674 Shares 7065 views

Biografia Dzhennifer Lopes. Fakty z życia

Jennifer urodziła się 24 lipca 1970 roku w Bronksie, a ubogich obszar miasta Nowy Jork. Jej rodzice wyemigrowali z Puerto Rico. nazwisko matki jest Guadalupe Rodriguez, a jego ojciec – David Lopez. Jennifer ma również dwie starsze siostry – Leslie Lopez i Linda Lopez (obecnie dziennikarz). Rodzina była bardzo słaba, pomimo faktu, że rodzice wszystkich swoich sił próbował zapewnić dobre córki i dać im wykształcenie. Matka i ojciec zaoszczędzone pieniądze przez długi czas iw końcu wysłał Jennifer szkołę katolicką. Tam zdobyła z wykształceniem średnim czasie. dzieciństwa piosenkarki spędził w jednej z ulic Nowego Jorku, który już dawno uzyskał złą nazwę. Jej matka, Guadalupe, cały czas starając się chronić córkę przed negatywnym wpływem ulicy.

Biografia Dzhennifer Lopes mówi, że jest to matka dała mały Jenn w szkole tańca, tak szybko, jak to było pięć lat. Dziewczyna studiuje szkoły tańca flamenco i tańca towarzyskiego. Lopez dobrze podane te rodzaje tańca, sądząc po tym, że około dwóch lat, brała udział w różnych konkursach tanecznych, zdobywając nagrody. Z biegiem czasu, Jennifer jest coraz bardziej przepojone miłością do tańca.

Po miała czternaście lat, mówi biografia Dzhennifer Lopes, zaczęła brać lekcje wokalne. Był to pierwszy krok w swojej karierze muzycznej. Brała też udział w różnych szkolnych produkcjach teatralnych. Niestety, Guadalupe nie wziął jej córka hobby poważnie. Mama chciała jej córka została przyjęta do prestiżowego college'u i zostać adwokatem. Za namową rodziców, Jennifer idzie do pracy w kancelarii, kiedy okazuje siedemnaście lat. Tam się aby zobaczyć plakat zapowiada zestaw w jednej ze szkół tanecznych Manhattanu. Lopez nie przegap swojej szansy i idzie tam.

W tym czasie jej życie było bardzo trudne. Rano i po południu, pracowała w firmie, a wieczorem iw nocy – tańczyła. Jennifer idzie do college'u po jakimś czasie i studiował tam tylko jeden semestr, rzuca instytucję edukacyjną, w końcu postanowił zostać tancerzem. Ze względu na ich wybór na rzecz Lopez tańczących kłótni z ojcem i matką, i opuszcza dom. Zaczęliśmy mieć problemy z obudowy. Jenny długo spaliśmy w studio tanecznym! Jak biografii Dzhennifer Lopes, dziewczyna w tym czasie działał tylko w tanich filmów. Ona bezskutecznie uczestniczyło wiele próbek, ale za każdym razem został odrzucony. Z tego powodu, Lopez został wciśnięty. W wieku dziewiętnastu lat dziewczyna miała szczęście, i zajęło w roli tancerza w „Złotych musicali Broadwayu”. To było po musicalu „Synchronicity” i „Living Color”. W ten sposób rozpoczęła karierę Dzhennifer Lopes.

Biografia: Życie osobiste

Przez cały czas na początku swojej kariery, Jennifer nie miała kogoś bliskiego lub przyjaciół. Praca, taniec całkowicie zastąpić całe swoje życie osobiste, ale w głębi serca wciąż była sama. Jenny stała się pierwszym mężem Ojani Noa, który pracował jako kelner w jednym z Miami szkołach. Ale ten sojusz nie trwał długo, a rok później rozstali. Potem wyszła Chris Judd, tancerz. To małżeństwo również było nieudane. W 2002 roku piosenkarka rozpoczęła romans z Benom Afflekom, słynnego hollywoodzkiego aktora i scenarzysta. Natychmiast znaleźli się na liście najbardziej popularnych par w Hollywood. Zaplanowano ślub, ale został odwołany na kilka godzin przed ceremonią, mówi biografia Dzhennifer Lopes. Wtedy nie było małżeństwo z piosenkarką i tancerką Markom Entoni. W 2008 roku Jenny urodziła dwóch bliźniaków – chłopca i dziewczynkę. W 2011 roku, parę Lopez i Anthony wyraziły chęć zerwania stosunków. Młody aktor Casper Smart jest nowy chłopak Dzhennifer Lopes.

Biografia: wysokość i masa

Lopez utrzymuje się w dobrej kondycji zawsze. Celebrity waży około 121 funtów (55 kilogramów). Jej wysokość – 167 cm.