361 Shares 3569 views

Najlepsza komedia: Rosja

Porozmawiajmy o jednym z najbardziej popularnych gatunków – komedii. Rosja posiada bogatą historię w tej dziedzinie. W ubiegłym roku wyprodukowano tyle wielkie komedie.

„Skarby OK”

Polewa naszą listę „Komedie (Rosja),” jednym z najbardziej dobrych komedii – „Skarby OK”. Sens filmu jest znaleźć skarby, które znajdują się na dnie jeziora Kaban. Atak na Kazaniu zmuszony ukrywać się w głębinach wód niezliczonych bogactw. Około 500 lat nikt nie mógł znaleźć skarb. Ale to nie jest bohaterem naszego filmu – rodzaj Womanizer Cyryla. Okoliczności, w jego życiu było do przewidzenia: to dostaje się w ręce karty i list, z których dowiaduje się o skarbach ukrytych pod teatrze.

Jednak nie jest już dużo czasu na poszukiwaniach. Wszystkie z nich nie powiodło się. W tym samym czasie druga część listu jest z Gujany, który chce zabrać kartę i zawładnąć wszystkimi złota. Jednak dotarcie do Kazania, szukający w obliczu wielu problemów. Cyril kochał lokalny gulnara dziewczyna, która będzie przeciwko wyszukiwania. I Gayan zawsze będzie coś do ingerowania w jej planach. Później idą pod ziemią. Nasuwa się pytanie: czy wszyscy wydostać się z tej pułapki? Co stanie się z relacji Cyril and Ghouls? Takie komedie (Rosja podoba!) Okazją, aby zobaczyć ten film tak, że dosłownie wziąć udział w tej przygodzie.

„Co się dzieje człowieka”

Kolejny film – „Co się dzieje człowieka”, nowa komedia (2013). Rosja może również pochwalić się, że zespół się jej kinotvortsami. Ta komedia odnosi się bardziej do gatunku „dla dorosłych”, ponieważ bohaterów opowieści – prawdziwy „męski”. Film jest szeroko rozwinięta temat stosunków seksualnych. Bohaterowie Tape – cztery przyjaciół, wszystko w ich własnego dobra w relacji ze słabszą płcią. Vs Denis nikt nie może się oprzeć. Gosh bardzo ryzykowna stanie zmienić tę sytuację we właściwym kierunku. Szkoła Uchitel Arkady stanie zwabić do łóżka każdą mamę. To nie miało bez poważnie kłócić Yarik, który jest teraz całkowicie rozczarowany w miłości.

I wszystkie te chłopaki biorą udział w grze seksu z ogromną nagrodę – 500 tysięcy dolarów. Każde zadanie uwieść dziewczynę, która jest absolutnie obojętna wobec niego. Dla niektórych z nich dostanie oswoić feministycznego, drugi będzie musiał oszukiwać dziewicą. Trzeci ogóle, niektóre sekciarski. Yarik zapoznał się z żoną za oligarcha, niepodważalną i niezwyciężony. Działka jest bardzo tajemnicza i twórcze. Na koniec wszystko pójdzie zgodnie z planem, nie … trzeba zobaczyć film i zrozumieć, co to jest on. W tym samym czasie można poznać wszystkie szczegóły!

„12 miesięcy”

Cóż, to jest niemożliwe, nie mówiąc już o filmie „12 miesięcy”, podsumowuje naszą listę „Komedie (Rosja).” Zrobione z niespodzianką! Początek jest dość banalna: prowincjonalny przychodzi do zdobycia kapitału i, jak zwykle, obrażony na cały świat wokół, zwłaszcza na ich krewnych. Do pewnego punktu, pragnienie, aby stać się bogatym dziewczyna oczyszczenie elitarne mieszkania i piersi trzecią wielkości absolutnie niemożliwe, ale w życiu przychodzi magiczne wydarzenie.

Przez szczęśliwy zbieg okoliczności, że spadnie do magów, którzy są zobowiązani do wypełnienia jej życzenia. I wtedy wszystko zaczęło się obracać! życie dziewczynki się spełniło swoje sekretne pragnienia, a ona nawet spotkała prawdziwą miłość.

Jednak wszystko co dobre musi się skończyć, a nawet dodatkowe problemy. W tym przypadku, dla wszystkich przyznawana będzie musiał zapłacić jej bliskich. I to wszystko pełne pragnień nie jest przeznaczone dla niego, więc trzeba zapłacić za wszystkie rachunki. Masza jest teraz sama będzie działać cuda. Działka jest zbudowany dość tajemnicza.

Być może powinniśmy spojrzeć na te filmy komedii. Rosja zrobiła dobrą robotę, a nie pożałujesz czasu spędzonego.