287 Shares 3199 views

Keith Urban i Nicole Kidman. kolumna plotka

W lecie 2016 r okazji dziesiątej rocznicy małżeństwa gwiazd Keith Urban i Nicole Kidman. W ciągu tych lat, gwiazdy okazały się stworzyć silną rodzinę szczęśliwą. Jednak droga do tego oboje małżonkowie była długa i trudna.

Nicole Kidman Biografia

Ur przyszły światowej sławy aktorkę na jednej z Wysp Hawajskich. Jej ojciec, biochemik i pracował tu nad wspólnym projektem australijskiego-American. Później rodzina Kidman spędził kilka lat w Waszyngtonie, a następnie z powrotem do domu do Australii.

Młoda Nicole nie było jeszcze pięć, rozpoczęła naukę baletu. Jednakże, w wieku dziesięciu lat stała się interesuje w teatrze.

Piękny wygląd i doskonałe plastikowy Kidman pomógł jej młody wiek piętnastu lat, aby uzyskać małą rolę w filmie Bop Girl. Dzięki tej dziewczyny zauważył. I na kontynencie stał się dość znany w ciągu najbliższych czterech lat, Nicole Kidman (filmy i TV serii z jej udziałem stały się bardzo często pojawiają się w telewizji australijskiej). Ale naprawdę sławny przez swoje dwa australijskim serialu telewizyjnym, „Wietnam” i „Bangkok Hilton”.

W 1990 roku, po filmowanie w australijskich filmach „Martwa cisza”, Nicole Kidman został zaproszony do Stanów Zjednoczonych. Oto ona dostaje główną rolę w filmie o zawodników, „Days of Thunder”. Podczas kręcenia Kidman rozpoczęła romans z Tomem Cruisem – aktor zagrał główną rolę. Całkiem niedługo „nowa produkcja” przerodziła się w poważny związek, aw 1990 zalegalizował swój związek w miłości.

Małżeństwo z Tomem Cruisem

Nicole i Tom mieszkali razem przez prawie dziesięć lat. W tym czasie zostały one sfotografowane razem w dwóch filmach ( „Far and Away” i „Oczy szeroko zamknięte”). Również para przyjęła dwoje dzieci: Izabelę, dziewczynę i chłopca Connor. Ale ich wspólne dzieci, wydał ich Bóg nie jest, niestety.

W latach małżeństwa, nie naprawdę rozwijać karierę w USA Nicole Kidman. Jej filmy wychodzi często, a wiele z nich były całkiem dobre, ale niedoceniany przez społeczeństwo ( „Za wszelką cenę”, „Batman Forever”, „Portret damy” i inne).

Przez długi czas para jest uważana za jedną z najpiękniejszych i dobrze gwiezdnych par. Ale w 2001 roku, nagle Tom Kruz złożyła pozew o rozwód.

Rozkwit kariery w Hollywood

Jak to często bywa, gdzieś znaleźć gdzieś zgubić. Dla aktorki Kidman po rozwodzie zaczął złoty okres w jego karierze. Jej filmy stały się popularne. Ponadto, wiele znanych reżyserów chciał z nią pracować.

W 2001 roku opublikował kolorową folię musicalu „Moulin Rouge”, gdzie Nicole była w stanie wykazać nie tylko jego aktorstwo, ale umiejętności wokalne. Do tej roli, ona po raz pierwszy nominowany do Oscara „”. Niestety, ona nie otrzymała tę nagrodę, ale stał się właścicielem „Golden Globe”.

Następnie udział w projektach, które aktorka rozsławione na całym świecie. To był mistyczny thriller "The Others", filmu "The Hours" (która przyniosła Nicole Kidman pożądane "Oscar") kinospektakl "Dogville" filmów historycznych "Cold Mountain", "Australia", "Queen of the Desert", "Księżniczka Monako", „Fur "thriller psychologiczny" Co kryje prawda "" Stoker "" Before i sleep „i wiele innych.

Życie osobiste aktorki po rozwodzie

Choć Kidman stała się jedną z najlepiej opłacanych aktorek na świecie, w zaciszu jej rzeczy nie były już tak udane. Po rozwodzie, dwa przyjęte dzieci chcą pozostać z Papieżem, który już rozpoczął związek z aktorką Penelopoy KRUS. Nieco później, z aktorką Keti Holms, w którym Tom Kruz, a następnie poślubił. Wkrótce nowa żona urodziła ich córkę Suri i naciśnij Nicole Kidman ogłosiła bezowocne, ponieważ latach małżeństwa z Cruisem, nie urodziła mu dziecko.

Staje się skuteczne, Kidman stał się celem dla brukowców plotkarskich. Tak, ona nadana powieściach prawie każdy partner w zestawie. Ponadto, kosztuje ją kilka razy, aby pojawiać się publicznie w towarzystwie mężczyzny – oni właśnie ogłosił parę. Ze względu na liczne oszczerstwa aktorka składanych przez oszczerców do sądu i wygrał. Jednakże, nie jest zadowolony Nikol Kidman, ponieważ pomimo plotek, że pozostał samotny.

Ale pewnego dnia aktorka została zaproszona na imprezę poświęconą znanych Australijczyków w USA. Po wejściu do pokoju, zobaczyła przystojnego nieznajomego, i zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia. Wydawało się, że znany muzyk i kompozytor Keith Urban.

Biografia Keith Urban

Lionel Keith Urban był również pochodzący z Australii.

Od dzieciństwa lubił muzykę. A gdy dorósł, opanował kilka instrumentów muzycznych. W wieku dwudziestu czterech wydał album Keith Urban, który pochwalił go do reszty Australii. Po tym sukcesie, facet postanowił udać się do Stanów Zjednoczonych i starają się zdobyć szczyt muzyki tam.

Chiny udział w grupie The Ranch

Pierwsze lata nie było łatwe, a gitarzysta Keith zarobione w różnych grupach, a towarzyszył piosenkarz Slim Dusty.

Kilka lat później on i inni muzycy gromadzi dwie grupy The Ranch Gdzie stał się piosenkarka i wykonuje na gitarze, banjo i fortepianie. W 1997 roku wydała swój pierwszy debiutancki album. Było to dwanaście piosenek.

Nieco później – w 1998 roku Keith rozwiązać grupę, aby rozpocząć karierę solową.

kariera solowa Chiny

Po rozpoczęciu wyłącznie do Keitha występów stopniowo zaczęły się sukcesem, ale razem z nim i jego atrybutów: wentylatory i złych nawyków. Dla Chin ten zwyczaj stał się nałogiem. Na szczęście muzyk szybko zrozumiał swój problem i udał się do szpitala. I wyjść stamtąd wydał swój solowy album Keith Urban. Jest to drugi album wokalistki o tej samej nazwie, ale pierwszy ukazał się w Australii, a druga w Stanach Zjednoczonych.

Pierwsze cztery utwory z nowego albumu natychmiast Keith przyniósł sławę nie tylko w USA, ale także za granicą. Było to jest Miłość rzecz, ale za łaską Bożą dla ciebie wszystkim i gdzie asfalt się kończy. Z nowego albumu, Keith otrzymał Academy of Country Music w 2001 roku

W kolejnych latach, wydała sześć albumów solowych i kilka singli.

Dzięki jego muzycznych zasług w 2005 roku został zaproszony do prywatnej imprezie dla znanych osób z Australii do Los Angeles. Tu poznał swoją przyszłą małżonkę.

Keith i Nicole: Początek relacji

Pomimo faktu, że Keith był dość znanym muzykiem i człowiekiem zamożnym, dla niego, Nicole była zbyt wysoka lecącego ptaka. Jednak aktorka wciąż zostawiła numer telefonu piękną rodaka. Po pewnym czasie, będąc w Nowym Jorku, Keith Kidman zadzwonił i zaprosił na randkę.

Para australijskich gwiazd – Keith Urban i Nicole Kidman – zdecydowali się na pierwszej randce po prostu wybrać się na spacer w parku. Na szczęście, ich fani nie wiedzą, i mieli czas zabawy rozmawiać o różnych rzeczach. Wkrótce chcieli spotkać się ponownie, a potem jeszcze raz i jeszcze raz. Po pewnym czasie, kochankowie zaczęli otwarcie pojawiają się razem na imprezach. A kilka miesięcy na wyrafinowany palec pierścień pojawił Nicole, a para ogłosiła swoje zaręczyny.

Keith Urban i Nicole Kidman: małżeństwo i dzieci

Ślub dwóch australijskich gwiazd nie długo czekać. W czerwcu 2006 roku w skromnej kaplicy gotyckiej w Sydney w miłości w gronie 250 osób były mąż. Na pięknej narzeczonej była elegancka sukienka w stylu empire, a przy okazji Narzeczona – tradycyjny czarny kostium z białej róży w butonierce. Krewni i przyjaciele zebrali się na weselu, pogratulował młodym, życzę im szczęścia i dzieci.

I marzenia w 2008 roku, kiedy aktorka była już czterdzieści jeden lat, urodziła się dziewczynka Sunday Rose, zaprzeczając wszystkie plotki o jego długotrwałej niepłodności. Szczęśliwi rodzice Keith Urban i Nicole Kidman nie mógł się nacieszyć córeczką i zaczęła myśleć o drugim dziecku. Ale postanowiliśmy nie ryzykować zdrowia aktorki, a nie naruszać umów i korzystał z usług matki zastępczej. Tym samym para w 2010 roku urodziła drugą córkę Faith Margaret.

Ostatnio w prasie często pogłoski, że postanowił po raz trzeci, aby stać się rodzice Keith Urban i Nicole Kidman. Małżonkowie i dzieci Sunday Wiary chętnie akceptują nowego brata lub siostrę, ale jak dotąd wszystkie plotki okazały się fałszywe. Podczas gdy wszyscy mogą być w przyszłości. Tymczasem jego żona, pomimo zatrudnienia zarówno spędzać każdą wolną chwilę ze sobą i ze swoim uroczym prostaczkom.

Gwiazda para Keith Urban i Nicole Kidman za dziesięć lat razem. Dla gwiazd, znany ze swojej niestabilności, jest to dość dawno. Jest nadzieja, że w przeciwieństwie do zwyczaju rozwodzie Hollywood, para będzie w stanie uratować swoją rodzinę radość fanów.