426 Shares 8543 views

Sieci społeczne. Skąd wiesz, że hasło w kontakcie

„Vkontakte” – popularny i kochany przez wielu sieci społecznej. Rozmawiać z przyjaciółmi, dołącz do społeczności, aby zaprezentować się w tak zwanej „ściany”, słuchać muzyki i wiele więcej to niedrogi sposób na spędzenie wolnego czasu.

Niestety, można banalne hasła ze swojego wirtualnego biura. I dostęp do wszystkich funkcji w kontakcie zostaną zablokowane. Jednak istnieją sposoby, jak wiedzieć hasła w kontakcie. Do nich zwracamy naszą uwagę dzisiaj.

Zapamiętaj hasło w kontakcie. W jaki sposób? Procedura działania

 • Być może masz napisane kod dostępu gdzieś na papierze lub telefonu komórkowego, tak aby nie zapomnieć. Jeśli tak, spróbuj znaleźć rekord.
 • Spróbuj przejść przez wszystkie znane opcje pamięci, które można myśleć. Jestem pewien, że wśród nich przypadkowo „pop-up” hasła znaków.
 • Kiedy te środki są nieskuteczne, a kod dostępu nie pamiętał, nie ma innego sposobu , by poznać hasło w kontakcie. Zadzwoń do zasobu sieciowego.
 • Pobierz stronę główną przeglądarki sieci społecznej. Na dole upoważnienia jednostka ma hiperłącza „zapomniane hasło”. Kliknięcie na niego, pojawi się interfejs do odzyskania dostępu do kontaktu.
 • Teraz Twoim zadaniem jest wypełnienie wszystkich wymaganych pól w celu reaktywacji hasło. trzeba będzie wprowadzić nazwę użytkownika, adres e-mail lub numer telefonu urządzenia, co jest związane z kontem w kontakcie.
 • Do podanej liczby otrzyma SMS z kodem do odpowiednich wykresów. Jeśli wprowadzisz go bez błędów i zatwierdzić zmiany, dostęp do osobistego profilu zostanie ponownie uzyskane.
 • Skąd wiesz, że hasło w kontakcie, jeśli liczba nie jest znana odzysku? Jednakże w przypadku gdy kod potwierdzenia, tylko nieznacznie niższe, istnieje pewien związek jest włożona. Kliknij na niego, a strona przekieruje cię do formularza, który należy wypełnić w danych osobowych.
 • Wśród nich jest pobrać kilka skanów kolorów. Pierwszy skan – dane paszportowe z nazwiskiem. Drugi – zrzut ekranu, gdzie należy wprowadzić dane osobowe na tej stronie.
 • Otrzymany w ten sposób informacje pozwolą zidentyfikować Cię jako uczestnika styku sieci.
 • Jeśli chodzi o to, jak znaleźć hasło w kontakcie wprowadza do zadyszki z powodu braku właściwej informacji o rejestracji, użyj wbudowanej pomocy. Znajduje się w pobliżu wykresach, aby wprowadzić numer telefonu komórkowego.
 • Gdy pojawi się monit, można szukać swojego profilu na adres kontaktowy. Gdy strona w pytaniu do ustalenia, spróbuj ponownie dostarczyć wszystkie niezbędne informacje dotyczące postaci odzyskania dostępu.

cenna rada

Jeśli nie chcesz męczyć nad decyzją problemów, jak znaleźć hasło w kontakcie, myśleć z wyprzedzeniem o „prawo” do swojego konta w sieci. Przy rejestracji wygodniejszy w użyciu nazwy. W tym przypadku ograniczenie dostępu kontaktu nie będzie trudne.

bezpieczeństwo

Ze względu na fakt, że częste próby włamywania się na konta na popularnych portalach społecznościowych, zaleca się, aby wzmocnić bezpieczne wejście. Po wymyślić hasło swojego konta w przyszłości, należy spróbować, aby jak najwięcej trudnovosproizvodimym. Na przykład, oszust jest mało prawdopodobne, aby powtórzyć typu kombinacja al234hgopd738 * fishdst_324r lub podobny.

Nie zapomnieć hasłem bełkot do siebie, zrobić kilka kopii: jeden na papierze, inne – na nośnikach elektronicznych. Postaraj się zapamiętać i ostatecznie opracowany zestaw znaków.

Nie daj się nabrać na sztuczki

Czasami Twój profil praca może przyjść powiadomienie o otrzymaniu jakiś wirtualny prezent (na przykład w grze), ale żeby dostać, trzeba iść do zewnętrznego łącza.

Albo próbować zachęcić was z ciekawych informacji, czucia itp, co wymaga również wycofania ze stron społecznościowych.

Nie bierz poważnie takich listów. Gwarantowane 99,9%, który był podobny do rozkładu pochodzą od spamerów reklamujących swoje zasoby. Albo nawet bardziej niebezpieczna opcja: do zasobów zewnętrznych, można umieścić wirusa na komputerze.