93 Shares 8032 views

Zapalenie trzustki lecznicze środki folk

Zapalenie jest chorobą wywołaną przez trzustki zapalenia. Odróżnić przewlekłe i ostre zapalenie trzustki. Ta choroba podstępna, więc nie należy samoleczenia. Jednak rada niektórych ludzi pomoże każdemu.

Leczenie Ludowa trzustki opiera się przede wszystkim na zmianę własnego życia. Trzustka reaguje negatywnie na złą dietę, tytoniu i alkoholu, stresu i innych negatywnych rzeczy. Na pierwszych objawów choroby (ból w prawym górnym kwadrancie lub wysoko w żołądku, nudności, wymioty) jest niezbędna do refleksji i przemyśleć swoje przyzwyczajenia. Jest to pierwsza Rada Ludowa, którzy chcą pozbyć się zapalenia trzustki.

Leczenie zapalenia trzustki środków ludowej ostrego ataku.

Ludzie powinni trzymać się z trzech zasadniczych elementów: zimna, głodu i pokoju. Co to znaczy? Pacjent powinien być wyposażony leżenia w łóżku, ograniczenie aktywności fizycznej. Głód, że ścisła dieta, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Pierwszy dzień najlepiej jest używać tylko wodę mineralną. Można umieścić krótkim czasie zimnej wody butelkę na bok. Należy skonsultować się z lekarzem! Choroba ta wymaga recepty i nadzór lekarza i leki leczenie pantkreatita ludowe tylko pomaga przezwyciężyć chorobę.

W przewlekłym diety choroby – główny sposób leczenia. Odżywianie powinno być ułamkiem – od czterech do sześciu posiłków dziennie. Polecam wyeliminować przez długi czas, i to jest lepsze dla wszystkich następujących produktów: kawa, kakao, mocnej herbaty, czekolady, słodyczy. Nie zaleca się stosowanie tłuste, pikantne, kwaśne, pikantne potrawy, wędzone mięsa i marynaty, pełne mleko, produkty bogate.

Ta lista jest bardzo długa, więc lepiej jest wymienić, co jest możliwe i użyteczne. To wegetariańskie zupy, gotowane na parze hamburgery z chudej wołowiny lub ryb, sałatki, czerstwy chleb, owsianka na wodzie z gryki ryż, płatki owsiane, makaron gotowany, masła (tylko trochę), a także lepszego gotowania. Jednak nawet dieta medyczny należy omówić z lekarzem.

Jeśli zapalenie trzustki był spowodowany ostrym ataku, a następnie do pełnej diety żywności idą stopniowo, co dwa dni, dodając jeden lub więcej składników żywieniowych.

Leczenie zapalenia trzustki środków ludowej obejmują stosowanie wody mineralnej. Należy zwrócić uwagę na etykiety, w którym choroba, w której polecić konkretny wodę mineralną. Zapalenia trzustki bardziej nadają małą wodą mineralną.

Jak leczyć zapalenie trzustki w domu?

Poprawy funkcjonowania trzustki, można użyć ziół. Opłaty żółciowe zwykle stosuje się.

a) immortelle – 6 łyżki, Hypericum – 3 łyżki, pospolity – 3 łyżki. mieszanka trawy. Infuse jedną łyżkę wrzącej wody, pić trzy razy dziennie przed posiłkami.

b) Przygotowanie mieszanki ziół root berberysu, kubków brzozy, pokrzywy liści, elecampane korzeni, kwiatów Kocanki, ziołowym centaury, korzenia łopianu. Następnie dwie łyżki wlać wrzącej wody i pozostawić w termosach noc. Zaleca się pić wywar przed posiłkami przez 30 minut, trzy razy dziennie.

c) centaury, szałwi i rumianku w równych ilościach – 1 łyżkę stołową (centaury może mniej) do parzenia w termosu, napój łyżeczkę co dwie godziny.

zapalenie trzustki Leczenie obejmuje środki zaradcze ludowe i soki warzywne. Tak, od dawna wiadomo skuteczności ziemniaków i soku z marchwi. Jest produkowany w trzech średnich ziemniaków i jedną lub dwie marchewki. Trzeba pić sok przed posiłkiem w wysokości dwustu gramów. Przebieg leczenia 7 dni.

Często stosowany w leczeniu zapalenia trzustki środków ludowej witaminy wywar, który jest zalecany do picia przez cały rok. Może być wykonany z bioder róży, jarzębina, kruszyna, mięty.