100 Shares 7511 views

Jest paszport potrzebne na Krym? Wskazówki i sztuczki

Co może być lepszego łagodne południowe morza i ciepły krymski słońce? Reszta na Krymie zawsze było dość popularne. Łagodny klimat, wiele naturalnych i historycznych atrakcji, infrastruktury, złote piaszczyste plaże od dawna przyciąga fanów na odpoczynek na morzu.

Niedawno terytorium Ukrainy, a kwestia , czy niezbędny paszport na Krym, Rosjanie obchodzi. W rzeczywistości, wielu mieszkańców Federacji Rosyjskiej tradycyjnie iść odpocząć tutaj. W rosyjskiej misji dyplomatycznej Ukrainy określone zasady przekraczania granicy dla obywateli rosyjskich. W kwestii, czy paszport jest potrzebny na Krymie, nie powiedziano mi, że do wejścia na Ukrainę wystarczy pokazać rosyjskiego paszportu wewnętrznego. Rosjanie bez rejestracji mogą przebywać 90 dni na terytorium Ukrainy, czyli prawie trzy miesiące. służby graniczne stały moment przekraczania granicy w karcie migracyjnej.

Czy paszport na Krymie jest potrzebna dla nieletnich? Dla dzieci w wieku poniżej 16 lat, wchodząc na Ukrainie z rodzicami, konieczne jest przedstawienie aktu urodzenia. Dziecko podróżują w towarzystwie osoby trzeciej wymaga zgody obojga rodziców (notarialnie) do opuszczenia go za granicą, co powinno być wskazane, w towarzystwie kogo i dokąd idzie.

W kwestii, czy paszport jest potrzebny na Krymie, można odpowiedzieć twierdząco, jeżeli planujesz z Ukrainy, aby przejść dalszy tranzyt do państwa trzeciego. Wtedy lepiej jest znaczek na skrzyżowaniu ukraińskiej granicy natychmiast umieścić w paszporcie, gdyż w przeciwnym razie mogą pojawić się uzasadnione pytanie, kiedy będzie do państwa trzeciego w Służby Granicznej, gdzie i kiedy przekroczenia granicy przy wjeździe na Ukrainę.

Jednak większość Rosjan wchodzimy w kraju, aby odpocząć na słonecznym półwyspie. Wielu turystów wybrać wycieczki autobusowe z Krymu. Jakie są ich zalety?

Faktem jest, że w większości kurortach Krymu nie ma lotniska, stacje kolejowe, więc w każdym przypadku konieczne jest przesiadać i dotrzeć do celu autobusem. Ważne jest również, że podróż autobusem pozwala zobaczyć wszystkie krajobrazy miejsc, przez które biegnie trasę. Ponadto, w porównaniu z kosztem pociąg lub samolot bilety, podróż autobusem będzie kosztować znacznie tańsze. Ponadto, nie trzeba się martwić o tym, jak dostać się do hotelu: autobus zabierze Cię bezpośrednio do miejsca przeznaczenia! W związku z tym, wycieczki autobusowe są coraz bardziej popularne.

wycieczki na Krymie od dawna popularne wśród koneserów historii i kultury. Piękna przyroda, wodospady, wąwozy i dziwaczne kształty skalne powstałe w wyniku wietrzenia, przyciągają wielu turystów. Oto dawna rezydencja królewska – Livadia, Massandra, piękny pałac hrabiego Woroncowa, w Yusupov Palace. Pozostałości starożytnej osady Greków i Rzymian, Sarmatów i Scytów, Pałac chanów krymskich, Glade bajek i Marble Cave – wszystkie te bogactwa nie pozostanie obojętny ani najbardziej zagorzałym fanem wakacji na plaży.