691 Shares 4920 views

Kryteria wyboru – Citrus

Od cytrusów – jest oddzielnym typem urządzeń gospodarstwa domowego i jest przeznaczony wyłącznie do pracy z nimi, na pytanie o wybór należy podchodzić w sposób inteligentny. Najważniejszym kryterium jest to, być może, będzie na podstawie tego, jak często używać sokowirówki dla soków cytrusowych.

typy wirówek

Cytrusowych jest dość proste urządzenie, które zawiera pojemnik, do zbierania soku, dyszę z cylindrycznym aspektach stożka, na których owoc jest noszona, wstępnie na pół. Należy zauważyć, że charakterystyczną cechą, polega na braku pojemnika do zbierania ciasto. W sokopriemnik dostaje wszystko, co jest zawarte w owocu, z wyjątkiem jego skóry, która pozostaje nienaruszona.

Najprostszy i najtańszy model jest instrukcja sokowirówka do cytrusów. Będzie to dla ciebie jeśli zrobisz soki to bardzo rzadko, ale czasami jest to konieczne, i potrzeba, aby wycisnąć więcej niż 1 kawałek owocu. Jest to ten sam odbiornik i dyszę w kształcie stożka, który stawia połowę owoców i jest obracany w kierunku strony koła z pewną siłą.

W ostrym potrzebie tej samej jakości wytłoków można stosować z regularnym tabeli łyżką. Cięcie na przykład cytryny na pół, z jednej strony wziąć połowę owocu, aw innym łyżką. Po włożeniu go do centrum Limone i obracając się w kręgu nad wszelkimi głębokich i szerokich naczyń, wycisnąć sok. Dzięki dużej ilości owoców ta procedura jest uciążliwa.

Z regularnej produkcji soków cytrusowych dopasować podręcznik. Jego zasada działania i struktury nie są bardzo różne. Główną różnicą jest to, że owoc jest zwój ręka nie jest wymagane, to sprawia, że dla ciebie mechanikę, ale trzymać go na stożku mieć własne. Istnieje kilka modeli, które przewidziane uchwyt owocowa, ale ich cena jest znacznie bardziej kosztowne i często nie uzasadnione, ponieważ zmiany owoc znowu mieć własne.

Wróćmy do sokopriemniku. Sok w niej dostaje się przez otwory w stożku. Jeśli chcesz uzyskać co najmniej 1 litr świeżego soku, trzeba pokonać 2-3 kg. owoce. Dzięki temu ilość otworów odpływowych są okresowo skleić ciasto, ponieważ nie jest kruszony w procesie wyciskania, zatem trzeba będzie wyjąć ciasto ręcznie, a następnie zatrzymanie procesu.

producenci

Ze względu na cechy konstrukcyjne, choć na pierwszy rzut oka elementarne, a także niskim zapotrzebowaniu odbiorców, cytrusy jest produkowany głównie przez zagranicznych producentów. Modele domowe są bardzo mało i są one znacznie gorsze pod względem jakości.

Różnice w konstrukcji urządzenia od różnych producentów, są tylko w jakości materiałów użytych do produkcji. Subtelności konstrukcji i drobne szczegóły sprawiają, że łatwiej jest pracować z sokowirówki, można znaleźć dobrze znanych firm między modelami. Jeśli chcesz go używać często, nie jest zbyt leniwy, aby dokładnie zbadać wszystkie szczegóły wybranego modelu, tym bardziej, że będą one widoczne, zanim będzie można wypróbować w działaniu.

Zaleca się, aby spojrzeć na modele, które okazały się najbardziej kupujących, takich jak sokowirówki firmy VITEK VT-1602 Citron Moulinex BKB486, Codzienne kolekcji marki Philips.

alternatywy

W niektórych sytuacjach, owoce cytrusowe mogą być zastąpione przez konwencjonalnego modelu odśrodkowej. sok i ciastko one oddzielone są w różnych pojemnikach, i są one uważane za uniwersalne, ponieważ wycisnąć każdy rodzaj owoców, warzyw lub owoców jagodowych.

Jeśli chcesz użyć go do tłoczenia owoców cytrusowych, a następnie zwrócić uwagę na jakość ostrzy, liczba żył dyszy do oddzielenia cieczy z placka. Faktem jest, że skórki owoców cytrusowych frays źle i będzie okresowo zatykają oczek. Proces może być opóźniony i stać się uciążliwe, ale najważniejsze, że wybrany wzór poradzić sobie z obciążeniem i zepsuł.

Zastanów się również fakt, że owoce cytrusowe będzie potrzeba, aby w pełni wstępnie obrane, jak sok z niego nie jest wyciskany, ale ostrza może złamać natychmiast. Z reguły jest to niemożliwe, aby znaleźć części zamienne oraz centra serwisowe w zakresie naprawy takich szkód nie można przyjmować jednocześnie natychmiast znika jednostkę gwarancji.

Wśród sokowirówki odśrodkowe są najbardziej popularne modele, takie jak JU40013E Moulinex, Philips HR 1861/00, Scarlett SC-013.