765 Shares 4266 views

Trening siłowy. Kompleks moc ćwiczeń dla kobiet i mężczyzn

Już podczas swoich lat szkolnych człowiek zaczyna rozumieć, że każdy ruch sił do pracy pewnej grupy mięśni. Sami absolutnie cały ruch może mieć jakiś system, dzięki któremu będą powstawać energia. Mięśnie są bezpośrednio związane z metabolizmem. Innymi słowy, im większa masa mięśniowa, tym więcej kalorii trzeba dać swoje ciało do odzyskania. I powinno być zrozumiałe, że dostarczają składniki te powinny być stale w stanie spokoju i aktywności fizycznej. Jeśli początkujący sportowiec będzie prowadzony przez niektóre z zaleceń, ćwiczenia energetyczne skorzystają: włókna mięśniowe stają się mocniejsze i bardziej wydajne. I należy zauważyć, że proces szkolenia będzie można wykonać zarówno w salach gimnastycznych iw domu.

Co należy zwrócić uwagę?

Co najważniejsze, co nie należy zapominać podczas ćwiczeń – zestaw ćwiczeń siłowego. Zazwyczaj ta lista zawiera dwa istotne elementy: samą siłę obciążenia i wytrzymałość.

Co rozumie się przez rodzajów elektrowni treningu?

Przed przejściem bezpośrednio do procesu szkolenia, konieczne jest, aby zrozumieć, co zwykle rozumie się przez „treningu siłowego”. Zasadniczo jest to pewne rodzaje szkolenia, co jest wynikiem zwiększenia masy mięśni, wzmocnienie szkielet. Dość często, w ramach takiej koncepcji zrozumieć ani jednego słowa – „kulturystyki”. Innymi słowy, takie ćwiczenie można nazwać pracę z ciężarami.

Kompleks moc ćwiczeń, które pomagają zwiększyć i wzmocnić mięśnie, zwykle wykonywane przez mężczyzn. Poprzez tego rodzaju szkolenia można pozbyć się wygląd wielu niedociągnięć, poprawiają krążenie krwi i metabolizm. Ze względu na fakt, że ćwiczenia są bezpośrednio związane z metabolizmem, efektem ich działania może być dramatyczna utrata wagi. Należy zauważyć, że waga może zawsze pozostać na tym samym poziomie. Aby wyjaśnić to zjawisko jest dość prosta. Wykonywanie ćwiczeń siłowych, osoba traci na wadze. Jednakże, zwiększanie masy mięśni. W momencie, gdy zawodnik nie jest już do czynienia z nim w ubiegłym miesiącu może stracić całą masę mięśniową, aby włączyć się wcześniej. Dlatego bardzo ważne jest, aby zbliżyć się do procesu szkolenia dokładnie, regularnie wykonując ćwiczenia. Przynajmniej przez kilka lat.

Na obecnym etapie nie jest takie ładunki energetyczne, które są opracowane oddzielnie dla kobiet i mężczyzn. Należy również zauważyć, że istnieją ćwiczenia jogi, które można wykonać w domu.

Ćwiczenia są najlepiej wykonać mężczyzn

kompleks trening siłowy dla mężczyzn charakteryzuje cięższych ładunków. Ponadto, proces szkolenia jest w pełni zaplanowane. W ten kompleks zawiera zazwyczaj przysiad. Ręce w tym przypadku muszą być pręt o średniej masie. Ręce są najlepiej przygotowane za plecami na wysokości barków. Kiedy początkowa pozycja zostanie zaakceptowana, można przystąpić do przysiadu. Z tego szkolenia, można poćwiczyć mięśnie pleców i pośladków.

Ponadto, ćwiczenia są również zalecane do przeprowadzania stokach. I nie mają zbyt szeroki. Urządzenia tego typu powinny być umieszczone na ramionach. Zbocza powinny być prowadzone w różnych kierunkach. Warto zatrzymać się na chwilę w pozycji nachylenia.

Mówiąc o zakresie treningu siłowego dla kobiet, należy zauważyć, że prawdopodobnie najbardziej ulubiony rodzaj treningu jest uważany za wdrożenie pull-up. Ale po prostu powiesić na pasku byłoby pomocne. W takich momentach, pracy mięśni ramienia. Dla tych, którzy mają pewne doświadczenie w poruszaniu się, można zwiększyć obciążenie. Na przykład, można zacząć robić ćwiczenia, ustawiając ręce na scenie za organizmie. W tym przypadku będzie pracował mięśnie pleców i tułowia.

Ćwiczenia dla mężczyzn zmusić

W celu rozwinięcia siły potrzebnej do przeprowadzenia cyklu ćwiczeń. Dokonywanie dla siebie proces szkolenia, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę, że obciążenie po raz pierwszy powinny być minimalne. Należy stopniowo zwiększać się wraz z osiągnięciem określonych wyników. Należy wziąć pod uwagę fakt, że trening siłowy z ciężarami, w którym główny ciężar idzie do mięśni klatki piersiowej i ramion, zakładamy, że masa dodatkowego obciążenia musi być równa połowie masy ciała powiększonej o 5 kg. Ćwiczenia nogi są wykonywane dodatkowe masy równej 75% całkowitej masy obudowy, a także 5 kg. Jaką moc, ćwiczenia muszą być wykonywane w tym przypadku?

Kompleks jest najbardziej popularne rodzaje szkoleń

W uzupełnieniu do tych ćwiczeń dla mężczyzn powinny używać jako przykład kilka rodzajów szkoleń, które pomogą osiągnąć pewien cel.

 1. Rozszerzenie bagażniku. Konieczne jest, aby przejść na specjalnym symulatorze za przedłużenie ciała, twarzą w dół. Pięty dlatego powinny być ustalone za pomocą specjalnych przystankami. Ręce powinny być składane do obszaru mięśni piersiowych. Ponadto, mogą one być zmniejszone nad głową. Pochylić się do przodu iw dół, jak to możliwe. Wykonując tę czynność, konieczne jest, aby poczuć napięcie włókien mięśniowych w dolnej części pleców. Przyjmując najwyższe możliwe położenie, prostowania, aby głowica była nieco powyżej pośladków. Nie jest konieczne, aby podnieść ciało jest zbyt wysoka. W przeciwnym razie praca będzie zginacze biodrowe zamiast uzupełnianiu powrotem włókien mięśniowych.
 2. Energiczne, kompleksowe ćwiczenia – wsunął pręt do podbródka w pozycji stojącej. Wykonanie tego typu szkolenia może być jak ciężar i Smith przez symulator, przy czym tor ruchu wykonywane poprzez dwóch ustalonych równoległych przewodników. W celu rozpoczęcia do przeprowadzenia tego rodzaju treningu, trzeba położyć nogi szerokość barków. Pisać trzeba wziąć wąski chwyt. Dłonie powinny być skierowane na siebie. Po tym, możemy rozpocząć ćwiczenia. Łokcie powinny być wyciągane w górę, podnosząc poprzeczkę do klatki piersiowej lub brodzie. Wszystko będzie zależało od tego, co musi być wypracowane mięśnie.
 3. Energiczne, kompleksowe ćwiczenia – zginając nogi leżącego. Ze względu na tego typu szkolenia do przepracowania przez dolną część tylnej powierzchni kości udowej. Również będą zaangażowane mięśnie łydek. Takie ćwiczenie izolacyjne jest optymalne dla rozwoju i ulgi formowania kości udowej. Musi on być umieszczony na specjalnym stanowisku, tak aby kolana lekko wysiadł z brzegów. Rolki musi opierać się o tylną powierzchnię kostki. Musimy chwycić uchwyty, które są zwykle znajdujące się pod zagłówkiem na stronach ławce. Dokonanie oddech i przytrzymaj go, trzeba zginać kolein, ciągnąc się rolek. Osiągając maksymalną pozycję, konieczne jest, aby zatrzymać się na kilka sekund, napinając jednocześnie jak najwięcej ścięgna. Dokonywanie wydech, trzeba delikatnie wyprostować nogę, zwracając je do pozycji wyjściowej. Aby wykonać tę rodzaj ćwiczeń na symulatorze zasilania musi być gładka, bez szarpnięć.

Wytyczne, które muszą słuchać?

 1. Konieczne jest przeprowadzenie ćwiczeń tak proste, jak to możliwe. nie powinien być traktowany jako drugi. Wykonać niezbędne szkolenie w swoim własnym tempie. Nie należy zapominać o drugiej wykroju w skrajnych punktach. Jak można zrozumieć, jakie tempo jest poprawna? Dzięki temu dowiesz się proces wzrostu obciążeń.
 2. Wykonując ćwiczenia na symulatorze zasilania lub z hantlami, konieczne jest do prowadzenia ewidencji. Spróbuj zapisać liczbę powtórzeń i podejść. W przyszłości należy dążyć do poprawy ich wydajności.
 3. Seth, który opiera się na pięciu powtórzeniach, prawdopodobnie zdecydowanie najlepsza opcja. Dzięki niemu można zachować równowagę między wzrostem siły i masy mięśniowej w wykonywaniu podstawowych rodzajów treningu.
 4. Nie przesadzaj. Optymalny wariant polega na wykonywaniu jeden podstawowy rodzaj ćwiczeń i dwa pomocnicze ćwiczeniem dla określonej grupy mięśniowej. Duża ilość ćwiczeń nie będzie można korzystać z całej siły fizycznej.
 5. Aby stać się najbardziej skuteczną cardio, zaczynają działać na nierównym terenie.
 6. Konieczne jest, aby wykonać technikę poprawnie. W przeciwnym razie, nawet najlepsze ćwiczenia wytrzymałościowe przestanie być skuteczna.

Pierwsze kroki w świecie żelaza i potem będzie bardzo ciężki. Jednak wynik jest absolutnie w stanie przekroczyć wszelkie oczekiwania. Ćwiczenia, które zostały wymienione powyżej, będzie w stanie pomóc każdemu człowiekowi stworzyć piękny kształt.

Co należy zrobić dla kobiet?

Teraz powinniśmy mówić o treningu siłowego dla kobiet. W sercu takich ćwiczeń jest utrata wagi. Dość często kobiety poprzez wdrożenie specjalnych szkoleń starają się usunąć dodatkowe kilogramy, bliżej ideału. W celu zwiększenia masy mięśniowej w takich sytuacjach nie jest to konieczne. Aby schudnąć, można zwrócić uwagę na kondycję. Trening siłowy pomoże również osiągnąć dobry wynik.

Co powinno być w formie treningu siłowego dla dziewcząt? Istnieje kilka prostych, ale skutecznych form technologii. W wielu sytuacjach, zestaw ćwiczeń obejmuje tych, którzy muszą wykonywać z hantlami. Na przykład, biorąc podobny inwentarz w ręku, zaczyna zginać kończynę w łokciach. Zatrzymując się na kilka sekund w górnym konieczności powrotu do pozycji wyjściowej. Należy powtarzać aż do momentu pieczenie we włóknach mięśniowych.

Zaleca się, aby wykonywać ćwiczenia brzucha. Ten rodzaj treningu pomaga wypracować ogromną ilość mięśni, utrzymanie ich w dobrej kondycji. Do cienkich nogach, konieczne jest przeprowadzenie zbocza, trzymając hantle ręce.

Wszystkie powyższe rodzaje szkoleń – trening siłowy domu. Innymi słowy, można je szybko i łatwo przeprowadzić w domu. Jeśli chcesz, możesz i dzieci są zaangażowane w proces szkolenia. Ale nie powinniśmy zmuszać dziecka, ponieważ może okazać się zbyt ciężki ładunek na niego.

Bardziej poważne formy kształcenia

 1. Martwy. Ten rodzaj treningu jest częścią najlepszych ćwiczeń siłowych. Jako styl w takiej sytuacji działa jako „sumo”. Technika ta jest bardzo podobna do klasycznych. Główną różnicą jest szeroki rozstaw kół z przełomu toe. Uchwyt powinien być, a wręcz przeciwnie, bardziej wąskie. Stanovaya sumo pręt jest idealny dla kobiet, jak na wydajność wypracowane mięśnie nóg, a nie pleców.
 2. Przysiady wykonywane ze sztangą na klatce piersiowej. Ponieważ można zwiększyć sprawność fizyczną korzystania z tego typu szkoleń. Jest to konieczne, aby utrzymać ciężar przed sobą. Pomoże to wzmocnić mięśnie brzucha i dolnej części pleców i nóg. Podczas wykonywania tego typu szkolenia na kręgosłup będą miały mniejsze obciążenie. I pomoże utrzymać powraca w bardziej naturalnej pozycji.
 3. Pull-up. Niezastąpiony jak trening siłowy dla dziewcząt będzie w przypadku, gdy istnieje potrzeba, aby talia węższa powodu wykonywania tyłu.
 4. Popychacz od klatki piersiowej. Z tego typu szkolenia mogą tworzyć piękne ramiona. Masa powinna być zwiększona w czasie, gdy nie zostaną opanowane przez maszyny realizacji. Ruch rozpocznie się od momentu, gdy oddzielenie pocisku z powierzchni. Będzie ona dobiegła końca w momencie prostowania ramion nad głową. Pierwszy ładunek spadnie na barki. Jednak szkolenie będzie obejmować nogi, plecy i ABS.

Podstawowe zasady, zapomnieć, że nie jest to konieczne

Co należy wiedzieć, wykonując ćwiczenia wytrzymałościowe? Frederick Delave, podobnie jak wielu innych ekspertów w tej dziedzinie, wyróżnić kilka podstawowych zasad. Są one następujące:

 1. Znaczenie procesu szkolenia powinno być uzyskanie obciążenia. Że jest w stanie zapewnić niezbędną sprawność do wykonywania ćwiczeń.
 2. Ważne jest, aby pamiętać o ćwiczeniach ciała. Dzięki niemu można zachować swój kształt w optymalnym stanie. Ale gimnastyka nie jest w stanie dać swój wzrost mięśni. Jest w stanie służyć jako rozgrzewka zestawie.
 3. Należy pamiętać, że trzeba mieć stałe obciążenie w procesie szkoleniowym. Powinno być zrozumiałe dla określonej masy z którym następuje ćwiczeń. I ta waga nie powinna zostać zmniejszona. W przeciwnym razie nie będzie w stanie osiągnąć pozytywny wynik.
 4. Ładunek musi stale wzrastać. Jest to konieczne w celu uzyskania ich napięcie mięśni. Jeżeli włókna mięśniowe przyzwyczajeni do pewnej wagi, a efekt szkolenia znika. W związku z tym stawiamy sobie celów nie osiągniemy.

Jeśli istnieje siła, konieczne jest, aby iść do przodu!

Nie wszyscy są w stanie wytrzymać obciążenie zasilania. W związku z tym, po pewnym czasie wiele osób po prostu przestać chodzić na siłownię. Jednakże w tym przypadku, jeśli podejść do sprawy w sposób inteligentny i optymalnie ustawiona, to po pewnym czasie dużego obciążenia przestaną znosić niewygody i trudności. Należy rozumieć, że siła potrzebna dla każdej osoby, aby osiągnąć pewne cele. W takim przypadku, jeśli jesteś na tyle silny, zacząć, aby uzyskać masę mięśniową, spalić nadmiar tłuszczu, biegać, zwiększyć wytrzymałość, i tak dalej .. W ogóle, nadal iść do przodu w kierunku wyznaczonych celów. Warto życzymy powodzenia w tak złożonym procesem jak poprawa siebie i swojego ciała!