472 Shares 2140 views

Ufa wodny "Planet": adres, opinie

Nie tak dawno temu w pierwszym parku wodnego Ufa miasta został zbudowany, który stał się centrum rozrywki i zabawy aktywnych firm polubownego rodziny. Wszystkie dzieci, bez wyjątku, natychmiast zakochuje się w tym fascynującym miejscu i czekamy na kolejną wizytę.

Natychmiast po odkryciu wielu zróżnicowanych opinii użytkowników o tym parku wodnego online. To oni tworzą podstawę tego przeglądu. Ufa park wodny jest naprawdę warte odwiedzenia, ponieważ zapewnia fontannę pozytywnych emocji, że tak powiem, święto duszy i ciała.

Miasto Water Park

Jeśli nie wiesz, jak wiele parków wodnych w Ufie, to spieszę poinformować: tylko jeden. I tak go znaleźć w mieście nie jest trudne. Jeśli zgubi – język przyniesie. Dokładny adres – ul. Entuzjaści, d. 20 SEC "Planeta". To centrum Ufa i miejscem, gdzie łączy się z trzech głównych arterii miasta – Sipaylovsky zejście, Mendelejew Ulica i Aleja Salavat Yulayev. Z lotniska do „Planety” SEC konieczne jest podróżować 25 km. Ale nie wszystkie pojazdy podjechał do budynku – czasami trzeba przejść od przystanku autobusowego.

Centrum handlowo-rozrywkowe „Planeta” (Ufa) jest trudny do pominięcia, będąc w pobliżu, ponieważ na terenie kompleksu trzypiętrowego ponad 150 metrów kwadratowych. m. W jej murach znajduje się kilka restauracji i kawiarni, hipermarket spożywczy, „Okay”, centrum handlowe z szeroką gamą maszyn, elektroniki, odzieży i towarów dla dzieci. Istnieje również park rozrywki rodzinnej „Megalend” i dziewięć kin.

Goście nigdy nie było problemu z miejscem postojowym. Jednak podróż zimą do budynku może być trudne ze względu na śnieg, który nie zawsze jest usuwany w czasie. Zapoznaj się z ruchomymi schodami w dół do minus drugiego poziomu, dojdziesz do jednego i jedynego parku wodnego w Ufie. Co ludzie mówią, że został on odwiedził?

Zakup biletów

Planując podróż do centrum handlowego „Planet” (Ufa) na przyjemny i odpoczynku w krytym aquaparku, ważne jest, aby pamiętać, że w poniedziałek pracuje z 12.00 oraz w pozostałe dni – od 10.00. Kończy swoją pracę i rozrywki park jest zawsze w tym samym czasie – na 22.00. Jednak sprzedaż biletów na jego terytorium odbywa się tuż przed 19.30. Poprzez zakupy online można zrobić o każdej porze dnia, a nawet oszczędności.

Osoby niepełnoletnie nie mogą być w parku wodnym bez opieki osoby dorosłej. Dzieci dorastające do jednego metra (znajduje się w pobliżu kasach specjalnej linii) odwiedzić park wodny w Ufie darmo. Na terenie system zniżek dla grup zwiedzających – im większa grupa, tym większa zniżka. Osobne terminy płatności są dostępne dla grup szkolnych. Istnieją specjalne świadczenia dla osób niepełnosprawnych, emerytów, studentów, rodzin wielodzietnych i obywateli o niskich dochodach. Koszt biletu weekend jest wyższa niż w dni powszednie. Odwiedzający będą mieli możliwość zakupu biletów na trzy rodzaje:

  • dwie godziny;
  • Cztery godziny;
  • przez cały dzień.

usługi

Poprzez zakup biletów do parku wodnego (Ufa), będzie można jeździć wszystkie przejazdy są dostępne, być we wszystkich basenów, jacuzzi, sauną i łaźnią turecką. Zwiedzając oddzielny obszar SPA, ryby piling, obsługa w barach i restauracjach, a także usług fotograficznych są dostępne dla gości za opłatą. Na uwagę otrzymane przy wejściu bransoletki – 2000 rubli, które można płacić w barach i kawiarniach. Kwota spędził powinien opłacać przy wyjściu.

Zapewnia – szatnie, szafki na ubrania, suszarka do włosów do suszenia, matki i pokoju dziecka, a także łóżka, kamizelek i okręgów. Pozytywnym aspektem jest to, że prysznice dla mężczyzn i kobiet są oddzielne, ujemny moment – wspólny pokój. Pewne zamieszanie wśród indywidualnych użytkowników ze względu na brak ręczników.

Pierwsze wrażenia rozpocząć przy wejściu

Aktywny park wodny rozrywki w centrum handlowym „Planeta” otwarty pod koniec 2013 roku. Widziałem ten skomplikowany obszar 5400 tys. m zanurzenie Cię w świat okresu jurajskiego. Znajdziesz się w otoczeniu tropikalnej roślinności, wodospadów, jezior, zalewów, jaskiń i dinozaurów. Kawiarnie są ułożone w taki sposób, że wydaje się, że jest to prehistoryczna wieś.

Jak powiedzieć o licznych odwiedzających, wnętrze parku wodnego jest fascynująca, jak najszybciej przekroczyć próg. Po wejściu jesteś otoczony ze wszystkich stron przez kamienne ściany i egzotycznych roślin. Kamienie mogły przedostać się ogromne dinozaury. Są one dobrze zaprojektowane, i wydaje się, że ma przyjść do życia i pościg za wami. Dzieci są tak tajemnicza atmosfera robi wielkie wrażenie.

Najlepszy czas na wizytę

Idealny Plan jazda zjeżdżalni w dzień powszedni. Sądząc po opiniach, to najlepiej, aby rozpocząć aktywne i zabawy spędzić czas odwiedzając Ufa wodny „Planeta”, z godziny dnia. W tym czasie nie wiele osób w jego murach, dzięki czemu można łatwo dostać się do wszystkich slajdów i inne dostępne łóżka i pierścienie gumowe.

Segment ten jest najlepszy, bo jeszcze pod koniec płatnego czasu ma duże kolejki pod prysznicem i fenam. Karę minut każdy zaległych sześć rubli. Z dużym napływem ludzi, czyli weekendowe i wieczorne godziny trzeba tracić cennego czasu na biegu jałowym w kolejkach.

Warunki dla dzieci

park wodny dla dzieci Ufa, w zasadzie, jest bezpieczny. Oczywiście, ważne jest, aby upewnić się, że roller coaster, że wybiorą się na ich wiek. W środku znajduje się oddzielna część z ciepłą wodą dla małych dzieci. Dla nich istnieją specjalne zjeżdżalnie i pistolety wodne. Cały teren jest rozproszone instruktorów, którzy są ściśle monitoruje, co się dzieje, zwłaszcza dla dzieci. Zagubione natychmiast wrócił na swoje miejsce.

Powietrze w pomieszczeniu jest bardzo ciepło, nie ma praktycznie żadnych przeciągów – oni tylko pojawiają się po otwarciu drzwi zewnętrzne. Należy zauważyć, że w całym parku wodnego jest bardzo śliskie podłogi, gdyż istnieje ostrzeżenie więcej ustanowionych etykiet.

Na wodzie

Na oficjalnej stronie internetowej Parku Wodnego mówi, że woda jest zgodny z międzynarodowymi standardami jakości. Filtracja i dezynfekcja odbywa się w kilku etapach. Oczywiście, gdy w wodzie jednocześnie istnieje ogromna liczba ludzi, dezynfekcja jest sprawą najwyższej wagi. Właściciele starają się maksymalizować park wodny, aby chronić swoich klientów przed zainfekowaniem.

Jednak niektórzy użytkownicy tego rodzaju środki ochronne wydają się przesadzone. Mówimy o chloru. Oczywiście, w każdym park wodny, basen lub łaźni wodnej dodaje się chlor, ale jak mówią niektórzy użytkownicy, w Ufa aquaparku chloru tyle, że warto zapach w nosie przez kilka dni po wizycie. Dlatego należy zachować ostrożność, jeśli są szczególnie wrażliwe na takie środki dezynfekujące.

Niezapomniane atrakcje wodne

Dla emocji park ma 12 Ekstremalne slajdy. Wszyscy goście są w podziwie nich. Szczególną miłością zarówno dorosłych jak i dzieci zasługują na basen ze sztuczną falą, w którym można poczuć się w burzliwym morzu. Aktywny zejście z ekstremalnych zjeżdżalni mogą być zastąpione przez nie mniej imponujące na okręgu pływania „rzeki”, okresowo się pod strumieni wodnych.

Jedno z miejsc na beczce wody, która okresowo odwróconym. Ci, którzy już odwiedzili park wodny Ufa ze specjalnym entuzjastą dwóch dużych prędkości jazdy rollercoaster i unitazopodobnom. Dobre recenzje ma wannę z hydromasażem.

Należy zamówić zdjęcie

Kto nie chce, aby fajne zdjęcie na pamiątkę przyjemne spacery, zwiedzanie Ufa wodny. Komentarze gości odzwierciedlają ogólne niezadowolenie z faktu, że fotografowanie siebie na swoim gadżetem w aquaparku jest zabronione. Jeśli strażnik złapie to robisz, będziesz musiał zapłacić karę. Ma to na celu zapewnienie, że użytkownicy zamówić usługi umieszczono zdjęcia zapłacił.

Ale jak zauważył, fotograf personel naprawdę nie pocić na produkcję wysokiej jakości personelu. Jest to zrozumiałe, ponieważ wiele pracy i zrobić dobre zdjęcie nie jest tak łatwo się poruszać. Jednak w wyniku kilku kart fotograficznych z osobami nerazmazannymi na tle niemal żyjących dinozaurów nadal mogą zabrać do domu. Niektóre nie, ale wszystkie takie same pamięci.

Ufa wodny wydał już insane ilość przyjemnych doświadczeń dla wielu użytkowników. Część z nich uważa, że wysoka cena świadczonych usług jest w pełni uzasadnione, inni są skłonni uwierzyć, że nadal jest zbyt wysoka. Ale bądź co bądź, burza pozytywnych emocji będąc tutaj wszyscy doświadczyli. Szczególnie pamiętny to święto dla dzieci. Niezwykłe wnętrze i zachęcające atrakcje na długi czas pozostanie w ich pamięci jako najlepsze momenty życia.