogą występować białe plamy. Z reguły są one ozdobione nóg, klatki piersiowej, pyska i końcu ogona. Jeśli trzy czwarte psa ciała ciemniejsza noc, mówi się o specjalnie do tego punktu widzenia barw. Ważnym elementem jest pigmentowany czarny nos, wykończenia wokół oczu i warg.

Snow White farbowanie

Jest absolutnym przeciwieństwem białego Husky. Zdjęcia pokazują anielską istotę z niebieskimi oczami. Jest to miły i czuły jeden, przynosząc światło w swoim życiu nie tylko dobry humor, ale także piękny koloryt.

Husky biały – puszysty, zabawny pies. Sama jego obecność, ona może przynieść Ci nawet z najgłębszego moll. Jest niezastąpionym towarzyszem.

Rzadkie wśród członków ich gatunków biały Husky. Zdjęcia dać szansę zobaczyć, co piękno i wdzięk tego zwierzęcia. Ta kategoria nie jest uznawany, ciała zwierzęcia, które mają ciemne plamy. Pies husky, biała jak śnieg, jest wysoko cenione przez ludzi zorientowanych w hodowli psów. Wiedzą, jak wyjątkowy dar natury dał innym. Jedyną dobrą część ciała płaszcza, który może mieć biały husky, że nie odbiega od kanonu – nos. To może być czarny, solidny, brązowy.

Specjalne oczy przynieść radość biały husky z niebieskimi oczami. Kiedy patrzysz na tego zakładu, nawet po ciebie w autobusie na stopę przyszedł, szef krzyczał i nie był w sklepie ulubionej czekolady, świat będzie jasny, słodki i miły ze względu na fakt, że zwierzę będzie świecić swoje życie z ich obecności. Dozwolone i ciemnobrązowe obręczy na oczy lub usta.

wariant przejściowy

Jak na czarno-biały kolor, który okresowo mają syberyjskiego Husky pozwoliło podkładu odcieniu ciemnej lub Snow White. Czarno-białe powinny być rozłożone równomiernie. powrót psa jest pomalowana w ciemnych barwach i dolnej części brzucha, a także – w świetle. Białe mogą być pysk zwierzęcia. Łapy nieodłącznym bieli. Kończyny tylne obszary koloru czerwonego, który staje się widoczny, szczególnie w kontakcie ze światłem słonecznym. Nos i usta i oko felgi są pigmentowane na czarno.

Powszechnym, ale nie mniej ukochany

Kolejny etap przejściowy pomiędzy białym i czarnym – warstwą szary, patrząc nie mniej skutecznie niż wszystkich innych opcji. Chociaż ta kolorystyka nie jest uważane za rzadkie dla psów, reprezentujących rasy Husky, to wszyscy myśliwi są takie same.

Głównie podszycie jest srebro jest odlewana w beżu i kremu. Sama wełna jest tradycyjnie szarości. W stosunku do konturów wokół oczu i nosa kolorach, te elementy mogą być wyłącznie czarny.

Bliskość dzikiej

Nieco więcej uwagi może być wypłacona do szarego wilka. Ta kolorystyka robi psy wyglądają jak ich najbliższych krewnych w środowisku naturalnym. Określony wełna ciepła szary, pozwalającego na plamy reddishnesses, żółtym. Z reguły pojawia się pigmentacja za uszami, w tył głowy, ramion, nóg, stawów skokowych, kawałki szyi, okolicy uda. Tylko beżowy pozwoliło na podkład. Przebarwienia mogą być ciemniejsze.

Sable koparki psów wysłać również swoje entuzjastyczne recenzje. Kolorowanka jest dość interesująca. Łączy w sobie szare, białe i kawowe kolory. Ze względu na nietypowy kolor ten obraz jest uważany za wyjątkowo piękne. Może być nie widziałem tak często. Jest jasno są w kolorze podkładu. Zazwyczaj miedzią czerwone zabarwienie i podpisali. To rzadkie i nietypowe kolory są tak przyciąga do psów koparki i potencjalnych gospodarzy dla tej rasy. Pigmentacja może być bardzo zróżnicowany, aż tonów czekolady.

Opcje pigmentacja

Black and tan kolorystyka również wygląda całkiem interesująco. Te przedstawiciele rasy – nie jest rzadkością przyjemności. Główną część płaszcza czerni i tylko kilka kawałków podpisali, pomarańczowy brzoskwinia lub białe i jasne. Wyjaśnienie jest w obszarze klatki piersiowej i pyska. Są miedź i odcienie czekolady podkładową.

Dla Husky charakteryzuje czarnego paska, który ozdabia tyłu nosa. Jest to funkcja opcjonalna. Biało-czarne psy mają barwne plamy na skórze głowy. Dość ciekawa kompozycja kolorów. Plamy są umieszczone na białym tle. Mogą być w różnych kolorach, zaokrąglone kształty.

Lokalizacja asymetrycznie. Fragmenty powłoki nie powinny posiadać więcej niż trzeciego pokrywą. Wargi i felgi do oczu są pomalowane w odcieniach czerni i szarości. Inną ciekawą odmianą jest kolor marmuru, która charakteryzuje się mniejszymi plamkami. Szczególnie popularne są długowłosy pies, dobrze przystosowane do zimna. Po tym wszystkim, Pierwotnym celem tych gatunków jest przetrwanie w stanie zimnym. Takie zwierzę może być wielkim przyjacielem i towarzyszem, który będzie obok ciebie, nawet w najtrudniejszej sytuacji.