886 Shares 2289 views

Król psychodeliczne grafiki i rysunki Emilio Puchchi

Projektanci nazywają to najbardziej bogaty i sukces w świecie. Pierwszym Europejczykiem, który stonowane na rynek amerykański, był prawdziwym eksperymentator, marzy o znalezieniu idealnego materiału.

Dzisiejsza historia jest o przodka słynnego domu mody Emilio Pucci, której psychodeliczne wzory nie tracą na popularności do dziś.

Polityka sny

Chłopiec, który urodził się we Florencji w 1914 roku, nawet nie myśleć o tym projekcie. Jadąc z cenionym i dobrej szlacheckiej rodziny chciał zostać przywódcą politycznym, a nie mógł sobie wyobrazić, że jego imię przejdzie do annałów historii mody. Młody człowiek, który zrozumiał, że tylko doskonała znajomość daje mu możliwość przeprowadzenia wszystkie jego plany dobrze zbadane.

Ukończył University doktora nauk politycznych z Emilio zaproszony do reprezentacji olimpijskiej na nartach. Uważa się, że po tym zdaniu jego życie zmieniło się radykalnie. Emilio najpierw pomyśleć o pięknych i wygodnych ubrań, nie ogranicza ruchów podczas zejścia ze stoków górskich.

kostiumograf

Więc sportowej młodych ludzi, aby dokładnie zastanowić się każdy szczegół, daje wskazanie krawca zmienić swoje ślady. Narty w nowej formie Emilio Pucci raz schwytany fotografa kadrowej magazynu mody, zdjęcia transferu Diane Vriland – redaktor naczelny Vogue.

Ona został uderzony przez niezwykły widok kombinezon narciarski, a kiedy dowiedział się, że chłopiec został opracowany projekt niezależnie, pośpieszył przedstawić wyjątkową osobę znaną w tym czasie firma zajmująca się produkcją odzieży.

moda sława w świecie

Emilio wymyślił nowego modelu sprawności, a po triumfalnym wydaniu markowe ubrania słynny wydział kupił całą kolekcję do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i oferowanej pączkowanie Pucci podpisać długoterminowy kontrakt dla niego. Traditonal kostiumy stworzone poruszenie w Stanach Zjednoczonych, dzięki czemu znane nazwisko Emilio Pucci.

Kolekcja damska

Projektant zaangażowany nie tylko w rozwoju strojach sportowych. Stał zainteresowany w tworzeniu kolekcji odzieży damskiej, dając uczciwej wolności seksualnej ruchu.

To właśnie on opracował 40-tych ubiegłego stulecia, stylowy strój, składający się z surowymi spodniach i koszuli, która została uznana za prawdziwie rewolucyjny. Kobiety uwielbiały jego ubrania i osoby medialne stać w kolejce, aby kupić nowe stworzenie od Emilio Pucci. Pierwsze shopper projektant przedmiotów był piękny Sofi Loren, a za jej eleganckie stroje mile widziane E. Taylor i Richard Hayworth.

Otwarcie butików na całym świecie

Emilio Pucci, który stał się bardzo znany człowiek w świecie mody, myśleć o tym, jak otworzyć własne studio-Shop. I zdał sobie sprawę, jego marzenie o tworzeniu odziedziczyła szlachetny zamek jest teraz sklep szycie. Jednak Pochodzący z arystokratycznej rodziny władców Florencji czuł pewną szczelność i nie podać nazwę ich stroje, podpisując wszystkie zbiory o nazwach Emilio.

Później Couturier otwiera butików marki na całym świecie, prezentuje zupełnie nowe kolory i jasne wydruki. Jego słynne przycięte spodnie capri stały się prawdziwym dobrodziejstwem w szafie mody.

Rozwój nowych tkanin

Couturier mody odrzucił dotychczasowe standardy, oferuje wyjątkowo wyraźne sylwetki. Wydał zbiór dzianiny jedwabiu, nie mają ścisły formę, ale nemnuschiesya i bardzo lekkie. Emilio Pucci sukienki, które zostały po raz pierwszy szyte stretch niezwykle ładnie podkreśla figurę, dbając o poprawę technologii i nadal szukać najlepszej tkaniny.

1959 został oznaczony przez rozwój nowych projektantów, stworzył dla swojej narzeczonej prawie nieważkości sukni wadze zaledwie 150 gramów. Koszulka jedwabiu, o nazwie „Susie Silkitay” został wprowadzony do produkcji w ciągu sześciu lat. To było po tym wynalazek Pucci nazwany najbogatszy projektanta mody na świecie.

marka rodzynek

Logos projektant mody dom – to niezwykłe kolorowe nadruki i wzory Florentine. Ulubiony projektant kolor stał się fuksja, który w połączeniu z zakresu pomarańczowego. Emilio Pucci nazywa założyciel malarstwa na jedwabiu, który ze swoją lekką ręką stał się bardzo popularny.

Figury szeroką gamę geometrycznych kształtów przypominających iluzji optycznych, które nie chcą mieć oczy. Psychodeliczne motywy stały się modnym trendem i osiągnął swój szczyt w latach 60-tych. Niesamowite jasne kolory i niepowtarzalny obraz stał się prawdziwym symbolem domu mody.

Emilio Pucci: duchy

Aromaty, który zaczął produkować markę w ścisłej współpracy z renomowanymi perfum cieszył niewiarygodny sukces. Klasyczne i jasne duchy nie może być lepiej podkreślić luksusowe sukienki.

W 2007 roku wszyscy fani wykonany prezent na 60-lecie włoskiego domu „Emilio Pucci”. „Vivara” – bezczelny kwiatowy zapach, w którym delikatne nuty jaśminu przeplata się z miękką toffi. Świeże zielona trawa, czyniąc go do najlepszych notatek, zmiękczona przez ciepłymi akordami paczuli.

Fani docenili i opakowania – jasne i efektowne drukiem na „Emilio Pucci”. „Vivara” z zamiatania pociągu, który całkowicie brakuje słodyczy, przez wiele lat trzyma palmę wśród wszystkich smakach marki. Uważany jest za arcydzieło awangardowej firmy projektowej.

Co ciekawe, Fantasmagoryczny jasne motywy popularne dzisiaj, a wiele projektanci używają wynalazł wydruki Pucci w swoich zbiorach. Couturier, który przeszedł na emeryturę w 1992 roku, był pierwszym, aby sportowej elegancki i dał płci wygodny strój do wypoczynku.