825 Shares 3855 views

Co to jest anime OVA? Ciąg dalszy dodatek działki lub oddziału?

Podczas gdy statki kosmiczne podróżować po galaktyce, anime powoli przejmując świata. Nie ma takiego kraju, gdzie było kilkadziesiąt fanów japońskiej animacji. Zaprawiony otaku wiedzieć, że to nie tylko różne gatunki, ale także gatunki. Ale początkujący animeshniki coraz częściej zastanawiać co OVA anime. Czym różni się od serialu lub filmie fabularnym, co jest, a co tworzy? Przekonajmy się.


Co to jest anime OVA?

OVA lub, jak mówią w kraju wschodzącego słońca, oryginalne anime wideo – jest to specyficzny format serialu, który jest przeznaczony wyłącznie dla DVD lub sieci. nigdy nie zostanie pokazany „Ovashki” w kinie lub w telewizji, jak to się robi z pełnym anime lub filmów w Japonii.

Pierwszy OVA wydany w 1983 roku serialu sf. Po debiucie gatunek ten zaczął aktywnie wykorzystywać do tworzenia klipów z kategorii „18+”, tylko 1983 opuścił 14 jajeczek, z których 11 zostały przeznaczone dla ograniczonej widowni wieku.

fabuła

Obecnie „ovashki” time out po prawie każda seria sezon. Są one nie więcej niż sześciu, średnio 2 lub 3 wątków prac nie są kontynuacją anime. Zwykle lub adaptacją rozdziałów mangi, które nie są zawarte w serialu, albo inna historia z głównych bohaterów. Jak, na przykład, anime "Fairy Tail" (OVA 2nd). W nim postacie pojawiają się przed mieszkańcami oglądalności w zwykłym świecie, a nie stronom cechu czarodziejów.

Ale w anime „Bardzo zadowolony Bóg” OVA opowiada o codzienności Nanami i Tomoe. „Ovashki” nie jest kontynuacją fabuły sezonu, jest to mała jednoczęściowa historia, która jest ze strun, rozwój fabuły i finał. A wszystko to mieści się w standardowych 24 minut.

OVA i wypełniacz

Po rozpoczęciu otaku nie wiem co anime OVA, często mylą te produkty z wypełniaczami. Wypełniacze są uzupełnieniem serii telewizyjnych, które nie są związane z głównego wątku, a jedynie dodaje do zwiększenia czasu trwania pokazu. Jeśli oglądać pokaz i pominąć kilka wypełniaczy, nie wpływa na postrzeganie historii. Doskonałym przykładem serii wypełniaczy jest „naruto: Hurricane Krn”. Ta praca jest jednym z dabberov nawet zwanych „Naruto:. Wypełniaczy Hurricane” Z serii 487, który ukazał się w tej chwili około 200 są wypełniacze. Przyczyna Wyjścia wypełniaczy często jest szybkie wyjście z serii anime. I w tym tempie nie uda mangi, na której seria zostanie usunięty. Dlatego animatorzy mają spowolnić uwalnianie serii, a jednocześnie nie pozostawia widza bez regularnej serii z ich ulubionych bohaterów.

Gwarancja jakości

OVA i wypełniacz są podobne tylko w jednej rzeczy – nie mają one wpływu na fabułę, która rozwija się w serii. Wypełniacz jest znacznie słabsze niż w oryginalnej serii, zarówno w odniesieniu do historii, jak i pod względem pokazuje się, ale czasami wypełniacze mogą przejść przez kilka miesięcy, co w pełni łuku samym czasie (Arch – z szeregu dobrze zdefiniowanej sekwencji, które są związane z jednym wykresie). W związku z tym, „ovashki” nie jest gorszy pod względem jakości do oryginalnego anime. Można to zauważyć w opisie oraz w historii. OVA nigdy przerywać nadawanie serii, i jest po zakończeniu sezonu.

Z „ovashki” życie jaśniejsze

„Bezdomny Bóg”, „Opowieść o Fairy Tail”, „siatkówka”, „Prezes Rady Studentów, pokojówka” – serii, która jest „ovashki” można nazwać setki lub nawet tysiące. Co to jest anime OVA? Dla zwykłych ludzi, zwykle termin, który odnosi się do serii, nie ma wpływu na fabułę. I tylko dla otaku, że IAD – to kolejne spotkanie z ulubionymi postaciami, które można zobaczyć w różnych gatunkach i ról, a ostatni czas, aby cieszyć się ich towarzystwem na koniec sezonu.