560 Shares 6216 views

"Novorossiysk-Sewastopol" – prom pasażerski

Po ostatnich wydarzeniach politycznych, takie obszary jak Symferopol-Krasnodar, Sewastopol-Soczi, Noworosyjsk-Sewastopol zaczęły cieszyć się szczególną popularnością. Prom przeznaczony do przewozu osób swobodnie przemieszcza się z przejścia Kerch do portu Kavkaz iz powrotem. A co z resztą tras?

Przydatne innowacje

Warto porozmawiać o takim kierunku jak Noworosyjsk-Sewastopol. Prom na tej trasie zaczął chodzić niedawno. Komunikacja pomiędzy tymi dwoma miastami odbywa się regularnie. Faktem jest, że Krym jest teraz związany z terytoriam Krasnodar nie tylko ze wspólną historią, kulturą, tradycjami itd., Ale także z dostawami produktów, samochodów, mebli, sprzętu – w ogóle dla każdego. Ponieważ od końca 2014 roku zaczął chodzić transport wodny w kierunku Novorossiysk-Sewastopol. Prom jest duży, nowoczesny – przewóz jest cichy. Przedstawiciel nowego przejścia powiedział, że ładunkowy statek pasażerski wykonuje dziesięć lotów miesięcznie (zarówno w jednym kierunku, jak iw innym kierunku). Może to wydawać się małym wskaźnikiem, ale warto pamiętać o odległości – to dość duże.

Wskaźniki

Więc prom cargo "Sevastopol-Novorossiysk" jest przeznaczony dla prawie stu ciężarówek! Jest to doskonały wskaźnik – nie każdy statek może pochwalić się takim pochlebstwem. Po drodze, prom około 18-20 godzin – zależy od pogody. Kierowcy pojazdów transportujących statek oferują komfort i trzy posiłki dziennie przez ten czas. Wielu zainteresowało się kosztem promu "Novorossiysk-Sewastopol". Transport jednego wagonu kosztuje 26 700 rubli. Przy okazji, jest to lojalna cena. Przy okazji, warto zauważyć jeden niuans: jeśli prom nie jest w pełni załadowany, to jego wysyłka może zostać odłożona.

Plany na przyszłość

Jak już wspomniano wyżej, Novorossiysk-Sewastopol to prom, który nie jest tylko pojazdem, ale także sposobem na zapewnienie półwyspu wszystkiego, czego mieszkańcy potrzebują na całe życie. Z tego powodu planuje się uruchomienie kilku takich statków. Powinny być bardziej przestronne. Jeśli prom "Petersburg", który obecnie prowadzi loty, może pomieścić 95 ciężarówek, to wskaźnik innych, większych statków powinien wynosić 140 wagonów. Każdy z promów będzie musiał przyjeżdżać dwa razy w tygodniu. Łącznie nie będzie 10, ale 40 lotów miesięcznie! W ten sposób każdy z promów będzie mógł przewozić ładunki zarówno z Krymu do kontynentalnego, jak i odwrotnie. I w tej chwili – to jest główne zadanie.

Jednak wiele osób zastanawia się, czy prom odbędzie trasę Novorossiysk-Sewastopol, której celem jest transport pasażerski. W tej chwili idea ta jest również na etapie rozwoju. Do tej pory można dojechać do Noworosyjskiego przez prom Kerch – prom znajduje się tylko pół godziny, więc wystarczy wziąć bilet w kierunku Sewastopola-Noworosyjskiego i zacząć. Autobus (biorąc pod uwagę czas na prom) będzie około 8 godzin – nie tak długo, przy okazji, jako statek towarowy, o którym mówiliśmy powyżej.

Wiza na Maltę: jak ją zdobyć
754 shares 6919 views
Park Natasha: opis i zdjęcie
109 shares 9431 views
224 shares 4367 views