457 Shares 8617 views

Sprawa w sądzie, lub gdzie koty urchalnik

Ogrzane słońcem na łące brakowało doshkolyata, a obok nich mrużąc oczy i cicho nuci ogromny szary kot.

– Zastanawiam się, gdzie koty urchalnik? – Wania myślał na głos.

– Prawdopodobnie między uszami – z wahaniem odpowiedział Lyuba Vaska i pogłaskał po głowie. Côte jeszcze bardziej zmrużył oczy, a jego mruczenie stało się to trochę głośniej.

– Nie, – leniwie w rozmowie niegrzeczny Leon. – czopy urchat żebra. Oto spojrzenie. Zaczął delikatnie ścisnąć brzegi kota. Mruczenie stało się to trochę głośniej, gdy chłopczycą złagodził presję i ustępuje, gdy chłopak naciska mocniej. Ale chwilę później kot odsunął się lekko i pazury. Jego leniwy i ospały stał się zimny i blisko z tym poglądem.

– Nie wiem, gdzie urchalnik koty, ale nie dokładnie na krawędziach, – wstał dla kota Lyuba. Ona delikatnie przesunęła dłonią nad puszystej sierści i kot Vaska dość mruczała ponownie.

– To cichy, Sasha? – pytanie, gdzie koty urchalnik poważnie zainteresowanych Wani. Spojrzał z nadzieją na Saszy, który był przestrzegany dla przedszkolaków uznania. – Ty tato docent, po prostu trzeba wiedzieć gdzie urchalnik koty. Pochlebia Sasha starannie zbadać leżący Vaska i postanowił przeprowadzić eksperyment. Wyciągnął z kieszeni bułkę z kiełbasą i podał go do kota. Lazy przed Vaska wskoczył elegancko iz głośnym mruczeniem zaczęła niszczyć kiełbasy. Był głośny brzęczenie, że dzieci wydawało się dotąd zdobył mały traktor.

– Wszystko jasne – z kamienną twarzą powiedział Sasza rozsądne. – Teraz wiem, gdzie urchalnik kota. Jest w brzuchu. Pełny żołądek, to głośniej szumi, więc … Ale wtedy interweniował w rozmowie milczał do tej pory prawie siedem lat edik.

– po pierwsze, nie jest kot i kotów. Jej wejście w naszych kociąt zostali. Po drugie, nie urchalnik i murchalnik. Po trzecie, murchalnik w gardle. Mówi do nich tak.

– w żebra!

– W brzuchu!

– Moje uszy!

Dzieci będą prawdopodobnie całkiem wypadł, ale na szczęście, czyszcząc w tamtej chwili minęło wujka Vincenta. Dzieci szanowali go do długiej i trudnej nazwie, ale także dlatego, że zawsze mówił do nich jak prawdziwi dorośli. Dzieci krzycząc rzucili się Wincenty.

– wuj Vincent, wuj Vincenta! I powiedz mi, gdzie koty urchalnik? Co sprawia, że tak głośno murcit? Dlaczego nie miauczy? Dlaczego miałaby to zrobić?

Takie ciśnienie zaskoczyła Vincent zatrzymany. Potem spojrzał na Vaska, Vasilisa i który był, jak się okazało, matka trzech wspaniałych kociąt. Biorąc ramiona piękny futrzany stwór, Vincent mówił.

– Od wielu lat naukowcy próbują dowiedzieć się, dlaczego koty mruczą i jak oni to robią. Oto człowiek, na przykład, rozmawiając z pomocą strun głosowych. I koty i żadne koty. Ale to nie przeszkadza im miauczenie i mruczenie. Koty mruczą , aby uspokoić swoje kocięta. Kocięta , które brzmią wyrazić radość i miłość matki. I koty i koty tak wyrazić przyjemność. Niektórzy w ten sposób starają się leczyć pribolevshy gospodarza. Naukowcy, którzy są nazywane przez zoologów (Vikenti zawsze pamiętał o wieku rozmówców i starał się jasno wytłumaczyć), odkryli, że ich mruczenie pomaga nawet połamane kości dzianiny szybciej. Dudnienie powstaje pomiędzy membraną i gardła – podobnie jak naukowcy jeszcze nie wiedzą. Ale można powiedzieć, że jest gdzieś w środku urchalnik kota.

Objaśnienie Vincent został przerwany: w podwórku Mariska pojawił się na nowym rowerze, a dzieci, bez pożegnania Vincent, rzucili się do niej, każdy chciał jeździć.